Аноним Первый• 02 ноября 2022

Як ви виглядали під час вагітності? Ваше обличя.

Всім гарного вечора.
Вагітність 20 тижнів. І в мене темні кола і обличя набрякше трохи. Це нормально? Я не відчуваю себе привабливою.
БоХатая• 02 ноября 2022
Нічого не змінилося. Як було красиве так і залишалось

Меня много• 02 ноября 2022
Дуже гарно
Така фігура мм і груди налиті красиві
Личко чистеньке без прищів і волосся ні одної волосини не впало
Всі тільки робили компліменти
Правильно_Валерчик• 02 ноября 2022
В первую беременность, я прям супер выглядела, это мне врач в жк даже говорила. Во вторую тоже ничего
Меня много• 02 ноября 2022
А зараз груди здулися хоча годую
Волосся вже 3волосини
КротоТо• 02 ноября 2022
Держите на контроле. У меня диабет проявился после 20 недели.
Запароленое одеяло• 02 ноября 2022
Выглядела очень хорошо, только пигментация на лице вылезла. Но она ушла после родов
БершкомангоЗар• 02 ноября 2022
У меня, что до, что во время, что после морда кирпичём
alena s• 02 ноября 2022
Ніяких змін не було, 2 вагітності.
КалінкаМалінка• 02 ноября 2022
Беременна 10 нед. лицо такого зелененького цвета, токсикоз. Пигментацией, дерматит. В общем та еще красота)

Меня много• 02 ноября 2022
Ответ дляБершкомангоЗар
Надежда наш компас• 02 ноября 2022
Я пострашнела, только волосы супер стали. Только год такими за жизнь и были.
автор Аноним Первый • 02 ноября 2022
Ответ дляСтелькаОТединицы
От і мені за 40, вага набирається стрімко, все ваще себе стоимувати. Їжа це єдине задоволення в моєму житті, і це дуже прикро. Я завжди була схильна до повноти.
Я не проти повноти. Обличя гарніше.
Педиатор_я• 02 ноября 2022
Ответ дляАноним Первый
В мене так . Ніс на пів лиця і очу втомлені. Погляд важкий
Лицо не менялось вообще. Просто появился живот. Если темные пятна на лице, проверьте печень. Если опухшее,- почки.
Илиан• 02 ноября 2022
29 років, перша вагітність, зараз 15 тижнів, лице як у прищавого підлітка.
Тётя Хрюша• 02 ноября 2022
Я виглядала без змін, як і не вагітна.
Бабайко• 03 ноября 2022
23 тижні - поки без змін
Це друга вагітність, 38 років(дівчинка). Зараз ніби волосся розпушилося.
Під час першої в 26 - теж без змін по обличчю(хлопчик).