Ms. Скромность• 02 ноября 2022

Зрада невістки 7-8 років тому.

Дізналася про зраду невістки 7-8 років тому, тоді брат чудив, пив, вдома не ночував, можливо також і підгулював, печінок їй трохи з´їв, хоча і вона бензопилу включала. Тривало то зовсім не довго. Донесли знайомі того чоловіка. Планую мовчати, навіть мамі не казати, живуть вони зараз дуже добре. Моє рішення вірне? Чи запитати невістку 1 на 1?
Альвина Т.• 02 ноября 2022
Ответ дляMs. Скромность
Мама би мовчала 100000%,просто тоді невістка маму чуть до інфаркту не доводила, яка вона свята, а він поганий. А виявляється-обоє, рябоє. Но почав він! Той чоловік за їхній зв´язок розтриндів що вона була в сварці з чоловіком, йому там щось наобіцяла, одним словом обідила його. Десь 3 місяці то тривало.
Вооот,может просто повода не дала,а недомужик со злости рассказывает...
Нормальный так не поступит.

автор Ms. Скромность • 02 ноября 2022
Ответ дляLizzzzz
Если честно, для меня в отношениях страшнее измены ничего нет. И я бы хотела об этом знать, чтобы не тратить время зря
Ой повірте, сусід сусідка товче, кожну копійку рахує, за не миту тарілку в хаті скандал. Ліпше б гуляв)
Забагаловка• 02 ноября 2022
Ответ дляИщу-брожу
И о чём вы хотите поговорить с невесткой ? Ваш брат пил , гулял и возможно изменял, значит и невестка имела право изменить. Что не так ? Или ваш брат имеет право чудить и гулять, а невестка нет ?
Он вел себя в разы хуже, чем невестка. И далеко не немного он ей вытрепал нервов. Но брат норм, а с неаескойнадо разобраться, жесть )
Владанна• 02 ноября 2022
Ответ дляMs. Скромность
Пожалейте маму, зачем ей эта информация. Поберегите её здоровье, сейчас и так у всех нервы на пределе, а тут такая новость..
Забагаловка• 02 ноября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Так у неё были все основания выносить мозг. Ваш брат алкаш, кобель и ещё чудил. Пусть спасибо скажет, что она его не бросила. Вы бы лучше брату претензии высказывали. Или брат непрекосновенная бубочка, а невестка нехорошая?
Та тоже читаю и в шоке с людей
Lizzzzz• 02 ноября 2022
Ответ дляMs. Скромность
Ну я сужу по своим отношениям, измена бы все перечеркнула
автор Ms. Скромность • 02 ноября 2022
Ответ дляАльвина Т.
Нормальный так не поступит.
Я так розумію, вона його додому водила.
Фантасмагория• 02 ноября 2022
О чем вы собрались ее спрашивать?

Вы кзендз в церкви, что она вам исповедь будет держать?

Или полиция нравов?
МинерАлочка• 02 ноября 2022
Чому для вас так важливо, що кажуть чужі про вашу родину? Чому не прикрили їх брудні писки відразу?
Кінцеве ваше рішення правильне

Фантасмагория• 02 ноября 2022
Ответ дляMs. Скромность
Таки почалося з того, що вона знайшла його переписку з іншою, на цьому тоді і почалися сварки, вона його выгнала, він запив, приходив назад, мирилися, вона то згадувала, він знову попадав і так по колу близько року, а далі затерлося. В цей період вона і когось мала, може цей факт допоміг їй перестати його пиляти
Ваша какая печаль?
Вы одиноки?
Мальчун-задирун• 02 ноября 2022
Яка вона вам невістка?
Вона невістка для батьків чоловіка.
Яким боком сеструня до неї?
Дуже підгадити хочеться? Брату без неї буде краще чи як?
ВернитеВалеру• 02 ноября 2022
Ответ дляЛама_мама
Мля😂😂😂😂
Та чого мовчати? Прийдіть і виваліть все при них обож як і тут. Головне все назвати своїми іменами: брат алкаш, невістка курва
Та не, тож брат, он святой!!! а невестка курва
КалінкаМалінка• 02 ноября 2022
Это не ваше дело, не лезьте. Еще и крайней в конце останетесь
Санта Барбара• 02 ноября 2022
У меня тоже есть брат и у него жена и нет, я бы не лезла в семью однозначно.
Потом будете крайней.
Их личная, семейная, интимная жизнь меня не касается.
Та легко!• 02 ноября 2022
Это было давно, 7-8 лет назад
И изменила она не просто так, с таким мужем, скажите спасибо, что не ушла от него
И самое главное, не лезьте в чужую семью, врагом будете #1
Здрасьтенька• 03 ноября 2022
То точно не ваша справа, хочете розвалити сім’ю ?