Соната любви• 02 ноября 2022

Гео Лерос, Где «тачки» на армию

вступление перед видео.
для тех, кто начнет писать, да кто там такой Лерос и так далее.
как уже писала раньше, Лерос имеет отношение к полку спецназначения Сафари.

Це Віталій «Ствол», командир 5 роти полку Сафарі, під час важких боїв біля Бахмута отримав важке поранення. Він Герой! Під час кожного контрнаступу він стояв біля своїх бійців. Це приклад командира!
автор Соната любви • 02 ноября 2022
0:28 General Motors надало Україні 50 нових позашляховиків
1:25 розслідування Bihus.Info про позашляховик Тимошенка
1:38 чому Зеленський та його оточення не купує джипи для ЗСУ
2:57 ганебне виправдовування Сергія Лещенко по скандалу із Chevrolet Tahoe для офісу Президента
6:43 як голова Чернігівської ОВА Чаус користується машиною для ЗСУ для власних поїздок до ресторану та додому
8:54 як Кабмін з порушенням закону повернув 1,5 млрд. на єдиний телемарафон
9:35 рейтинг єдиного телемарафону падає
10:58 як офіс Президента замовляє чорнуху на єдиному телемарафоні
11:41 як Зеленський через Кабмін саботує роботу САП
13:31 офіс Президента виділив додаткові 7 млрд на велике будівництво
14:03 розслідування Главкому про те, як влада фінансує асфальтування на окупованих територіях
14:56 як Україна віддає мільярдні контракти фітнес-тренеру

nadezhdaLitv• 02 ноября 2022
Кому війна, а кому мать рідна...

Багато чого не пишуть в новинах.
Пишуть, що військові всім забезпечені. Ага... А як же. Де ж воно все?
Нехай руки відваляться у того, хто щось в такий час може відібрати у наших вояк.

Цікаво, як довго буде існувати ця тема?
zana076• 02 ноября 2022
Вы шо такое писать, щас мама никитки всех собацюр на вас напустит и запишет в рашисты
nadezhdaLitv• 02 ноября 2022
Оох, дівчата. Менше знаєш, краще спиш. Чесно. Деякі речі краще б і не чула. Про те, що є хлопці на передовій, які за власний рахунок все купляли, починаючи від шкарпеток, закінчуючи тепловізорами і машинами. Про те, що харчуються за свій рахунок. Про те, як ці харчі добувають, коли на нулі. Про те, скільки кожен день гине наших хлопців.
Не знати б...
Це страшні часи.
ona3233• 02 ноября 2022
Ответ дляnadezhdaLitv
Не знати б...
Це страшні часи.
Ні, це треба знати, говорити, кричати!
Щоб кожну гниду не забути потім.
От скандал з Тимошенко Кирилом підняли і він віддав позашляховик, котрий призначався ддля армії з гуманітарки.
І все це треба оприлюднювати!
Щоб знали, тварюки, що війна нічого й нікому не спише!
Fashion_besties• 02 ноября 2022
Нажаль, все спишуть і забудуть.
Як завжди. Це менталітет наших людей - терпіти і забувати. Синдром вивченої безпорадності за багато десятиріч життя у корумпованій системі
Н-усик• 02 ноября 2022
Ответ дляona3233
Ні, це треба знати, говорити, кричати!
Щоб кожну гниду не забути потім.
І все це треба оприлюднювати!
так і є, нажаль. В Чернігові гуманітарку заникали на склади і вона зіпсувалась, а чому, тому що Чаус не дозволив, тому що не на часі..

Катя Герман• 02 ноября 2022
Какая жесть, как обидно за машины. Надеюсь активисты в сетях подымут хай у них же аудиториии, блин когда ж вы уже нажретесь
Реверанс• 03 ноября 2022
Ответ дляona3233
Ні, це треба знати, говорити, кричати!
Щоб кожну гниду не забути потім.
І все це треба оприлюднювати!
разве отдал?
А где остальные 49 машин?