Гуру троллинга• 02 ноября 2022

Обмінна карта без жіночої консультації можлива?

Від дурної голови і ногам нема покою. Але не засну поки не дізнаюся.
Я навіть не вагітна і жодного поняття не маю навіщо мені ця інфа)
Але! Чи можливо оформити обмінну карту без мурижки по жіночим консультаціям?
В мене двоє дітей, 10 і 8 років. І тоді ще то була тупо втрата часу. Заради бумажки. І другі пологи все одно були в обсерваційному відділенні.
Як зараз це питання вирішують?
Можна проходити планові аналізи і УЗД, якщо відхилення, сходити на консультацію до лікаря, мати це все на руках.
Поділіться досвідом)))
автор Гуру троллинга • 02 ноября 2022
Ох і нік мені згенерувало🤣

Тоскующая• 02 ноября 2022
Удалено администрацией...
автор Гуру троллинга • 02 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
Удалено администрацией...
Хворі люди...
Любавишна• 02 ноября 2022
Нет, нельзя.
Можете закрывать тему.
Тоскующая• 02 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Хворі люди...
Хворі не совсем беременные сидят и темы создают
автор Гуру троллинга • 02 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
Мы на советчице чем только не интересуемся
Тоскующая• 02 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Ага,расскажите
Фифачка• 02 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
Удалено администрацией...
Липовую беременность? Это как?
tarveldy• 02 ноября 2022
Можна зварити борщ без каструлі?

ЛисАпедная• 03 ноября 2022
Можна отримати обмінку не в державній жк, а в приватній клініці, якщо вона має ліцензію на ведення вагітності. Інакше ніяк.
Бабка_в_кедах• 03 ноября 2022
Ответ дляФифачка
Липовую беременность? Это как?
Кілька років тому була програма по тв про дівчинку Дашу з Житомира, здається. То вона щоб заміж вийти придумала, що вагітна двійнею. І УЗД десь навіть брала. А потім прийшов час народжувати, поїхала в Київ і тусила по клубах, а її шукали рідні...
Тоскующая• 03 ноября 2022
Ответ дляФифачка
Липовую беременность? Это как?
Это так чтоб выехать.Выпускают мужиков у кого двое детей и жена беременная третим.У меня соседка так выехала.Но они очень много заплатили,очень за эти все справки и документы.
Фифачка• 03 ноября 2022
Ответ дляТоскующая
А на живот она подушку положила? Вообще не понимаю. Если жена беременна 3-м выезжают бесплатно. А если липовая беременность, то на 7-8 месяце должен уже и живот быть
Тоскующая• 03 ноября 2022
Ответ дляФифачка
Да,подложила муляж,в одежде не видно.Не осматривают