Я тут с краю постою• 03 ноября 2022
Чоловік не хоче заробляти більше
Його зарплата 13 тис., моя 12. Я постійно щось купую з продуктів в дім, його зарплата закінчилась ще 25 числа, а наступне нарахування 8-го. Він не думає, чим за цей час до зарплати годувати дітей. Дійшло до того, що я почала ховати зготовану їжу від нього, бо приходить в 23:00 і все виїдає, я наступного дня не маю що дати дітям їсти і знову все по кругу: сама все купую за свої гроші, сама готую, він рано йде в 8 год.і приходить в 23 і все з´їдає. Коли кажеш йому, щоб шукав роботу з вищою зарплатнею, бо не вистачає - кричить, щоб я шукала іншу роботу, якщо мене щось не влаштовує. От сьогодні я збираюсь на роботу і він, попросила зробити хоча би бутерброди дітям на сніданок (бо ж на мені буде ще обід і вечеря), він - сама готуй і пішов. Тобто на дітей по.ік, на мене теж. Думаю про розлучення з таким квартирантом, який лише переночує і використає комунальні і який щодня приходить додому в 23 год.і в 7:30 йде з дому, а що далі його не цікавить. П.С. Працює неофіційно (тобто аліментів на 2 дітей буде мало, я так розумію) з 8:30 до 19:30, тоді йде до "колєги" на гараж (типу на підробіток, хоча грошей від літа з того підробітку так і немає). Гараж - просто щоб ступитись з дому, втекти від обов´язків та відповідальності і прийти в 23:00. Відношення теж не айс, матюкає, посилає, не спілкуємось, сексу немає вже біля 2 міс.
18 мнеУЖЕ• 03 ноября 2022
Ответ дляШвидка Настя
У нас еще не включили и Слава Богу, на улице вчера 18 градусов было, сегодня 17 показывает.
у нас уже неделю назад включили - очень денег хочется, боюсь даже думать сколько они накрутят
и летом мы тоже платим за отопление (под видом доставки ГВ, которой никто не пользуется, а отключиться можно только всем домом)
и еще и долг именно за отопление прислали в августе, чтобы не забывали платить
Чавонадо• 03 ноября 2022
Так смысл с того сколько он будет зарабатывать, если на семью выдает фиксированную сумму 5 тыс? Может, его просто потрусить аетивнее? Или это алименты? Тогда на свою еду он не дает вообще.
Мини-бикини• 03 ноября 2022
Вас дратує чоловік сам по собі, але і Вас він бачити не хоче, судячи з поведінки.
Родини немає, і не факт, що тільки чоловік винен, бо вся розмова про гроші. Поговоріть як дорослі люди і не псуйте життя далі один одному. Доречі 11 тис зп теж не дуже, можна і краще пошукати.
Я тут с краю постою
• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ_на_кожухе
Так а до чого зарплатня? У вас немає чоловіка, з цим треба щось вирішувати, а не з його зарплатнею. Чи тоді вас би влаштовував квартирант?
Напевно би влаштовував. Жили би теж як сусіди, кожен влаштовував би своє особисте життя. Квартира спільна, він звідси нікуди не ступиться, хіба при розлученні продавати і ділити гроші навпіл. І хоча в такому випадку діти залишаться зі мною, він вже сказав, що тільки пополам і мені ні копійки більше, незважаючи на те, що діти зі мною. В такому випадку я сказала, що одна дитина зі мною, інша з ним, раз гроші пополам, то і діти. Сказав, що суд все вирішить. От таке чмо...
Мудрецыха мира сего• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Моя сім´я - діти, а чоловік - квартирант, який приходить на все готове і його не хвилює, що його жінка тарбає пакети і після роботи та підробітку сама готує, пере, прибирає, займається дітьми і т.д., він знає лише прийти в 23 год., в туалет, в телефон і спати.
Стирает и убирает
Голыми руками в холодной реке стираете? И пол драите, ползая на коленках? Про стиралки не слышали и пылесосы?
Кстати, а как дети-подростки вовлечены в бытовые дела?
Мудрецыха мира сего• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Може ще хоча би 2 тис.будуть аліменти на 2-х дітей, але не факт, що платитиме
Ото заживёте
18 мнеУЖЕ• 03 ноября 2022
Ответ дляШвидка Настя
47 кв. м.
а как так мало получается?
у меня один ЖЭК примерно 350 грн, мусор - 100, инет - 180, свет - 200, ХВ - 200, газ - 150, плюс еще куча доставок всего - минимум 1200 было летом
Я тут с краю постою
• 03 ноября 2022
Ответ дляАБВГДейка
Цікаво...вам 25000 на їжу не вистачає? А як же інші потреби? Чи вся проблема в тому що чоловік їсть?
Та нема 25. Мої 12 (8 зарплата, 4 мій підробіток), він 2 тис.заплатив за комунальні і дав мені 5. Решта - собі і нічого з продуктів не купує. Які 25...
Мудрецыха мира сего• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так Вы его выбрали и замуж за него вышли.
миссДавеча• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Думаю, що мені буде легше без нього, як чоловік - він ніякий, як тато - теж (єдиний вихідний в нього неділя, і то лежить на дивані в телефоні), з дітьми час не проводить взагалі, щоб пішов в неділю з ними на прогулянку - мушу я сказати або вже 3 чи 4 раз гаркнути, інакше з ліжка не встане. Я розумію, людина втомлюється, але він йде вранці з дому - діти ще сплять, приходить в 23 - діти вже сплять (раніше чекали на нього, тоді зрозуміли, що чекати сенсу немає, їм і так від нього ні краплиночки уваги не перепаде, бо він сидить на кухні в телефоні до 00:00, а то і довше). А він цим і не париться - не провів цієї неділі час з дітьми - проведу наступної, і далі в телефоні в іграх або в відео.
Работать по с 7 до 23 и приносить 13 ты - это бред сивой кобылы.
Он хорошо устроился на Вашей шее.
Одноклассница• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
З його 13 тис.він 2 тис.заплатив за комунальні (решту я), мені дав 5 тис.на місяць (я вважаю, що це мало на 2-х дітей-підлітків, які щодня хочуть їсти, їх в щось треба одягати і взувати, а які зараз ціни). Решту - вклав в гараж, навіть не знаю, в що саме, бо він зі мною не говорить і нічим не ділиться. Живемо як чужі люди.
тогда конечно разводитесь, родители помогут?
Я тут с краю постою
• 03 ноября 2022
Ответ дляoboeva
Конечно, и спать ему можно часа четыре,и есть поменьше, а лучше бы уехал куда подальше,и только деньги слал. А любить его ,это же роскошь,заслужить надо.
Любити за що? За те, що зраджував на заробітках, міг тижнями до мене і дітей не дзвонити, не цікавитись як ми тут і що, любити за переписки на сайтах знайомств? Хай радіє, що взагалі його після цього всього не витурили.
18 мнеУЖЕ• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
квартира чья?
Я тут с краю постою
• 03 ноября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Тобто? Він додому приходить у 23:00. Коли йому на другу йти?
Для Вас чоловік це не близька людина, а гроші. І ці гроші бажано отримувати Вестерн Юніон і не бачити чоловіка. Так?
Ви читали текст? З котрої і до котрої він працює?
Мудрецыха мира сего• 03 ноября 2022
Ответ дляОдноклассница
Кому? Родители должны помочь взрослой бабе с 2 детьми? Каким образом?
Мудрецыха мира сего• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Хоспаде, а Вы говорите, что мало получает.
У Вас проблемы в ячейке общества, а Вы думаете, как его что-то там заставить, ага.
А зачем ему ради Вас попу рвать?
Я тут с краю постою
• 03 ноября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
Стирает и убирает
Діти теж по можливості допомагають. Якщо це не так важко, то чому не встати в неділю і з легкістю це все не зробити? А не лежати і чекати, що хтось все зробить.
Мудрецыха мира сего• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Що Ви написали, те й прочитала:
’він рано йде в 8 год.і приходить в 23’.
Луковая• 03 ноября 2022
Ответ дляМолчунья
Куда в этой теме подевались жены айтишников с зарплатой от. 5 тыс у е? Уже 25 тыс нормально.))
Мне в одной из тем говорили, что на 100-120 тыс грн я в Европе с голоду умру ) при том что жильё самим оплачивать не нужно будет. Так что какие тут фантазеры сидят я уже поняла. Что в той Европе и не были, и цен не знают. Да, дороже чем в Украине, но не настолько как описывают.
Одноклассница• 03 ноября 2022
Ответ дляМудрецыха мира сего
не должні, но могут помочь первое трудное время
Мудрецыха мира сего• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Бо Ви до цього його привчили, а тепер з себе жертву почали вдавати.
Я тут с краю постою
• 03 ноября 2022
Ответ длямиссДавеча
Он хорошо устроился на Вашей шее.
Так, бо він знає, що я дітей голодними не залишу. Тепер готую тільки собі і дітям, він нехай думає, де і як заробити більше, а не сидіти на гаражах.
Я тут с краю постою
• 03 ноября 2022
Ответ дляОдноклассница
Ні