Я тут с краю постою• 03 ноября 2022

Чоловік не хоче заробляти більше

Його зарплата 13 тис., моя 12. Я постійно щось купую з продуктів в дім, його зарплата закінчилась ще 25 числа, а наступне нарахування 8-го. Він не думає, чим за цей час до зарплати годувати дітей. Дійшло до того, що я почала ховати зготовану їжу від нього, бо приходить в 23:00 і все виїдає, я наступного дня не маю що дати дітям їсти і знову все по кругу: сама все купую за свої гроші, сама готую, він рано йде в 8 год.і приходить в 23 і все з´їдає. Коли кажеш йому, щоб шукав роботу з вищою зарплатнею, бо не вистачає - кричить, щоб я шукала іншу роботу, якщо мене щось не влаштовує. От сьогодні я збираюсь на роботу і він, попросила зробити хоча би бутерброди дітям на сніданок (бо ж на мені буде ще обід і вечеря), він - сама готуй і пішов. Тобто на дітей по.ік, на мене теж. Думаю про розлучення з таким квартирантом, який лише переночує і використає комунальні і який щодня приходить додому в 23 год.і в 7:30 йде з дому, а що далі його не цікавить. П.С. Працює неофіційно (тобто аліментів на 2 дітей буде мало, я так розумію) з 8:30 до 19:30, тоді йде до "колєги" на гараж (типу на підробіток, хоча грошей від літа з того підробітку так і немає). Гараж - просто щоб ступитись з дому, втекти від обов´язків та відповідальності і прийти в 23:00. Відношення теж не айс, матюкає, посилає, не спілкуємось, сексу немає вже біля 2 міс.
автор Я тут с краю постою • 03 ноября 2022
Ответ дляКараПузовна
А почему ж вы тогда не развелись?
Или 900 дол вас с реальностью мирили?
Тоді я ще думала, що він мене попри всі неприємності і непорозуміння кохає. А коли він приїхав сюди взимку на Новий рік, я відчула неймовірний холод від людини, відчуження, я запитала, що таке - може є інша? Сказав, що немає, але і почуттів до мене в нього давно (років 10) вже немає, він мене не кохає, а просто любить, як друга, як сестру. Я думала, що зійду з розуму від болі, коли він зізнався в своїх зрпдах, але почути, що тебе вже не кохають і відчути цей холод в свою сторону і зараз бачити його щодня - ось це найболючіше, болючіше навіть, ніж зрада. Я ж ні разу йому попри все не зрадила (навіть, ДУРА, зараз, коли знаю про його зради і терплю таке відношення до себе). Я напевно просто все ще його кохаю, раз не можу зрадити, але терпіти таку байдужість в свою сторону я теж більше не можу.

Ответ дляКуда_бежать
А сколько он Вам высылал денег каждый месяц, пока был на заработках? И как долго Вы в режиме он заграницей жили?
10 років їздив. Не висилав взагалі, тільки коли приїжджав, то купував що потрібно (їжа, техніка, меблі), всі гроші були в нього, я жила на свою з.п. та підробіток. Коли їхав назад за кордон, то міг лишити на 3 міс.мені і дітям якусь суму, в районі 500дол., а сам жив на широку ногу, ні в чому собі там не відмовляв.
Ответ дляИМХОля
+++Да, 2 ребенок вьізьівает вопрос к автору, а не мужу
Була молода дурна, не користувалась контрацепцією, після першої дитини дуже швидко завагітніла вдруге.
Ответ дляПьяная вишня
Автор, вы его сами из дома вытурили, своими дествиями. Видимо ему постоянные скандалы надоели и он прячется от вас у друзей. С мужчинами так нельзя. Они должны дом воспринимать как убежище свое. Что тут все хорошо, тут поддержат и помогут. вкусно и уютно. Мужчину надо направлять потихоньку, когда он сыт и доволен, но не скандалами, а просьбами. Поверьте для таких женщин они много делают. А от истеричек бегут.
З його сторони немає жодних старань, в нього не кохання було, а закоханість, його почуття пройшли через 3 роки шлюбу, він зраджував, жодного сюрприза, подарунка, приємного слова не скаже, а мені ще старатись для нього? Йому це не потрібно, йому не потрібна сім´я.
Техпаспорт на медузу• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Думаю, що мені буде легше без нього, як чоловік - він ніякий, як тато - теж (єдиний вихідний в нього неділя, і то лежить на дивані в телефоні), з дітьми час не проводить взагалі, щоб пішов в неділю з ними на прогулянку - мушу я сказати або вже 3 чи 4 раз гаркнути, інакше з ліжка не встане. Я розумію, людина втомлюється, але він йде вранці з дому - діти ще сплять, приходить в 23 - діти вже сплять (раніше чекали на нього, тоді зрозуміли, що чекати сенсу немає, їм і так від нього ні краплиночки уваги не перепаде, бо він сидить на кухні в телефоні до 00:00, а то і довше). А він цим і не париться - не провів цієї неділі час з дітьми - проведу наступної, і далі в телефоні в іграх або в відео.
Дякую що правду написали.
Бо тут бувають такі теми, коли жінки переоцінюють роль батька та чоловіка в житті жінки.
Кінці з кінцями не можуть звести, але не виїжджають з дитиною з України заради чоловіка.
По темі скажу, що поки жила з чоловіком, також тягнулася. Мені батьки купили квартиру, потім мама допомогла іншу купити та в нас навіть на нотаріуса грошей не вистачало.
А зараз зовсім інша історія.
Сама я можу більше ніж могла з чоловіком.
Ніколи не захочу більше мати спільні гроші з чоловіками.
Також маю двох дітей.
Техпаспорт на медузу• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так, і не кохає (сам зізнався)
Нехай сам собі жерти готує
Левый Локоть• 03 ноября 2022
Тут вчера девушка жаловалась как ей не нравится жить с тюбиком с зп в несколько штук баксов. А я вот думаю, что в мужике главное, чтоб хорошо зарабатывал… в конечном счете, большинство отношений сводятся к бытовухе, детям, стоянию у плиты. Но если мужик при этом еще и денег не приносит, то это труба.
Ответ дляЧики-брык
Ага, получается что так. Автор галочку поставила, замуж вышла, детей родила. Дальше ей не интересно, главное чтобы деньги приносил. То что автор сама ничего в отношения не вкладывать тоже видно. И сама на себя все домашнюю работу взвалила.
Його немає вдома 15 годин. Як мені НЕ взвалювати все на себе, підкажіть?
Доставучая• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так а как вы замуж вышли? По описанию этот мужик вообще не хотел семью и ничего не делал и не будет делать.

Доставучая• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ну а как вы планировали? Когда видели что мужчины дома не будет при таком графике? Или думали само рассосётся?
Playland• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Для чого ви пищите такі речі страшні? Діти вже підлітки - радійте їм. Шкода мені їх - свідки як мама батькові шматком дорікає. Для чого це? Ви ж самі закладаєте спотворену модель сімейну уже для їх дорослого життя - нові потенційно нещасливі сім`ї
Зникли почуття - розійдіться. Життя таке коротке (
Playland• 03 ноября 2022
Пишете , не пищите)