Я тут с краю постою• 03 ноября 2022

Чоловік не хоче заробляти більше

Його зарплата 13 тис., моя 12. Я постійно щось купую з продуктів в дім, його зарплата закінчилась ще 25 числа, а наступне нарахування 8-го. Він не думає, чим за цей час до зарплати годувати дітей. Дійшло до того, що я почала ховати зготовану їжу від нього, бо приходить в 23:00 і все виїдає, я наступного дня не маю що дати дітям їсти і знову все по кругу: сама все купую за свої гроші, сама готую, він рано йде в 8 год.і приходить в 23 і все з´їдає. Коли кажеш йому, щоб шукав роботу з вищою зарплатнею, бо не вистачає - кричить, щоб я шукала іншу роботу, якщо мене щось не влаштовує. От сьогодні я збираюсь на роботу і він, попросила зробити хоча би бутерброди дітям на сніданок (бо ж на мені буде ще обід і вечеря), він - сама готуй і пішов. Тобто на дітей по.ік, на мене теж. Думаю про розлучення з таким квартирантом, який лише переночує і використає комунальні і який щодня приходить додому в 23 год.і в 7:30 йде з дому, а що далі його не цікавить. П.С. Працює неофіційно (тобто аліментів на 2 дітей буде мало, я так розумію) з 8:30 до 19:30, тоді йде до "колєги" на гараж (типу на підробіток, хоча грошей від літа з того підробітку так і немає). Гараж - просто щоб ступитись з дому, втекти від обов´язків та відповідальності і прийти в 23:00. Відношення теж не айс, матюкає, посилає, не спілкуємось, сексу немає вже біля 2 міс.
автор Я тут с краю постою • 03 ноября 2022
Ответ для18 мнеУЖЕ
квартира чья?
Спільна, куплена в шлюбі

tarveldy• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
З його 13 тис.він 2 тис.заплатив за комунальні (решту я), мені дав 5 тис.на місяць (я вважаю, що це мало на 2-х дітей-підлітків, які щодня хочуть їсти, їх в щось треба одягати і взувати, а які зараз ціни). Решту - вклав в гараж, навіть не знаю, в що саме, бо він зі мною не говорить і нічим не ділиться. Живемо як чужі люди.
Ви бачили той гараж?
Мудрецыха мира сего• 03 ноября 2022
Ответ дляОдноклассница
не должні, но могут помочь первое трудное время
А где у Автора трудное время? Здорова, работает, квартиру поделят. Или родителям ее на шею нужно посадить?
18 мнеУЖЕ• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Спільна, куплена в шлюбі
тогда давайте в семейный бюджет свои 5 тыс на еду
10 тыс на всех не хватит? мужу на вечер кастрюлю овсянки/перловки/пшенички - пусть ест
и еще 2 тыс на расходы Вас и детей

остальное лично Ваше и копите себе деньги
tarveldy• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Так, і не кохає (сам зізнався)
Тоді які питання? Ви чужі люди, навіщо витрачаєте життя?
Ответ дляМудрецыха мира сего
Бо Ви до цього його привчили, а тепер з себе жертву почали вдавати.
Я не привчала, він звик на заробітках жити холостяцьким життям, не прибирав, їв макарони і бутерброди, бо лінь було навіть картоплю почистити, приходив з роботи і лягав в ігри та переписки на сайтах знайомств. Приїжджав раз в 3 міс.і я вічно скандалила через те, що мені теж важко і я теж хочу допомоги та відпочити, а він міг той місяць, що тут нічого не робити, тільки лежати на дивані. Тому точно не я привчила.
КвартираЧья• 03 ноября 2022
Ответ дляКузякин
Он вас не хочет, поэтому и деньги не стремится зарабатывать.
Це невірне судження. В житті це так не працює. Це такий тип чоловіка.
Ответ дляtarveldy
Ви бачили той гараж?
Ні.
Ответ для18 мнеУЖЕ
и еще 2 тыс на расходы Вас и детей

Я вже так і роблю, бо раніше все на продукти спускала, виготовлювала, а він приходив і все на вечерю змітав. Його не цікавило, чи буде щось на завтра дітям і мені їсти, їв все, що було в холодильнику.

tarveldy• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Ні.
Ну ви ж все розумієте, залишилось це сказати вголос, подати на розлучення і жити далі
Маю підозру, що цього місяця і тих 5 тис.мені не дасть. Ну що ж, нехай сам тоді купує продукти, коли хоче, хоч до 8:30, хоч після 23:00.
Мудрецыха мира сего• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Вы выбрали такую модель: гостевой брак. Какие претензии?
До Вас не доходит, что это не семья и проблема не в деньгах? Или, если он станет приносить 12 000$, Вы закроете на всё глаза?
Жена_КотораяСтена• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
До того був закордоном і мені було легше самій
а когда был на заработках денег не высылал?
люблю_тортики• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Він не буде купувати продукти, це ж очевидно
Lizzzzz• 03 ноября 2022
Ответ дляМолчунья
Куда в этой теме подевались жены айтишников с зарплатой от. 5 тыс у е? Уже 25 тыс нормально.))
Молча афигевают если честно
Я_на_кожухе• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Напевно би влаштовував. Жили би теж як сусіди, кожен влаштовував би своє особисте життя. Квартира спільна, він звідси нікуди не ступиться, хіба при розлученні продавати і ділити гроші навпіл. І хоча в такому випадку діти залишаться зі мною, він вже сказав, що тільки пополам і мені ні копійки більше, незважаючи на те, що діти зі мною. В такому випадку я сказала, що одна дитина зі мною, інша з ним, раз гроші пополам, то і діти. Сказав, що суд все вирішить. От таке чмо...
Він не перестав би бути чмом і з грошима. А ви готові і далі його обслуговувати.
Отже, ваш варіант - ховати їжу і далі. Бо інше вас влаштовує.
Мотылек• 03 ноября 2022
А як це так, діти спільні, а бюджет окремий і не має чіткої обгрунтованої суми у спільному користуванні. То подавайте на аліменти, це в і шлюбі реально зробити.
Не обижаюсь• 03 ноября 2022
В таких ситуаціях мені завжди цікаво, куди ви дивилися, коли виходили заміж , ще й народили 2!!!! дітей. ..
Мотылек• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
А звідки у вас діти? По ідеї, з таким спільним життям, вам дітей лелека приніс чи протягом задуло.

Жена_КотораяСтена• 03 ноября 2022
Мне кажется что у автора в семье проблемы годами. Только раньше муж уезжал и автор жила себе тихо, спокойно с детьми. Терпела кое как его присутствие пока не уедет снова.... Теперь муж перед носом и это ее раздражает. Мечтает она чтобы он ушел и оставил ей квартиру, а он гад не хочет. Нормальные отношения утеряны давно между мужем и женой
Непостоянная постоянность• 03 ноября 2022
Ответ дляМолчунья
Сама пять раз перечитала
LJA• 03 ноября 2022
Буде аліментів мінімум 2800 на двох дітей. Подавайте вже , вроді можна йти безпосередньо в виконавчу якщо мінімальні аліменти. Самій буде легше
Жена миллионера• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
А сколько комнат у Вас в квартире?
Я так понимаю от развода ничего толком не поменяется - только денег меньше давать будет?

Может Вам лучше заграницу с детьми выехать? Устроитесь, выучите язык, у детей больше возможностей в будущем и подрабатывать уже сейчас смогут - там с этим намного проще. Сначала конечно тяжело очень будет, но если не боитесь работы и умеете крутиться - все у Вас получится!
Луковая• 03 ноября 2022
Ответ дляЧавонадо
Так смысл с того сколько он будет зарабатывать, если на семью выдает фиксированную сумму 5 тыс? Может, его просто потрусить аетивнее? Или это алименты? Тогда на свою еду он не дает вообще.
Наконец-то голос разума в этой теме )) мужчина, такое чувство, что копит себе на побег из семьи и возможно к другой тетке (замечен на переписке, пропадает вечерами в гараже), а тут все на автора как обычно набросились.
ГЛЮкоза• 03 ноября 2022
Ответ дляШвидка Настя
У нас так само, без опалення я заплатила 600 грн.
не смішно зовсім, в мене в літній період приблизно 2 тис так само, прописано 2 осіб, зимою ще + 2-2.5 за опалення
Пільг нема
Барбитта• 03 ноября 2022
Зарабатывать нужно больше вам, а не ему. Что мешает?
Луковая• 03 ноября 2022
Вложил в гараж вы пишете, но что именно вам не говорит. Автор, да он вам лапшу вешает. Вы уверены, что он в гараже сидит, а не любится давно с другой женщиной ? Куда уходят деньги из его зп? Вы терпите по сути за чуть больше чем сумма алиментов была бы. Тут все накинулись потому что увидели 25 тыс, половина из которых
ваша. А он даёт ещё тысяч 5. Остальное спускает на свои хотелки.
Все буде Україна• 03 ноября 2022
Ответ дляЯ тут с краю постою
Думаю, що мені буде легше без нього, як чоловік - він ніякий, як тато - теж (єдиний вихідний в нього неділя, і то лежить на дивані в телефоні), з дітьми час не проводить взагалі, щоб пішов в неділю з ними на прогулянку - мушу я сказати або вже 3 чи 4 раз гаркнути, інакше з ліжка не встане. Я розумію, людина втомлюється, але він йде вранці з дому - діти ще сплять, приходить в 23 - діти вже сплять (раніше чекали на нього, тоді зрозуміли, що чекати сенсу немає, їм і так від нього ні краплиночки уваги не перепаде, бо він сидить на кухні в телефоні до 00:00, а то і довше). А він цим і не париться - не провів цієї неділі час з дітьми - проведу наступної, і далі в телефоні в іграх або в відео.
скидывайте этот балласт, Вы еще молодая и будет у Вас нормальный мужчина. и даже одной поначалу Вам будет лучше и легче
КараПузовна• 03 ноября 2022
Ответ дляМолчунья
Говорят, все на пособии и в очередях за гуманитаркой
все по ГОСТу!• 03 ноября 2022
Ситуация конечно такая себе.
Вы должны разобраться что хотите вы- если однозначно все, то даже совета не надо тут спрашивать, пробуйте разводиться и делить имущество.
Если есть сомнения и хотите сохранить брак то пробуйте повернуть отношения в другое русло. Например, в его выходной отправьте детей к бабушкам, дедушкам, приведите себя в порядок, начните непринужденно день. Что бы он посмотрел на вас как на привлекательную женщину, а не затурканную. Это все сложно конечно, по капельке вам надо выстраивать новые отношения. Начинать все сначала.
Про деньги, да их не хватает. Но по правде очень у многих такая зарплата. То что здесь вещают про 80-100 тыс тоже правда, но это небольшой % людей, а многие просто фантазеры. Вы очень обиженны на него за то что он не помогает вам в быту, к детям равнодушен ( вот это кстати меня тронуло больше всего, потому что он может не любить вас и лениться помогать но игнорировать детей самое худшее) дети ему чужие духовно, росли без него, подход не знает и знать не хочет. Он не семьянин.
А почему у вас не было секса? По его инициативе?
Вашей семье нужна тотальная перезагрузка.
Непринужденная обстановка, секс, минимум готовки, семейное времяпровождение.
Почему вы гаркаете в выходной что бы он пошел гулять с детьми? Организуйте досуг семейный, обьявите о своих планах за несколько дней- сходите на пикник, в кино, в бассейн всей семьей.