Апрель Ивановна• 03 ноября 2022

Кому підпорядковуються державні нотаріуси?

Підкажіть, хто знає, гарячу лінію чи куди звертатись, щоб поскаржитись на роботу державного нотаріуса? Батьки пенсіонери в маленькому містечку вже кілька місяців ходять вистоюють черги і не можуть добитись документів, на які подавали ((
Жена миллионера• 03 ноября 2022
Місцеве управління юстиції, відділ нотаріату

Угадайс• 03 ноября 2022
Юстиція
ПоэтеСССа• 03 ноября 2022
Знакомо.
Есть такие бессовестные!
Бедная Лиза• 03 ноября 2022
Краще на гарячу лінію Мінюсту.
Фокус-Покус• 03 ноября 2022
Наче ж всі приймають за попереднім записом, та призначають день та час, можливо зі світлом зв´язано,
автор Апрель Ивановна • 03 ноября 2022
Ответ дляФокус-Покус
Немає запису і не було (