Daimyo• 03 ноября 2022

Натрапила в ФБ на таке, це як?

Ми стали ще на один крок ближче до повної енергетичної інтеграції з Європою.
ENTSO-E ухвалило довгоочікуване рішення щодо офіційного старту з 30 червня 2022 року комерційного «експорту електроенергії з України до Європи».
Початковий обсяг експорту 100 МВт, і обсяги збільшуватимуться поступово, після щомісячної оцінки ENTSO-E впливу на європейську енергосистему.
Технічно наша енергосистема вже зараз може забезпечити до 1690 МВт потужності для експорту. Після здійснення додаткових технічних заходів пропускна спроможність для продажу електроенергії за кордон може зрости до 4-5 ГВт.
Всі генеруючі компанії матимуть рівний доступ до експортної торгівлі електроенергією завдяки прозорим аукціонам.
Поступове збільшення експорту електроенергії приноситиме нашому енергоринку кошти, які необхідні для стабілізації його фінансового стану.
Європейські країни, своєю чергою, отримають змогу забезпечити більш стабільне енергопостачання та, що найважливіше, замістити російські енергоресурси.
Вдячний нашим європейським партнерам за підтримку!
Разом переможемо!
Це написано сторінці Герман Галущенко:
https://m.facebook.com/story.php/?story_fbid=56803...
Не розумію, Україна все ж таки постачає Європі електроенергію, чи не постачає?
По енергосистемі України б´ють кляті тварюки ракетами.
Нам відключають світло.
А Герман Галущенко в червні написав що Україна об´єдналася з ENTSO-E для комерційного експорту електроенергії з України.
Так це виходить що, в Європі теж відключення електроенергії є, як і в нас?
Чи може ми для того і економимо електроенергію, щоб Європа не купувала в росії її клятий газ?
Pavelolka• 03 ноября 2022
Это июнь. С тех пор многое поменялось. Экспорт остановлен

автор Спогад • 03 ноября 2022
В мене наприклад світла немає, от і думаю тепер, як так Україна може постачати електроенергію, якщо її нам самим не дають
Птицекрыл• 03 ноября 2022
Того і бьють по єнерго, було багато інтерв´ю де це обговорювали
автор Спогад • 03 ноября 2022
Ответ дляPavelolka
А підтвердження цьому десь є?
Qney• 03 ноября 2022
Червень...ну так було що експортувати, то чому не заробляти? В жовтні призупинили. Аби ото ’повозбухати’
Надя-Надюша• 03 ноября 2022
автор, навіщо ви сієте паніку? ви впевнені що в даних умовах Україна експортує електроенергію за рахунок населення?
rybka21• 03 ноября 2022
Молдова в сентябре подписала два контракта на 2023 год, один с Энергоатом, другой с Укргидроэнерго, но вот только с 12 октября Украина перестала экспортировать электричество уже по контрактам этого года.

автор Спогад • 03 ноября 2022
Ответ дляQney
Це не офіційна інформація, бо немає підпису президента.
У Вас можливо є світло
автор Спогад • 03 ноября 2022
Ответ дляНадя-Надюша
Якщо чесно, я ні в чому зараз не впевнена, бо офіційної інформації про те що експорт припинили, ніде не знайшла
rybka21• 03 ноября 2022
Ответ дляСпогад
У Вас можливо є світло
Вы прикалываетесь? Про подпись президента
Надя-Надюша• 03 ноября 2022
Ответ дляСпогад
тоді не накручуйте себе.
автор Спогад • 03 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Ну а що там повинно бути, не просто ж текст.
автор Спогад • 03 ноября 2022
Ответ дляНадя-Надюша
тоді не накручуйте себе.
Дякую за пораду, намагаюся себе заспокоїти.
InSta• 03 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Були офіційні заяви. Більше того, є заяви, що Україна буде при необхідності імпортувати ел.енергію.
rybka21• 03 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Президенты не подписывают внешнеэкономические контракты. И вообще никакие не подписывают.
автор Спогад • 03 ноября 2022
Смартфон попереджає, що заряду мало залишилося
Ну чому це щастя випало на мою долю
автор Спогад • 03 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Так просто ж текст без підпису і печатки наче не дійсний, чи дійсний?
Chinchilla25• 03 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Кума ще тиждень тому казала , що в Німеччині в новинах казали що Україна вже отримує електрику від ЄС
Qney• 03 ноября 2022
Ответ дляСпогад
У Вас можливо є світло
Ну то наберіть у пошуку припинення експорту електроенергії і і пошукайте джерела, валом публікацій, я перше що потрапило заскринила. Тоді ще писали, що ці лінії (чи як воно) можна використовувати у зворотньому напрямку і про це домовляються, щоб як зовсім ’жопа’ то можна було для ’утримання штанів’ імпортувати.

Mrs.Ochmonek• 03 ноября 2022
Ответ дляСпогад
Було в новинах нещодавно
rybka21• 03 ноября 2022
Ответ дляMrs.Ochmonek
Було в новинах нещодавно
Без печатки
Qney• 03 ноября 2022
Ось на сайті міненергетики вам достатньо достовірно буде? Без печатки, звісно )
Mrs.Ochmonek• 03 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Без печатки
Стане новим мемом))
автор Спогад • 03 ноября 2022
Ответ дляQney
Дякую🙏
Моля• 03 ноября 2022
Укренерго - приватна контора, як і електромережі. Це приватна власність. Вони вирішують, чи продавати свій товар за кордон чи тут. Який підпис президента?