Распутница• 03 ноября 2022
Вы любите выходить из зоны комфорта?
Или привычная стабильность Вам больше по душе?
Алина-1240• 03 ноября 2022
Нет,не люблю.разве если ситуация выхода в исходнике еще больший комфорт сулит)
Редиска Я• 03 ноября 2022
Очень люблю, не люблю попадать в зону комфорта. Мне очень нравятся сложности и препятствия, это меня мотивирует, а когда все стабильно и ровно, могу и в депрессию впасть.
Хитрушка-чекушка• 03 ноября 2022
Не люблю, очень сильно нервничаю и долго прихожу в себя
А зачем выходить
ПуГоФФка• 03 ноября 2022
Ні. Для мене це катування.
Я завжди буда тіхонею і спокійною людиною. Зараз працюю з людьми і мені важко дається відстоювання себе і правоти.
Чтооооооооооо?• 03 ноября 2022
А в мене таке відчуття, що я колись звідти вийшла і з тих пір мене туди більше не пускають
. А якщо серйозно, то не люблю, але там де потрібно виходжу і знаю чому і навіщо я це роблю. Не завжди цей вихід легко дається, тут треба знати себе, чи витягнеш, бо або справишся або панічні атаки заробиш)