Тільки почитайте коменти, там жах.
Щоб поскаржитись - жміть три крапки, далі обирайте «Пропаганда тероризму». Таймкод будь який, просто жміть окей.
Хай би заблочили гнид, бо переглядів там багато і чмошнік англійською триндить, щоб впливати на англомовних людей. Тобто це чітко оплачена IПСО. Давайте боротись!
Результат:
вже голосів:
27 (84.38%)
Поскаржилась
5 (15.63%)
Я кацапка, тому ні
Ответ дляИннусичкаЯ
Чог на них санкції не накладуть?,щоб раш.ютюб див.тільки в рашці
Ага, і воняють на весь світ.
Ответ дляtori35
Подписалась ,пожаловалась .А как отписаться ???? Нет кнопки ,не нахожу ,покажите где она !
Нажміть ще раз на ту ж кнопку, вона сіра, а стане червоною.
Ответ для-Инга-
+1.
А зачем подписываться и отписываться? Отправить жалобу можно и так.
Так, ви праві, може випадково людина підписалась, буває.