КохайтесьЧорнобровi• 03 ноября 2022

ВПО, юристи, на вашу думку це правильно?

Управління соцзахисту не вважає, що довідка про місце реєстрації, видана на запит в 2021 році (прописка), є підтвердженням того, що останнім моїм місцем перебування є те місце, де я жила весь час до 24.02.2022. Підкажіть, чи правомірна така відмова для надання виплат? До того ж, були подані ще документи з різних років про підтвердження факту останнього.
Майстерня домашнього текстилю• 03 ноября 2022
Ответ дляБроніки для Моніки
Таку довідку може видати тільки сосбб жек або сільська рада
а вони ж там тільки сидять і думають кому довідку виписати в Україну,
Я з власного досвіду пишу, будь-яка довідка за 2022 підтвердить перебування. Робота, школа, довідка поо склад свм´ї тощо. Якщо є прописка в паспорті, то підтвердження не потрібно, на скільки мені відомо.

Броніки для Моніки• 03 ноября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Довідку про місце проживання? Ви про неї?
Та ні, довідку ВПО та виплати
автор КохайтесьЧорнобровi • 03 ноября 2022
Ответ дляНа_оба_рот
Може комуналку платили? Може таке піде?
У нас приватний будинок. Всі рахунки на батьках.
Броніки для Моніки• 03 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Цікаво, а якщо користувалась картою під час окупації, там ж в роздруівці видно де знаходиться магазин?
Ответ дляБроніки для Моніки
Та ні, довідку ВПО та виплати
З цим проблем немає. Вони не вірять, що я до цього була в Херсонській області.
Ответ дляБроніки для Моніки
Я ще раз питаю, чому ви не оформлюєте цю довідку через ДІЮ?
Бо вже в цнапі оіормили, а тепер їй відмовляють у виплаті впо.
Броніки для Моніки• 03 ноября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Чудово! Йдіть до сільської ради!

Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
І я так думала. Але чомусь в них пояснення інше, нічим не підтверджене.
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
А батьки Ваші з Вами, чи залишились там?
Ответ дляБроніки для Моніки
Чудово! Йдіть до сільської ради!
Там відсутній зв’язок.
Броніки для Моніки• 03 ноября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Значить так. Ідете наче бити морду Путіну. І питайте надайте список документів що маю вам надати згідно моєї ситуації,бо буду змушена звернутись на гарячу лінію.
Або відразу дзвоніть на гарячулінію 1545 або 1548 або пишите звернення до президента.
Вони відразу починають крутитись веселіше
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Не там. Лише знайомі
Броніки для Моніки• 03 ноября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Там відсутній зв’язок.
До речі, як ви виїзджали? Через Крим?
Бо в Василівці там реєстрували людей
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Не там. Лише знайомі
А батькам теж відмовили у виплаті? Чи лише Вам?
Просіть письмову відмову з причинами.
Броніки для Моніки• 03 ноября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Не там. Лише знайомі
Може у вас банківська карта є, і ви нею розраховувались?
Броніки для Моніки• 03 ноября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Не там. Лише знайомі
А фото з геолокацією?
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Просіть письмову відмову з причинами.
Вони не подавали заяву
Ответ дляБроніки для Моніки
А фото з геолокацією?
Надати їм як підтвердження, це маєте на увазі? Не думаю, що допоможе, якщо такий документ як прописка немає ніякої сили
Броніки для Моніки• 03 ноября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Кажу, пишіть скаргу до офісупрезидента та на номер 1545

Броніки для Моніки• 03 ноября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Вони не подавали заяву
чому?
Броніки для Моніки• 03 ноября 2022
Якщо в документі немає відмітки про реєстрацію місця проживання на тимчасово окупованій території України або в районі проведення АТО, заявник надає докази, що підтверджують факт проживання на цій території.

Такими доказами можуть бути:

військовий квиток з відомостями про проходження військової служби;
трудова книжка з записами про трудову діяльність;
документ, що підтверджує право власності на рухоме або нерухоме майно;
рішення державної адміністрації, виконавчого органу міської чи районної ради про влаштування дитини до дитячого закладу, в прийомну сім´ю, дитячий будинок сімейного типу, встановлення опіки чи піклування;
медичні документи;
фотографії;
відеозаписи;
інші документи.
Ответ дляБроніки для Моніки
Дякую! Так і зроблю!
Ответ дляБроніки для Моніки

Такими доказами можуть бути:

медичні документи;
фотографії;
відеозаписи;
інші документи.
Медичні документи з 2021 підходять ж?
Кишмишная Мая• 03 ноября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
Медичні документи з 2021 підходять ж?
так а де ви були 24.02?
Кишмишная Мая• 03 ноября 2022
20 років, Ви десь навчаєтесь? де?
Ответ дляКишмишная Мая
так а де ви були 24.02?
В Херсонській області
Ответ дляКишмишная Мая
20 років, Ви десь навчаєтесь? де?
Так, навчаюсь в Києві. Але навчання дистанційне, тому була в Херсонській обл
Петя-петушок• 03 ноября 2022
а чому через дію не оформили? там тільки геолокацію потрібно підтвердити і все. Чи ви якусь ще оформлюєте допомогу?
Ответ дляПетя-петушок
На момент виїзду я не думала за цю довідку, тому геолокація зараз, звісно ж, не Херсонська обл
Петя-петушок• 03 ноября 2022
Ответ дляКохайтесьЧорнобровi
навпаки. потрібна та, де ви знаходитесь. і прописка в дії в зоні бойових дій