После шести ни-ни• 04 ноября 2022
МРТ роблять без направлення?
Четвертий день головної болі. Пігулки не допомагають. І взагалі-це постійна проблема, іноді із рвотою. Хочу на вихідних зробити мрт, а потім вже йти до лікаря. Але не впевнена, що так можна.
КокошинЭль• 04 ноября 2022
Доречі, та сама фігня- за три останні дні вже весь цитрамон випила, особливо на вечір болить..
размахер• 04 ноября 2022
Роблять. Самозвернення скажете . Але скоріш за все марно витратите кошти. Краще до невролога спочатку . Мігрені , спазми , хребет -все що завгодно може давати такі симптоми
Сирожено_пирожено• 04 ноября 2022
Да. Одинаково стоит с направлением или без. Если это хорошее мрт.
Жена сантехника• 04 ноября 2022
Конечно делают. Внизу пишут вывод - вполне достаточно, чтоб понять ’совсем помираю’ или ’та ниче страшного’.
Проня_Прокоповна• 04 ноября 2022
Делают не везде. Мне в Обериге без направления не сделали.
Такие обследования сами себе не назначают.
Идите к врачу.
Томатико• 04 ноября 2022
Смысл сразу делать мрт головы если у вас например болит голова от шейного остеохондроза или от давления
Приму в дар• 04 ноября 2022
Так роблять МРТ по самозверненню. Просто подзвонила в медичний центр, оговорили дату і які види МРТ буду проходити.
Пройшла МР ангіографію артерій головного мозку + МРТ ШВХ. Пішла додому, передзвонили, щоб пройшла МРТ головного мозку. Пройшла МРТ головного мозку, були зміни знайдені.
Жена сантехника• 04 ноября 2022
Ответ дляПроня_Прокоповна
Идите к врачу.
Прекрасно сами себе все назначают. Какой смысл тратить время на получение бесполезной бумажки, если я хочу за свои деньги сделать мрт левой пятки? Я ни разу за свою жизнь не встречала отказа ни в одной дорогостоящей процедуре ни в одной клинике.
После шести ни-ни
• 04 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
А які були причини для обстеження?
Приму в дар• 04 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
А які були причини для обстеження?
Головні болі, запаморочення, порушення координації рухів, оніміння лівої руки і половини обличчя, знизився зір, пливло і двоїлося в очах, хиткість при ході, порушення ходи, бувало порушення рівноваги.
После шести ни-ни
• 04 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
І що в результаті виявили?
У друзів цим літом біда з дитиною трапилася. Боліла голова, а потім вийшла гуляти і впала непритомна. Інсульт. Добре, що були в Швейцарії на той час. Швидко в реанімацію, трепанація черепа, видалили частинку мозку((( наслідок- довга реабілітація.
Після цього я стала по-іншому відноситися до головної болі
Приму в дар• 04 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
І що в результаті виявили?
У мене вказані симптоми постійні. Бувають вираженими.
В результаті написано - Виражені вогнищеві зміни обох гемісфер, більше субкортикально. Помірна деформація передніх рогів боків тіл. Незначна деформація мозолистого тіла і конвекситальних субарахноїдальних просторів в полюсах висот часток. В заключенні було вказано - що із диференціального ряду неможна виключити демієлінізуючий процес, нейроінфекцію, ревмоваскулят і т. д.
МРТ обстеженню вже більше 10 років. До цього був гіпертонічний криз з симптомами ТІА.
Довго діагноз не могли встановити, обирали між розсіяним склерозом і дисциркуляторною енцефалопатією. Від обстеження відмовилася, потрібно було здавати спинно-мозкову рідину (люмбальна пункція). МРТ головного мозку з контрастом, теж не проходила. І одного разу на консультації невролога піднявся різко АТ, а гіпертонія є, то і написали дисциркуляторну енцефалопатію. Тільки лікування не допомагає. То й подумала, а може це на ДЕП
? Планую знову пройти МРТ головного мозку. Але куди ж більше тих вогнищ...
Головний біль може бути і при підвищенні внутрішньочерепного тиску. Це на МРТ головного мозку як розширення конвекситальних субанахноїдальних просторів. І на УЗД судин голови - у вигляді утруднення венозного відтоку.
Може головний біль бути пов´язаний з мігренню.
Пройдіть для початку УЗД судин голови і шиї з функціональними пробами. Потім - консультація невролога. Потім вже МРТ головного мозку.
? Планую знову пройти МРТ головного мозку. Але куди ж більше тих вогнищ... Головний біль може бути і при підвищенні внутрішньочерепного тиску. Це на МРТ головного мозку як розширення конвекситальних субанахноїдальних просторів. І на УЗД судин голови - у вигляді утруднення венозного відтоку.
Приму в дар• 04 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
І що в результаті виявили?
У діточок часто провокатором інсульту є мальформація.
АТ вимірювали? Характер головного болю - односторонній, потиличний, стискаючий. Головний біль виникає у другій половині ночі або ранком, супроводжується нудотою, набряком обличчя.
После шести ни-ни
• 04 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
Потиличний найчастіше, також починається вночі. Вчора попередній біль припинився ввечері, а вночі я прокинулася знову від болю. І так 4 дні. Вже просто не можу.
Приму в дар• 04 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Потиличний головний біль пов´язаний з шийним відділом хребта або підвищенням АТ.
Контроль АТ.
УЗД судин шиї і голови.
Потім до невролога, який вирішить, які види МРТ проходити - шийного відділу хребта або головного мозку, або той і інший.
Потиличний головний біль при шийному остеохондрозі виникає внаслідок незручного положення голови і шиї на подушці, зі спазмами м´язів шиї. В цьому випадку потрібна ортопедична подушка.
Контроль АТ.
УЗД судин шиї і голови.
Приму в дар• 04 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
У мене основний головний біль - цефалгія на фоні ішемії і гіпоксії мозку.
Також буває головний біль, як при підвищенні внутрішньочерепного тиску - виникає десь в 6 ранку або дещо пізніше, нудота, дещо набряк обличчя, порушення зору (найчастіше двоїться в очах або пливе).
Потрібно буде знову проходити обстеження.
Приймаю диуретик + анальгетик, буває що солпадеїн з кодеїном.
Приму в дар• 05 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
АТ (тиск) Ви вимірювали?
Можливо підвищився тиск.
После шести ни-ни
• 05 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
АТ (тиск) Ви вимірювали?
Можливо підвищився тиск.
Треба купити прилад, х/з що там з тиском.
После шести ни-ни
• 05 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
Все ж таки зробила обстеження, виявилося це поруч і швидко. Наче все Ок. Висновок такий: Визначається звивистість лівої хребцевої артерії, ймовірно з утворенням петлі, або менш ймовірно аневризмального розширення, для виключення аневризми та уточнення, рекомендовано дообстеження МРТ судин голови та верхніх відділів судин шиї
Приму в дар• 05 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
В аптеці можна виміряти АТ.
Приму в дар• 05 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Розміри хребтових артерій в нормі? Лівої ХА?
Кровоток?
Звивистість хребтових артерій може бути вродженою або пов´язаною з шийним відділом хребта (тобто, синдром хребтової артерії).
Я більше 3 років збираюся пройти УЗД судин голови і шиї. Все відкладаю з місяця на місяць.
Ви молодець, що пройшли обстеження. Тепер анігіографію і до невролога.
Кровоток?
Приму в дар• 05 ноября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Вказано, звивистість ХА гемодинамично зничима чи незначима?
После шести ни-ни
• 05 ноября 2022
Ответ дляПриму в дар
Нічого не вказано 🤷♀️