Ванна Тазиковна• 04 ноября 2022
Получали ли Вы оргазм чисто от анального секса?
Без стимуляции клитора и других зон?
Результат:
вже голосів:
52 (33.77%)
Не занимаюсь этим видом интима
40 (25.97%)
Нет
30 (19.48%)
Результаты
19 (12.34%)
Иногда бывает/бывало
13 (8.44%)
Да, регулярно
0 (0%)
Свой вариант
Ответ дляВанна Тазиковна
Вот прям чисто от ас?
Вагиальную зону и клитор при этом не стимулирует?
Разве там есть развитые рецепторы настолько, чтобы получить оргазм чисто от ас?
Звісно, сама зона і так дуже чутлива, велика кількість нервових закінчень, + у деяких жінок анатомічно так розташовані ніжки клітора, що їхня стимуляція досягається і через анальний отвір, бо «стінка»між піхвою і анусом дуже тонка:)
Не за Будка• 04 ноября 2022
пробовала всего пару раз и реально очень не хватало члена в вагину во время ас, а самой себе еще во время ас теребить руками, ну такое себе... .тупизна какая то, не практикую больше, пробовала чисто из интереса
Ненавязчивый синтезатор• 04 ноября 2022
Ответ дляЗілля до весілля
Не знаю.
Здесь одна писала на днях. Муд зашёл при смене позы и не заметил разницы
Ото розгон був
Пьера Безухова• 05 ноября 2022
Ответ дляВанна Тазиковна
Питання в тому, наскільки розслаблена жінка (чи реально збуджена і має бажання).
+ використання ´смазок´ і тп.
Бо , якщо там напруга, то краще навіть не пробувати.
+ використання ´смазок´ і тп.
До чого тут розслаблення та збудження, анус не гумовий, є межа . Хоча, якщо D члена 1.5см , то нема проблеи