Плюшевая дыба• 05 ноября 2022

Ось і я знайшла презерватив

Разом більше 20 років. Двоє діток. Були в мене підозри зради, але фактів не було. А вчора знайшла в машині під сидінням презерватив. Говорить, що не знає де він взявся. Навіть клянеться дітьми і своєю мамою, що не зраджував ні разу за всі роки, що ми разом.... говорить, що якщо не вірю, то давай підемо на детектор брехні... Хочу почути пораду, хто через таке пройшов. Будь ласка без насмішок, бо мені не смішно ...
Идууу--уууу блин• 05 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
Розкажіть що там у ваших?
Что у наших кого?

Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
малі теж висять, земне тяжіння для всіх працює і шкіра з віком старіє, і квіточка в яне)))))
В чоловіків навпаки. Не витягується до землі, а скорочується з віком. Не діє земне тяжіння
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Нащо вдома сидіти? ми і не прцюємо задля того щоб жити, а не на дивані лежати.
Дивний підхід
без коллектива то така праця, як в акваріумі сидіти днями один з одним....
особливо, якщо в айті то трешак((
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Ну так і він не молодіє))
Цицькт завжди можна зробити. Поки вистачає спорту, через років 5 подумаю
таких, як ви5%.
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
особливо, якщо в айті то трешак((
Ми інтроверти
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
таких, як ви5%.
Яких таких?)
тянитолкайка• 05 ноября 2022
Биоматериал презика на ДНК тест.
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
так не те шо надоїв, остогидив, чого б автор, о то лазила по чоловіковій машині, жилетки шманала...
Автор підкинула презики, щоб мати привид погризти чоловіка, а можливо і розлучитись із ним, щоб половину майна забрати
ЛетаЙущаЙа АшЫпка• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
2е дітей, зробили своє діло, це факт, а не образа
чи може розкажите про упругі стоячі шарики, є у 3% жіночок з імплантами)))))
Зачем вы эту блевоту пишете? Женщинам что детей не рожать чтоб все упругое было для потехи мужа?

былоИпрошло• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
Ну, я би так не казала, я в коли а лазні , то бачу дуууже мало жінок з цицьками, що висять, але як показує спостереження і великих розмір в цицьок дуууже мало, особливо якщо струнка фігура, то цицьки невеликі, навіть дуже не великі, а мінімальні розміром. Якщо жінка повніща, то 2-3 розмір
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
він не скорочується з віком, він може скорочуватись, якщо сексуальне життя не активне.
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Поки да.
А чого вас так мої цицькі турбують?
А Вас мої не турбують?
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Ми інтроверти
я зрозуміла, співчуваю вам....
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
А Вас мої не турбують?
Ні.
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
я зрозуміла, співчуваю вам....
Мені ваше співчуття не потрібне. Я живу так як хочу і як мені комфортно
ПесиКот• 05 ноября 2022
Ответ дляИдууу--уууу блин
Что у наших кого?
У ваших мужиків
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Яких таких?)
спортивних з гарною фігурою і думаючих про імпланти, основга масса пересічних українок після 20 років шлюбу виглядають, як торби з картоплею і це факт)))
былоИпрошло• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Виситьв се що треба, ніяк не скорочується, а частіше жиром запливає верхня частина(від пузіка), от і здається , що менший, все інше обвисає, якщо не збуджене
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
народжуйте це ваше діло хоч 10.
тіки не треба драми, ваші діти, це ваш вабір.

ПесиКот• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
А мужики як виглядають?
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
без питань.
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
народжуйте це ваше діло хоч 10.
Седокова уже 4 детей родила и как девочка. Она следит за своим телом
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
Не скажіть. 40 річних доглянутих жінок дуже багато і з кожним роком їх все більше.
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
А мужики як виглядають?
Удалено администрацией...
БезВзяток• 05 ноября 2022
Ответ дляПлюшевая дыба
Під водійським сидінням лежить аварійна желетка і там в кармані акуратно лежала коробочка. Звернула увагу, що желетка виглядає з-під сидіння. Хтось там гроші знаходить, а я таке...
А чего там лазить? Вы и карманы проверяете? Капец
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
А мужики як виглядають?
Мой при росте 180 весит 65 кг. Но он не голодает, если что
былоИпрошло• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
І? А чоловіки як гарні граціознв олені?
До речі авторці не завадило би фото тут показати свого чоловіка, оцінили би шанси по фото, по таро відящі гуляє чи йому підкинули ті презики., може там такого борова після 20 років шлюбу відгодувала, що йому ніякий секс не треба, а лиш ’пожрать’
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Ще про самойлову напишіть
ПесиКот• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Це типу красиво?
Мужик дрищ?
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
ні, їх дуже мало, реально.
догляд коштує дорого.
Може десь у великих містах є такі, а в селах і в провінуії....мама дорога(((
я зара не про рЕснІчкі і ноГті.