Плюшевая дыба• 05 ноября 2022
Ось і я знайшла презерватив
Разом більше 20 років. Двоє діток. Були в мене підозри зради, але фактів не було. А вчора знайшла в машині під сидінням презерватив. Говорить, що не знає де він взявся. Навіть клянеться дітьми і своєю мамою, що не зраджував ні разу за всі роки, що ми разом.... говорить, що якщо не вірю, то давай підемо на детектор брехні... Хочу почути пораду, хто через таке пройшов. Будь ласка без насмішок, бо мені не смішно ...
В танке• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
без коллектива то така праця, як в акваріумі сидіти днями один з одним....
особливо, якщо в айті то трешак((
человек буквами пишет- не работает ни она, ни он. при чем здесь айти? ваше видение жизни- единственно правильное?
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
У него кость широкая. Плюс мускулы.
Які мускули при 65 кг?
Блін ну не треба. Я 12 років працювала фітнес тренером
былоИпрошло• 05 ноября 2022
Бачу тема зайшла в звичайне русло’мой не такой’. На 20 сторінок потягне? Доя вихідного дня зачетно.
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляЛетаЙущаЙа АшЫпка
Дети это выбор ОБОИХ супругов.
Не всегда. Есть такие дамы, что специально делают чтобы забеременеть и шантажировать мужа или заставить на себе жениться
ПесиКот• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
У него кость широкая. Плюс мускулы.
господи ну зупиніться. Я фітнесом все життя займаюсь, людей до змагань готую. Мускули в 65 кг😂
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Можливо ви судите зі саого оточення? Я не бачу навкруги себе нещасних жінок
я бачу різних, оточення звичайне.
працюю лаборантом у пологовом, на жінок надивилась за роки.
Идууу--уууу блин• 05 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
Ні, мені не страшно, мій то точно не переспить)))
Ну и хорошо. Значит, на это есть причины) А вообще, в нашем мире люди спят друг с другом, меняют партнеров, влюбляются, и в браке в том числе)
Госпожа Белладонна• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
яке статеве через 20 років життя???
НІЯКЕ.
Оце думаю, ми з чоловіком 15 років разом, все гуд в сексі. А що має бути? Нормальне інтимне життя є лише перші пару років?
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
Удалено администрацией...
Да ну тебя. Если тебе нравятся толстые, то я же не говорю что твой выбор не такой. Мне нравится. Он же не с тобой, а со мной.
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Що ні? У вас своя правда.
В мене своя.
у нас в країні середня заробітна плата не дозволить мати хороший догляд, це відомо всім.
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Які мускули при 65 кг?
Вышли своё фото фитнестренер)
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
я бачу різних, оточення звичайне.
Ну ясно тоді чому ви така))
Лепешечка• 05 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Мой вариант самый правильный - презик на улице прилип к обуви и в машине отвалился
Ага, коробка
Самая СоветЧиваЯ• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
65 кг при 180?
Мязи не можуть фізично важити так мало.
У меня муж такого же роста, весит 68, тоже спортсмен, не сказала бы, что он худой
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляПесиКот
Ещё один фитнес тренер. Вышли фото своё. Поржём)))
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Вышли своё фото фитнестренер)
Тільки після фото вашого ’мускулистого’
Ростки жимолости• 05 ноября 2022
Ответ дляЛепешечка
Ага, коробка
Так темно же по вечерам без освещения, хз что ещё может прилипнуть!
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
ну може ви виключення)))), тим більше ще 5 років треба, тоді побачите.
ПростоБелка• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
Таких меншість
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
вам там фітнес тренер написав, що він дрищ.
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
Мне не верят. И я не говорю что он у меня ну прям уж перекаченный.
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляПростоБелка
Тільки після фото вашого ’мускулистого’
Я не писала что он у меня прям уж качок из качков. Есть мускулы, но не прям уж такие чтобы весил под 100 кг
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
так покажіть фото без лиця, як що вже він такий качок.
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляРостки жимолости
Женские трусики ещё могут прилипнуть)
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
Ну и пусть будет дрыщ. Но он мне нравится. А пузатые ’качки’ нет
Патриотка• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
ясно, що подобається, цеж ваш чоловік
мій син дрищ, я теж надіюсь, що він комусь сподобається.
былоИпрошло• 05 ноября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Женские трусики ещё могут прилипнуть)
Бо кума/друга Петю виручав, він свою шльондру віз на аборт,а в його машині гавкнув бензонасос, а так як він мене теж свого часу виручав, я відмовити не міг, ми ж йому ще гроші винні, а ти за гроші не знаєш, ну тепер знаєш
Эт вернячОк• 05 ноября 2022
Ответ дляПатриотка
ясно, що подобається, цеж ваш чоловік
Дрищ лучще, чем толстяк. Более выносливый и т.д.