Какие планы на сегодня?
все ники заняты• 05 ноября 2022
Задрали, мне надо срочно за документами , ехать в одну сторону час 30, а у организации в 12 отключают свет
Короче песня
Vasilek-7076• 05 ноября 2022
Ответ длявсе ники заняты
Короче песня
Це точно. Зараз щось зробити - цілий квест(( То електрики немає, то тривога.
Крыска-Алиска• 05 ноября 2022
Доброе, вже стільки спав зробила, сходила на ярмарок, вигуляла собаку, сходила за водою. Зараз прати буду.
Belosnezka1980• 05 ноября 2022
Одягаю лице, збираюсь на ярмарку, і думаю-коли ці тварі від нас відстануть!