Дона Ко Ко• 05 ноября 2022

У кого є ця куртка від ромашка? Або можливо хто бачив її вживу

Цікавить чи блискуча тканин. Як якість.
Я-ваш шанс• 05 ноября 2022
В Хаусе или резервед такие в два разв дешевле

175см55кг19лет (она)• 05 ноября 2022
Боже 2к за такое одоробло
Сирожено_пирожено• 05 ноября 2022
карманы страшные, будут полнить, за 2 тыс я бы смотрела зару, манго, резервд и тд, там хоть крой нормальный
автор Дона Ко Ко • 05 ноября 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
Немає такого фасону. В манго дивилась 2,5 подібна. Але колір світлий не знайшла.
ksusha1155• 05 ноября 2022
Ответ дляЯ-ваш шанс
В резервед теж 1800грн були
Сыро_Ежка• 05 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
В Манго такі. Наче ж була беж
автор Дона Ко Ко • 05 ноября 2022
Ответ дляСирожено_пирожено
Дивилась такий самий крій в манго. Але світлого(приємного кольору) знайти не можу.
З фігурою проблем немає.
автор Дона Ко Ко • 05 ноября 2022
Ответ дляСыро_Ежка
В Манго такі. Наче ж була беж
Думаєте це беж? Бо я подумала білий.
автор Дона Ко Ко • 05 ноября 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Боже 2к за такое одоробло
Ну я одягаюсь сучасно, а не шуба за декілька тисяч, бо дорого. Люблю оверсайз.

Сыро_Ежка• 05 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Думаєте це беж? Бо я подумала білий.
Значить в мене вже ’замилилось’ око, коли собі обирала )
175см55кг19лет (она)• 05 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
При чем здесь стоимость? Эта куртка ужасная, она даже на модели сидит как попало. Вы посмотрите на заломы на рукавах, торчащие клапаны. Оверсайз делает худеньких девушек еще изящней, а в этой модель выглядит как качек) Таких курток полно в масмаркете, сидят совершенно иначе и стоят раза в два дешевле.
автор Дона Ко Ко • 05 ноября 2022
Ответ дляksusha1155
В резервед теж 1800грн були
Можливо, але зараз дивилась сайт, то нічого подібного немає.
автор Дона Ко Ко • 05 ноября 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Наприклад, це які? Я дешевше цієї суми нічого не бачила, щоб сподобалось. Тому 2 тисячі вважаю адекватною вартістью.
Мені манго ще така подобається, фасон ідентичний. Але ще очікувати потрібно доставку. +Колір хотілось би світліший.
Звезда в шоке• 05 ноября 2022
Вибачте, авторе, що відповідь не по темі, але дійсно якась невдала модель. Виглядає як знімна вставка-утеплювач до зимової куртки. Нічого гарного, навіщо молодій дівчині псувати себе таким одягом? До того ж вона коротка, широка, шия гола, буде точно в ній холодно. Який тоді сенс у речі, яка негарна та не виконує своїх функцій захисту від холоду? Подумайте. Ще раз вибачте, просто висловила свої думки, образити не хотіла.
автор Дона Ко Ко • 05 ноября 2022
Ответ дляЗвезда в шоке
Я не пересуваюсь пішки, тому захист від холода не так важливий.
А ця модель краща? Зара. Розглядаю її у байера.
Гл. Амурная• 05 ноября 2022
Вона й на моделі не сидить
Dolce primavera• 05 ноября 2022
Автор, я була в офлайн магазині Ромашки, в Києві на Подолі. Хочу сказати, що ціни дійсно завищені як для такої якості,хоча моделі виглядають сучасно. Якщо Вам подобається ця куртка, то купуйте і не питайте поради, і нагадую, що маєте 14 днів на повернення)
175см55кг19лет (она)• 05 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Дві тисячі адекватна вартість для нормальної куртки. Ця не коштує і 200 грн. Лекала робив якійсь рукожоп. Хіба ви самі не бачите, що манго сидить зовсім по-іншому? У мене схожа світла куртка від esprit, купувала весною. Подивіться може ще є на сайті.
автор Дона Ко Ко • 05 ноября 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Так це ж ви писали тільки що, що вдвічі дешевших купа в мас маркеті і якість вау)

автор Дона Ко Ко • 05 ноября 2022
Ответ дляDolce primavera
Дякую, бо я вживу в їх магазинах не була.
175см55кг19лет (она)• 05 ноября 2022
Ответ дляДона Ко Ко
Я от своих слов и не отказываюсь, а вы покупайте свою ромашку, носите и думайте, что крутая и модная.
автор Дона Ко Ко • 05 ноября 2022
Ответ для175см55кг19лет (она)
Куплю, що захочу) а ви повчайте своїх дітей, якщо у вас є бажання вказівки роздавати, кому та що робити.