Не стесняюсь• 05 ноября 2022
Блогер фейсфітнесу показує свою міміку. Мені здається що є ботокс
Це рілс з інсти. Хто не хоче переходити, додаю фото
Дівчата, хто розуміється, розсудіть.
В мене ботоксу нема і мій лоб ще більш рухливий. Особливо якщо нахмуритися.
Файна пані• 05 ноября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
я так і думала
Але коментів про ботокс не побачила і прийшла сюди спитати, ви все знаєте))
Да я сама несколько раз колола его и прекрасно знаю эффект)))
Тяжело объяснить, вы посмотрите как у неё гармошкой и туго морщится лоб, как будто ему что-то мешает. Это эффект уколов)
Фифачка• 06 ноября 2022
Звісно там є ботокс, весь цей фейсфітнес тільки для заробітку на наівних жінках.
Не стесняюсь
• 06 ноября 2022
Ответ дляФифачка
Знайома сказала що її подруга робить роками і дуже круто виглядає.
Нічого не продає. А ще колишня косметолог, стала головним дерматологом і скащала що ботокс не радить, радить фейсфітнес.
Мені лінь, а результати лише яетез 3 місяці. А ще як бачу що в авторки цього фітнесу щей ботокс то скептицизм конкретний
Фифачка• 06 ноября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Це не від фейстфітнесу, генетика... А косметолог - просто хоче заробити. Жоден адекватний лікар з мед. освітою такого не порадить. Почитайте механізми роботи мязів обличчя - це не можна натренувати, як тіло, там все інше.
Налогообложу• 06 ноября 2022
Ответ дляФифачка
Ви не праві. Я вправами відкоректувала зморшку’ гордеца’ і носогубки. Вправи дієві , якщо виконувати на постійній основі.
успокойте_Меня• 07 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
Я вам не вірю, давайте фото!
Налогообложу• 07 ноября 2022
Ответ дляуспокойте_Меня
Я вам не вірю, давайте фото!
Не вірте, а хтось повіре і завдчки справам вирішить проблеми. Рекомендую Євгенію Баглик. Я по ній займалась. А на рахунок фото....ніт! Ваше право не вірити!
Фифачка• 09 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
Можете показать частину обличчя з носогубками до і після, при однаковому освітленні і без фільтрів, як ці так звані ’тренери’ роблять. Можу присягнути, шо різниці не буде)))
Налогообложу• 09 ноября 2022
Ответ дляФифачка
Звичайно, що і рісля фото нема бо не мала на меті щось доказувати.
Фифачка• 10 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
Оптимізм та віра в плацебо - це завжди добре)))
Налогообложу• 10 ноября 2022
Ответ дляФифачка
Плацебо в данному вирадку не підходить. Ви пробували впави і вам не допомогло? Впевнена, що ні. То про що суперечка?
Не стесняюсь
• 12 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
Як ви гордеца відкорегували? Будь-ласка порадьте!
Налогообложу• 12 ноября 2022
Ответ дляНе стесняюсь
Подивіться вправи з Євгеніією Баглик. А потім , коли навчите розслабляти м´язи на лобі - самоконтроль. Тут скептично настроєні люди. Але результат є, і він дуже швидкий. В мене позитивні зміни було видно через 2 тижні. І часу займає зовсім мало, не більше 5 хвмлин.
Не стесняюсь
• 12 ноября 2022
Ответ дляНалогообложу
Дякую! Вже шукаю