бізнестравел• 05 ноября 2022

Условия завершения войны. Уже видели?

По словам главы Офиса президента Украина согласовала с США, что будет считаться победой:

Полное освобождение всей территории Украины, включая Донбасс и Крым;
Выплату репарации россией;
Международные гарантии, которые не позволят РФ напасть снова.Ну и наша традиционная рубрика "10 хороших новостей"))))ЧМОбикам из Казани не нравится, что их поселили в скотских условиях. Хотя это странно. русня - это стадо. А стадо - это скот. Значит их правильно поселили. Со скотом по другому нельзя. А еще ЧМОбики не знают всех званий в армии, поэтому обращаются к вышедшему к ним комполка по званию "пидораs". И делают это синхронно. В общем, у русни без изменений.👉🏻Непереможна українська армія відбила атаки лаптєногих у районах населених пунктів Верхньокамʼянське, Спірне, Мар’їнка, Новомихайлівка, Водяне та Павлівка Донецької області. Крилаті козаченьки і боги війни набили ПЕДІКульозним сім скупчень, дві позиції ППО і пункт управління.
У російських пакетних військах поповнення на 840 голів.

👉🏻 Штати у рамках нового пакету військової допомоги передадуть нам 45 танків Т-72, 1100 бойових дронів Phoenix Ghost, зрк Hawk, 250 бронетранспортерів M1117 та 40 бронекатерів.
І ще підгончик від Нідерландів у 90 танків,

👉🏻Русня z’їбала майже у повному складі з Кам’янки Запорізької області. Генштаб повідомляє, що вони перемістили особовий склад, згорнули блокпости і комендатуру.

👉🏻 У Владивостоку намічається бесмисленний і беспощадний бунт проти мобілізації, принаймні так вважає феесбе. По місту розставляють рамки і натикують камери. А чому феесбе так сполошилася? Бо у Владивостоку живе багато етнічних українців

👉🏻Русня спробувала пропхати на посаду у Консультативній групі Міжпарламентського союзу з протидії тероризму та екстремізму свою шпигунку Марію Бутіну. Українська делегація дізналася про це за годину до голосування, зговорилася з британською і вони разом протисли, щоби цю прошмандовку відклали до березня. А там може і з усією російською делегацією удасться розправитися.

👉🏻А це повнісіньке дипломатичне орейро. русня, як відомо, з року в рік виносила на голосування генасамблеї ООН резолюцію про засудження неонацизму, з купою російських наративів. Україна і США завжди голосували проти, а русня потім мандєла про те, що ми підтримуємо нацизм.
Ну ок 😈Цього року лапті знову притяглися зі своєю неонацистською резолюцією. Але наші встигли внести у документ деякі правочки. Увага, текст: «Генеральна Асамблея ООН з тривогою відзначає спроби Росії виправдати її територіальну агресію проти України нібито підставами викорінення неонацизму та підкреслює, що використання терміну «неонацизм» з метою виправдання територіальної агресії серйозно підриває справжні зусилля з протидії неонацизму». І лаптям із посними їбальnikами довелося проголосувати за оновлений текст із засудження себе самих, бо не можуть же вони не проголосувати за резолюцію проти неонацизму, яку самі ж і винесли😂

👉🏻У третього клона Путіна попаяло клеми в говорилці і зустрічаючись з масовкою, що грала патріотичний руський нарід він необережно заявив, що у Європі українські біженці ходять по ресторанам, і їм там, о ужас, дають знижки, у той час як на росії українські біженці (не біженці, силіконовий ти їб
Lан, а депортовані) одразу ідуть влаштовуватися на роботу.
Він цим мабуть хотів образити Україну і Європу, але вийшло якось коряво, бо для російського глубінного наріда це означає, що у Європі жити тупо краще. Вона настільки багата, і така щедра, що біженці там можуть аж по ресторанах ходити. З туалетами! (обмороки, судоми, масові самогубства у Волгограді)
автор бізнестравел • 05 ноября 2022
путину плевать на россию.ему нужна власть и бабки.Борис Немцов: ’Все диктаторы плохо заканчивают. Но каждый из них считает, что он участи своих предшественников может избежать...’
’...Путин отлично знает, что потенциал, в том числе и военный, России очень слабый. Он отлично знает, что с Украиной, наверное, воевать можно, хотя тоже не просто, как выяснилось, а воевать со всем миром нельзя. Экономика России в 16 раз меньше западной и в где-то в 4-5 раз меньше китайской. То есть страна огромная, по размерам Россия самая большая страна, но потенциал у неё маленький экономический и военный, знаете, как у динозавра, было огромное тело, но башка была маленькая и мозг тоже, собственно, поэтому он и вымер, динозавр-то.
Так что он может бравадой заниматься, блефом, пальцы веером гнуть, всех пугать и так далее, но, в общем, он, конечно, не сможет этого сделать, даже при всем желании.
В принципе, у него нет глобальной какой-то стратегии. Это человек, мыслящий тактически, не стратегически. Его глобальная вся мечта, мысль и судьба – это как сохранить власть. Личную. И он будет действовать ровно так, чтоб ее как можно дольше сохранить, пожизненно сохранить!
А какой-то стратегии, вот все говорят, что вот он хочет «русский мир» – это абсолютная фигня. Эта демагогия направлена только на защиту власти собственной и на месть за то, что на эту власть кто-то посягает.
– Каким вы видите конец Владимира Путина?
– Думаю, он будет деградировать, маразмировать. Я думаю, что он будет становиться еще более жестоким, еще более аморальным. Дело в том, что люди в старости лучше не становятся. Они становятся хуже, и все их отрицательные черты только проявляются в большей и большей степени. А понятно, что при большой власти все вот эти процессы деградации, они ускоряются.
Единственный, кто его может остановить – это не санкции. Остановить его может только русский народ. Когда он поймет, что им правит вот этот тип, русофоб, который страну ввергает в самоизоляцию, который страну ввергает в кризис, который страну ввергает в конфликт со всеми соседями – когда русский народ это поймет, осознает до конца, тогда, конечно, он получит отпор адекватный, и Путин, в общем, исчезнет.
Я не знаю ни одного диктатора, который бы счастливо закончил свою диктатуру, таких не знаю...’
Интервью Сергею Смальчуку (Украина). Сентябрь 2014 г.

Ваша величність• 05 ноября 2022
Не вірю у клонів путіна. Не вірю у те, що параша добровільно виконає наші умови.
Але вірю що раша розвалиться на частки, пуйло подохне, а Україна переможе у 2023 році
автор бізнестравел • 05 ноября 2022
путинская пропаганда врет как всегда
автор бізнестравел • 05 ноября 2022
Демилитаризация, денацификация, НАТО за границы 1997 года, поражение ВСУ, смена власти. Все благополучно прое*ано. Все это сделали путин и его верхушка, планировавшая, что мы поднимем лапки и будем смотреть на парады, верившая в собственную блевотную пропаганду.

Поэтому гениальный многоходовочник выскочил из бункера и перестал принимать генералов за 8-миметровым столом. Борется за свою жизнь, изображая сильного лидера. Пока Кадыров заставляет нового командующего ЦВО кричать «Ахмат сила!».

Потому что даже самый последний ватник понимает, кто ответственен за провал в Украине. Кто в реале поставил все эти поехавшие цели, ни одна из которых не достигнута за 9 месяцев войны.
автор бізнестравел • 05 ноября 2022
иран допрыгался
автор бізнестравел • 05 ноября 2022
ржу .Це бєлгородське певео?
😏
автор бізнестравел • 05 ноября 2022
Мілості просім.дурочка ты вгашенная

Ваша величність• 05 ноября 2022
Ответ длябізнестравел
Мілості просім.дурочка ты вгашенная
яка ж вона іпанашка
KateFrosty• 05 ноября 2022
Ответ длябізнестравел
ржу .Це бєлгородське певео?
😏
Це послідовники Леголаса. А то був хлоп завзятий)
Kameliana• 05 ноября 2022
А я ось на це натрапила, і якось радіти нема чому
Пост військового, діючого
автор бізнестравел • 05 ноября 2022
у путина беда с оружием .клянчит у ирана и пошел на поклон в северную корею.Залізничний рух між Росією та Північною Кореєю відновлено. Вперше за кілька років зафіксовано, що з Північної Кореї до Росії вирушив закритий поїзд. Сталося це через два дні після того, як у США заявили, що Пхеньян таємно постачає в Росію артилерійські снаряди.

«Неможливо визначити призначення ешелону за зображеннями, але перетин відбувається на тлі повідомлень про продаж зброї з Північної Кореї до Росії», - повідомляє моніторинговий проект «38 Паралель».

До росії проїхало три закриті вагони з КНДР. Пізніше їх бачили на станції Хасан за 2 км від кордону. Там, на сусідніх коліях стояли ще три одиниці рухомого складу, можливо, криті вагони або контейнери на платформах.
автор бізнестравел • 05 ноября 2022
Ответ дляKameliana
Пост військового, діючого
нам грузят или уже есть ракеты на тысчу км из сша.швец вчера сказал.мацка-харьков 650км по прямой.прочтите москва готовит бомбоубежища.1 ракета почти 2 мил дол.нам пока дают десятки для начала.все решают мальчики с пентагона
Безимени890123• 05 ноября 2022
Ответ длябізнестравел
ржу .Це бєлгородське певео?
😏
В цьому фото епічно все! Йшов 2022-й рік....технології, космічні розробки, а ’друга армія’ світу винайшла лук і, алілуя, стріли. Ще трохи, і русня до пращі додумається.
автор бізнестравел • 05 ноября 2022
ахаааа у методичек ноу хау )))
anducci• 05 ноября 2022
Ответ дляKameliana
Пост військового, діючого
Звучить правдоподібно.
StelllaA• 05 ноября 2022
Ответ дляKameliana
Пост військового, діючого
Валера Маркус очень большой авторитет в кавычках, ещё тот жук. Не читайте его, это все фигня. Действующий военный не равно нормальный, адекватный думающий автоматически
anducci• 05 ноября 2022
Ответ длябізнестравел
І що нам це дасть? Росіяне виявились ну дуже терплячими, на жаль.
mmi583@mail.ru• 05 ноября 2022
Слухайте, є одна істина - хочеш перемогти ворога перше це поважай його. Ой, не всі там чмобікі, дурікі, алконавти і тд. Нам не слід розслаблятися і приймати їх на сміх.
Безимени890123• 05 ноября 2022
Ответ дляKameliana
Пост військового, діючого
А хто каже, що русня вийде сама? Звідки ж і коли вони самі вийшли?
Ну, розвалиться - не розвалиться спірне питання. Для нас вигідно не стільки розвал, скільки громадянське напруження і розбірки на росії. І вже першідзінрчки пішли. Спалений клуб у калузі, вбивства в п´яних розбірка на грунті: ’я служил, мнє всьо можно’. І це ще зеки не почали повертатися.
По зброї, останні тижні показали, що іде явний приріст поставок. Доволі дієве заходить.

Соната любви• 05 ноября 2022
Ответ дляKameliana
Пост військового, діючого
Удалено администрацией...
Мішк@• 05 ноября 2022
Ответ дляKameliana
Пост військового, діючого
А Ви самі не зрозуміли досі, що після мобілізації нам знадобиться ще знов як мінімум 8місяців, щоб їх перемолоти? Боюсь, що вона і в 24 році може продовжуватись .....
автор бізнестравел • 05 ноября 2022
Ответ дляСоната любви
Удалено администрацией...
только успехам нашей армии я радуюсь!а поржать с раша пропаганды тупой -это не грех
Безимени890123• 05 ноября 2022
Ответ дляmmi583@mail.ru
Ні, не всі. Але про повагу, це зі старих трактатів, коли у війни були закони і їх дотримувалися сторони конфлікту. Поважати сучасну армію москолоти - це нереально. Їх не варто недооцінювати, так, там є боєздатні одиниці. Але їх головний прорахунок - це ведення війни по підручникам ’дєди ваєвалі’, в той час, як світова наука війни пішла вже далеко вперед.
Леска• 05 ноября 2022
Ответ длябізнестравел
путинская пропаганда врет как всегда
Справедливості заради-часовий проміжок 1,5 міс, за цей час могли й здати Майорск і повторно буде ,,звільнений ,,
автор бізнестравел • 05 ноября 2022
я жду ракеты на тысчу км.источники надежные.там или погрузка идет уже в сша или они уже у нас.терпило белгород(былгород)уже эвакуируется.а нам надо дать мацкве просрат.ся.ждем.
LidiyaZi• 05 ноября 2022
Я так розумію, автор, ваша задача зробити винним у війні лише путіна і потрохи проштовхувати тему про те що є багато гарних рузьке. Типу 9 нормальних тем , 10- не все так однозначно. І упор в коментарях на путіна і його хунту. + потрошки вудочку на те що не дуже то й чмобіки воювати хочуть, але їх змушують і тому вони не такі й погані.

Насправді, вже спостерігала такі метаморфози в одній групі людина за 5 місяців потрошки дійшла до того що українців фашистами назвала і відверту рос пропоганду несла , а починалося як і у вас - по трошки, по шагово.
mmi583@mail.ru• 05 ноября 2022
Ответ дляБезимени890123
Це ясно. Під повагою мається на увазі не брати його на сміх, а сприймати влрога серйозно. Те, що рашисти не гідні високого ставлення це саме собою розуміється.
ssaannaa• 05 ноября 2022
Ответ дляKameliana
Пост військового, діючого
згодна на всі 100%
mmi583@mail.ru• 05 ноября 2022
Ответ дляБезимени890123
Та якого високого, навіть людського ставлення не заслуговують
Леска• 05 ноября 2022
Ответ длябізнестравел
Мілості просім.дурочка ты вгашенная
Повна версія