Праздничный сервиз• 06 ноября 2022
Девочки кто держит «под юбкой», вот бесит
Значит сижу я с ребёнком и мч на ЗУ. Мч как впо не регистрировался, в магазин не ходит, с ребёнком не гуляет. Из дома носа не высовывает. Я понимаю тех кто не хочет получить повестку( не у каждого есть сила духа и умение воевать), тем более если ты не ярый патриот. ... Но это маразм уже так всего бояться.... Мне надоело его скыглення про повестки. Днями сидит в чатах и читает где и кому выдали.... Ноет что поехал бы в Ха( работа по чуть -чуть появляется по его роду деятельности), но как в магазин ходить за продуктами, это если б ты со мной поехала( думаю намекает чтоб ребёнка оставила родителям, они в более безопасном месте чем в Ха, но в области, а я б его кружила...) Ну блин задолбал своим нытьём , начинаю его тролить , говорит вот ты хочешь чтоб меня забрали?
Ответ для18 мнеУЖЕ
Троляча тема. Живу на заході, ніхто чоловіків на вулицях не виловлює, безліч чоловіків що дня ходять на роботу, в магазини, гуляють з дітьми, а якісь перелякані переселенці з дому не виходять. Не вірю, тріль
Тема може й троляча, але те що всі гуляють де схочуть, то Ви або спеціально кажете, або дійсно не бачите, або в Вашому місті немає такого .
Я декілька місяців прожила на Західній. Люди привітні, все добре. Але військові, то якийсь капець. Облави влаштовували майже кожний день. То на вулиці, то по готелях ходили. Тому я розумію тих, хто боїться і не виходить нікуди. І з моєї точки зору, ЗУ, то не краща ідея де можна відсидітись. Тихо і спокійно, але на мужиків ´полюють´. Ще можуть бути і доброзичливі сусіди, які здадуть
Алекс-1022• 06 ноября 2022
Автор, а сколько лет вашему отцу? А если бы ему было допустим 55? Сказали бы тоже, «чего папаша сидишь под юбкой»? Отправили бы отца на фронт сразу? А сына если бы 20 было? Такие умные меня поражают.
Ну и в принципе что и требовалась доказать. Своя кровь это всегда роднее чем мужья/жены. Тут любят кричать что семья это муж и дети, а все остальные это уже родственники. Но как бы не так.
Мужья пусть воюют, а сыночка и папочка нет
Ответ дляКукубаба
Я не зовсім розумію ваше питання. Бо по розташуванню їх може бути багато. Приклад - під час штурму Берліна, радянські війська подолали 7 оборонних рубежів.
В мене знайомий на четвертій лінії, я по телефону не хочу питати, а в інтернеті шукала, не знайшла інформації, що таке нуль, перша лінія розумію. А що таке четверта?
Ответ дляLizavel
Ааа..ну ви ж, самі відповіли на своє питання, чім більш цифра, там далі від фронту. Яка відстань між лініями не скажу, бо на це впливають дуже багато факторів. А ще є різноманітні призначення. Так що то тільки знайомий відповість. Алє єдиний висновок можна зробити, там трішки спокійніше, я так вважаю, ніж на першої.
Читаю Вас трішки з гумором ) В мого вже років з 10, як і під час коронавірусу та зараз, у війну. Він на фрі лансі, тому на роботу не їздить, пересувається на авто. В магазин під закриття ходить (звичка така в нього, щоб не штовхатися в чергах). Ринки не признає. Овочі у нас свої з дачі, а молочку купує виключно у супермаркетах, так як в домашнє мішають порошок
Кафе і тому подібне не любить. Найкращий відпочинок - на природі десь подалі від людей. Я з нього шуткую, що нічого не змінилось у тебе, а хлопці оно страждають, бо вийти нікуди не можуть

Ответ для18 мнеУЖЕ
В містах так. Хто приїхав іщ сім´єю в село - одразу дають повістки прямо під час реєстрації як переселенці. В селі всі чужі як на долоні.
Ответ дляПрилипало
А мой все ноет , когда его заберут
Ходил по военкоматам
Пошёл в добровольцы
Но его не призывают
Ходил по военкоматам
Пошёл в добровольцы
Но его не призывают
Призвуть.. всьому свій час. Наш товариш теж спочатку напрошувався в тро , потім його там обробили - підписав бумажку і вперед на передову. А був на броні по роботі.. 2тижня і все - нема людини.
Ответ дляШопмен
Так іди ! Ато сидить на дивані і пише фігню. Не повертаються звідти хлопці!((
Гинуть сотнями. Поїхала рота на позицію - їх накрило вогнем і все - немає більше живих. Або загинули , або дуже важкі поранення.
знакомого айтишника призвали, без опыта, учебка и на передовую. только прибыл на точку сразу убило, даже ни разу не выстрелил.. жена-дети сироты.. А так бы работал, платил налоги и донатил на армию, и семью бы обеспечивал, а теперь жене социал светит..
Зато есть добровольцы, которых не берут. Я не понимаю такой выборки, честно..
Ответ дляIgra idet
Из ваших ответов понятно ,что муж вам не нужен. Ну вот пусть сам и решает жить или умирать, жизнь то одна у него
Я тоже в шоці від того що вона пише. Нормальна жінка ніколи радісно не буде махати платочком проводжаючи чоловіка на неминучу смерть. Хто ще більш менш проходив війну , то тримаються довше. А новачки гинуть в перший місяць. Страшна війна , втрати шалені і з нашої сторони.
Мужність потрібна неабияка. Дуже вдячні нашим захисникам, які поклали життя за нашу землю і свободу (((.
Ответ дляШопмен
Я женщина. С грудным ребёнком. И у меня отец там, защищает жопу таких ссыкунов
Галина_Киев• 06 ноября 2022
Ответ дляЗасомневаю
Сподіваюся нам потім відгукнеться добром за це.
Я така ж.
Від кого відгукнеться добром?
Від ваших недочоловіків?
Чи можливо від тих хто зараз воює( щоб ви спали спокійно) і не може побачитись зі своєю сім´єю і дітьми, бо немає ким замінити?
Від ваших недочоловіків?
Ответ дляДомашка
Я не поняла, так они патриоты или нет? Если вы уехали за границу, а ваша мать осталась тут в Украине и умирает, вы не приедете ее спасать? Будете только фоточки постить со слезами на глазах и ей слать по 5 раз в день?
Вы вообще понимаете смысл слова патриот? Почему они не едут защищать свою мать, свою родину?
Фоточки - то може не дуже добре, але для людини будь-якої статі нормально піклуватися про себе, про свою безпеку, про свою сім´ю, - а тоді вже являти патріотизм.
Я - інвалід, я не можу працювати повний день (ба навіть половину). Якби чоловік пішов на фронт, ми б з дитиною голодували. Я не готова віддати в жертву всіх нас трьох разом з котами, аби одним солдатом стало більше. І це, за думкою багатьох порадниць, непатріотично та не має виправдання.
Але, слава Богу, ми виїхали, бо маємо свою думку.
Галина_Киев• 06 ноября 2022
Ответ дляЯ не Тролль
Автор, в мене чоловік дуже добрий, роботящий, все в сім’ю, по дому все робить як і жіночу так і чоловічу роботу. Я хочу, щоб він був живий, бо нікому ми з дитиною не потрібні будемо як його не стане. І готова терпіти труднощі фінансові задля того щоб він був живий, тому сидимо дома і не висовуємся.
Супер.... я теж хочу щоб мій чоловік був живий, моїм трьом дітям теж потрібний батько! Чи ви думаєте що ви і ваша дитина якісь особливі?
У всіх тих хлопців що зараз на передовій є жінки, діти, батьки, і всі вони чекають їх додому живими! Але завдяки їм ми спокійно спимо, хтось таки повинен захищати нашу землю!
Що ж це за мужчини такі, який приклад вони показують своїм дітям, ховаючись під спідницю жінки?
Ответ дляАлекс-1022
Автор, это вы такая умная, потому что знаете что вас никуда никто не заберёт. А призывали бы женщин, сидели бы в в сети так же в чатах. Вы вообще понимаете о чем идёт речь? Представьте что это вам завтра вручили повестку, через пару дней вы говорите пока своему ребёнку и где вы будете и как непонятно.
Вчера смотрела новый фильм от нетфлкса по ремарку «на западном фронте без перемен»
Очень советую, ваше мнение поменяется, раздражаться перестанете
Мы тоже смотрели. Такое же мнение как и ваше. Многие вообще не понимают
Ответ дляМатраскин Брат
Розкажу! І ще розкажу, що вони погодились. Самі погодились. Ти, хто каже категоричне «ні», нікуди не посилають. Хіба що це кадровий військовий у запасі
А за одне, ну раз уже розказуєте, то розкажіть і про те як всі «самі» погоджуються. І що цьому передує. Як опрацьовують психологічно. А так-то Да звісно самі …
trickywicky• 06 ноября 2022
Ответ дляПраздничный сервиз
Не вру. Попытаюсь скрины в чате найти где это обсуждалось. В том то и дело что все были в а@уе. По-другому не скажешь . Списывают на то что у каждого свой план вот и получается здоровых отправляют домой ( там хватает) , а где-то и больных и кривых берут
Так и есть
trickywicky• 06 ноября 2022
Ответ дляДжавеліна
Цікаво чому?
Мого однокласника послали на нуль, в Донецькому напрямку. Вже вбили. За тиждень.
Хай ли діти депутатів ц міністрів йшли на нуль, війна б за тиждень закінчилась
Мармедадка- шоколадка• 07 ноября 2022
Ответ дляАлекс-1022
Ну правильно пишете отец и сын это родная кровь, а муж- нет.что вас удивляет?
Сонная Сова• 07 ноября 2022
Ответ дляtrickywicky
Ну да, закончилась бы, вся Украина была б под рашкостаном.