Есть ли разница в ручках на поверхности? Мне нравятся узкие,а мужу круглые,тк на духовке тоже будут круглые. Боюсь,что мне будет не удобно, тк всегда были узкие. На фото показываю.
Natatashka• 06 ноября 2022
Мені більше вузьки подобаються і з точки зору естетики і с точки зору зручності користувпння
shkoda_anna• 06 ноября 2022
Ответ дляmalta.elena
Ох....
Автор, а мне наоборот понравилось, хотя всю жизнь была белая плита. А на съемной такая и как раз мылась проще, после мойки протёрла бумажным полотенцем. Красота.
Natatashka• 06 ноября 2022
Ответ дляmalta.elena
Он то ни готовит,и красота у него первоочередное. А я включаю не один раз. Вот и думаю
Ну, раз він не готує, то у нього навіть немає права дорадчого голосу
Ответ дляsky-fly
Круглые у меня, тоже удобные. У меня на 2 комфорки такая. Износостойкость хорошая -царапин нет. Но ее невозможно протереть без разводов((( я уже и жидкостью для стекол протирала... может кто-то знает секрет?
Спасибо большое за ваше мнение. Решила поменять на стекло. Но вопрос с ручками открыт))
Ответ дляsky-fly
Ви в кінці протираєте ганчіркою ?
Така резинова,з одного боку пупирки, з іншого полоски
Так от якщо пупирками, то розводів немає, якщо полосками, або мочалкою, то є
Ответ дляmalta.elena
Для мене головне щоб ге пластикові, зараз саме такі, облізли(
Хочу типу як ручка в сковорідці, там бакеліт і тд, як в колишніх плитах, вони більш виносливі
А ще не знаю де краще розташування , попереду чи збоку, чи посередині .
Ніколи не було і не користувалася, геть не розумію як краще.
Саму поверхню хочу з нержавійки, бо скло все таки б´ється, а я не ідеальна газдиня, то точно поб´,ю)
Просто нержавійка є різна є така як фольга, легко пошкодити, пошкрябати, а є така темна, груба і міцна, вона все стерпить)
Ответ дляsky-fly
У меня вытяжка нержавейка, помогает спрей Домол для нержавейки и насухо вытирать мягким полотенцем. Но она без выгибов, плоская, потому в уходе в разы проще.
Ответ дляshkoda_anna
От я теж свого часу не взяла нержавійки бо начиталась відгуків в інтернеті. А зараз на зйомній користуюся і не розумію в чому у всіх проблема. Миється чудово.
shkoda_anna• 06 ноября 2022
Ответ дляsky-fly
Я после протираю на сухо бумажным полотенцем. Она блестит без разводов.