06 ноября 2022

Цікаво

Купила сьогодні дитячі підгузники в маркеті принесла додому думаю цікаво звідки вони постачаються тому що ті що я постійно купувала були Турецькі а тепер чомусь їх нема взяла які були і що я побачила країна виробник Росія країна імпортер Росія дата виготовлення 01.07.22.
Намакушка 06 ноября 2022
Фото в студію
Поторописька 06 ноября 2022
’Деньги не пахнут’
Chakra 06 ноября 2022
Покажите
автор Жена миллионера 06 ноября 2022
Ответ дляНамакушка
Фото в студію
Не можу сфотографувати телефон не бере дрібний шрифт розмивається все
УжеВотДа 06 ноября 2022
Ответ дляЖена миллионера
Не можу сфотографувати телефон не бере дрібний шрифт розмивається все
Подалі телефон поставьте. Потім збільшите
автор Жена миллионера 06 ноября 2022
Ответ дляУжеВотДа
Подалі телефон поставьте. Потім збільшите
Вже пробувала в усіх ракурсах він в мене як збільшує взагалі розмиває.