Тарабарщина• 07 ноября 2022

Зараз в Німеччині так гарно птахи співають

Пізно ввечері і ось зранку. Чому в нас в місті так тільки весною?
Я звикла що в цей період лише ворони каркають.
Бачу чорних дроздів, а хто ще я не розбираюсь в птахах.
Щодо локації, то в Україні промислове місто в Південно-східній частині країни.
Може в інших містах по-іншому?
автор Тарабарщина • 07 ноября 2022
Ответ дляДама с заначкой
Я вчера тут чёрных лебедей увидела на озере. У нас не встречала(
Не люблю Германию, но отношение к природе здесь лучше, только попробуй не по правилам.
Краса... Я також люблю свою країну, але природа тут краща, бо про неї дбають

автор Тарабарщина • 07 ноября 2022
Ответ дляDistel
Так, тут дуже цікаво спостерігати за птахами. У нас якась така місцевість, що дуже багато перелітних птахів бачу щодня. Летять у вирій.
І ми колись так полетимо додому.
То так) Додому, до хати)
автор Тарабарщина • 07 ноября 2022
Ответ дляФрикаделька
Ми живемо на першому поверсі й минулої зими на дерево перед балконом повісили годівничку, цікаво було спостерігати за синичками. В цьому році теж запасли насіння і горіхи. Синиці найбільше взимку гинуть від голоду.
Вони дуже цікаві: коли одна прилетіла і бачить насіння, то не починає їсти, а кричить і зове інших і вони тоді разом їдять. Інстинкт збереження свого виду.
В мене бабуся також зазвичай підкормлює синиць салом та насінням
Редиска Я• 07 ноября 2022
Ответ дляТарабарщина
Мене на забанять?
Декого з влади
Дивлячись яку саме думку ви тут транслюэте. Мета теми була маніпулятивні звинувачення?
Марфа Українівна• 07 ноября 2022
Ответ дляФрикаделька
Зайдіть на фейсбук в групу Бьордвочінг і будете вражені скільки птахів є навіть в межах наших міст. Але в Німеччині так, там і зайці по клумбам бігають.
У нас и белки по улице бегают) живем недалеко от леса
автор Тарабарщина • 07 ноября 2022
Ответ дляРедиска Я
Ні. Про птахів. А пост про бажання гарного процвітання нашій країні без корупції та безладу
4есотка• 07 ноября 2022
Ответ дляТарабарщина
Тримайтеся, моя хороша. Я все розумію. Теж дуже хочу додому і я повернуся, розумію як буде важко, життя змінилося, але дім є дім.
І я збираюсь повертатись в грудні. І хвилююсь, що потім пожалкували. Але сил вже немає. Німеччина -це концтабор якійсь.
Марфа Українівна• 07 ноября 2022
Ответ дляДама с заначкой
А я в восторге от Германии. Тихая, спокойная страна с размеренным ритмом жизни. А лебеди есть и в Украине. Видели в Харькове в парке Шевченко и в Бердянском зоопарке.
автор Тарабарщина • 07 ноября 2022
Ответ для4есотка
Такі ж думки, як в заточені живу. Все чуже, не розумієш що далі. Йти працювати тут на завод, то навіщо я стільки років вчилася вдома, отримувала освіту та досягала чогось. Купувала квартиру, машину щоб тут ходити по тафелям.
Ні, не можу (

Ку ка ку ка ку• 07 ноября 2022
Автор вы чужая не украинка, например у нас в Украине птицы поют, когда холодно то нет, в вашей Германии холодов таких нет. Сидите и наслаждайтесь своей страной. А наша страна вам не по зубам)
Ку ка ку ка ку• 07 ноября 2022
Ответ дляDistel
І ми колись так полетимо додому.
Зачем вы дома, мы например дома и все хорошо. А вы не наши чужие. Сидите там.
Марфа Українівна• 07 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
А зачем должна быть по зубам? Должно быть комфортно и безопасно.
Фрикаделька• 07 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Та он на вулиці 5 градусів, а вони цвірінчать під вікнами, хвилястий папуга мій хвилюється )) зове їх. Читала, що через те, що восени і весною однаковий світловий день, птахи іноді плутають, деякі навіть починають гніздо вить до розмноження готуються.
автор Тарабарщина • 07 ноября 2022
Ответ дляМарфа Українівна
Спасибо
Ms. Сама прямота• 07 ноября 2022
Я живу в соседней с Германией стране, тоже птицы здесь поют. Я тоже думала, они петь должны только весной , летом. А ещё коровы и овцы колокольчиками звенят). Но в Украине я жила в городе. А здесь посёлок, и фермеры, леса, горы. У одних соседей есть 3 декоративных кролика. У других 4 курицы . Ребёнок счастлив. И с теми и с теми разговаривает.
Ms. Сама прямота• 07 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
С чего автор не украинка? Какие птицы зимой в Украине поют, да ещё в городах ? Вороны ? ))) Да и в сёлах разве что петухи по утрам. Всё автор правильно сказала. А если кому то это не нравится их проблемы.
Ms. Сама прямота• 07 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Это мы будем решать , где нам сидеть и что нам делать. Без ваших советов.
Ms. Сама прямота• 07 ноября 2022
Ответ дляТарабарщина
Спасибо
Автор не обращайте внимания. Как обычно в темы про за границу набегают некоторые озлобленные завистливые тётки, чтобы вылить свой негатив. Причём по этим темам со своими какашками бегают одни и те же. Пусть злятся дальше
автор Тарабарщина • 07 ноября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота

автор Тарабарщина • 07 ноября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
Согласна
автор Тарабарщина • 07 ноября 2022
Ответ дляMs. Сама прямота
И попугаи)
Я когда домой вернусь куплю, сын просит
Марфа Українівна• 07 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Эко же вас зависть разбирает
Distel• 07 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Ку Ка ку Ка ку
автор Тарабарщина • 07 ноября 2022
Ответ дляDistel
Ку Ка ку Ка ку
4есотка• 07 ноября 2022
Ответ дляТарабарщина
Ні, не можу (
Боже, які ідентичні думки
4есотка• 07 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
Чому ви така глупа?
Дама с заначкой• 08 ноября 2022
Ответ дляКу ка ку ка ку
В Мариуполе? Херсоне? Харькове? И все хорошо? Псевдопатриотизм
Уехавшие сейчас вернутся и дадут доп нагрузку на сеть, вы первая уедете