Посоветуйте пожалуйста квартиру во Львове или на Западной Украине не дорого. Может есть контакты такие?
Грибной_Дождик• 07 ноября 2022
Цікаво, а що захід України вже відділився та став Західною Україною?
Прячусь от Всех• 07 ноября 2022
Ответ дляГрибной_Дождик
А вам лишь бы к словам прицепиться?
Леди_на_драндулете• 07 ноября 2022
ось. моніторте ціни, дивіться фото. там можна вибрати інше місто
Однозначно• 07 ноября 2022
Львів здурів зі своїми цінами, навіть не шукайте.Нікому не раджу Львів
Кактус из кожезаменителя• 07 ноября 2022
Почему вы выбираете такой крупный город? Там тоже небезопасно. И проблемы со светом могут быть чаще.
Барабан для взрослых• 07 ноября 2022
Ответ дляОднозначно
Чого це? Я все літо прожила у Львові. Центр міста за 500-600 грн - було багато варіантів. І це я шукала з двома окремими спальними місцями, а з одним можна було і за 450 знайти. Це з нормальним ремонтом в центрі.