dudok• 07 ноября 2022

Де в Кременчуці дитини проколоть вушка?

Дівчатка, добрий день! Порадьте, де гарний спеціаліст і вибір сережок в Кременчуці. Дівчинці 8 років, хочемо вушка проколоть
Solmira• 07 ноября 2022
Якщо не помиляюсь студія краси ’Ommi’. Передзвоніть туди, спитайте, чи вони проколюють. Бо було це роки три тому. Якісно і швидко зробили.

Yarosh10• 07 ноября 2022
«Віком» на зупинці Центральний Ринок, або «VeAN Tattoo”, там є послуга проколу вух.
Тільки у «Вікомі» колять пістолетом, а у «ВеАні» голкою такою великою, особисто у мене після неї прокол довго заживав.
amina• 07 ноября 2022
Иглой лучше колоть. Ищите тату-пирсинг студии. Веан, вот выше писали, а больше так быстро и не вспомню…
Лилу еще косметик центр - у них колят (только не знаю чем). Виком и Центр семейного здоровья (пистолет)
автор dudok • 07 ноября 2022
Ответ дляamina
А чим краще голкою? Мені здається для дитини голкою більш стресово, ні?