Шкура Шуры• 07 ноября 2022

Як таких назвати? Наживатися на проблемах зі світлом

Не знаю,як в інших регіонах,а у київській області велика проблема з виникнення світла. І вуличного освітлення теж. Вирішила придбати наклейки світловідбиваючі на одяг і отримала шок. Купую їх періодично перед сезоном і клею на одяг дитині , інколи собі. Раніше вони коштували 2-7 грн ,в залежності від розміру. Звичайно усе дорожчає.
Днів 10 тому я кинула собі в обрані і мала замовити,ціна була 12-15 грн
Учора заходжу замовити .....40 грн малесенька неклейка. Пробігла по іншим продавцям ,усі +- так само. Аж неприємно стало від бажання нажитися на ситуації. Так тільки бариги чинять...
Люда Людоедова• 07 ноября 2022
На Али закажите
автор Шкура Шуры • 07 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
На Али закажите
Зима закінчиться поки прийде. Треба було мені влітку подумати (((
Пингвинчик сизокрылый• 07 ноября 2022
Не нажиться, а заработать
Люда Людоедова• 07 ноября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Даже не начнется, 20 дней идёт в среднем
автор Шкура Шуры • 07 ноября 2022
Ответ дляЛюда Людоедова
Та ви що. Дякую
автор Шкура Шуры • 07 ноября 2022
Ответ дляПингвинчик сизокрылый
Не нажиться, а заработать
В таких ситуаціях нажитися
Море_море_я_скучаю• 07 ноября 2022
’Кому война, а кому- мать родная.’ Наши украинцы не стали исключением с этой поговоркой.
годовасик• 07 ноября 2022
Туристичні плити та генератори на тисячі подорожчали.
На початку війни так помітно всі згуртувалися, зараз звикають до нового життя і нутро залишилося. Не всі життя переоцінили.
А бізнес тим паче, нічого особистого, як вони говорять.
4есотка• 07 ноября 2022
Выше спрос - выше и цены. Как маски копеечные были за десятки гривень каждая. Законы рынка, увы.
klaraneill• 07 ноября 2022
цены так-то на все выросли, доллар же вырос относительно гривны
Настенные трусы.• 07 ноября 2022
Ну он в сусідній темі обговорюють,що як вас шось не влаштовує,то ви або порохобот,або методичку русні відпрацьовуєте.
Терпіть
Чудо Ф_ф КеДаХ• 07 ноября 2022
Мы раньше смотрели генератор за 11 тыс, теперь он в районе 30 тыс
Помню как пульсоксимеиры при короне продавали за 1000 грн, при их себестоимости 100 грн
Это называется спекулятивное ценообразование
Стервочка• 07 ноября 2022
Ответ дляШкура Шуры
В таких ситуаціях нажитися
Замовте на алі, за три тижні прийде. Ще є в магазинах з тканинами і фурнітурою стрічки світловідбивні. Можливо брелокі в канцтоварах.
Згадую, як колись випало дуже багато снігу і передали потепління, чомусь всі вирішили, що буде вода на вулицях. А мені треба було малого в колясці катать, от моя мама на троєщинському базарі за шалені гроші купила мені гумові чоботи )) які я ні разу так і не вдягала.
автор Шкура Шуры • 07 ноября 2022
Ответ длягодовасик
Не кажіть, якщо людина гівно, то як би вона не старалася,воно полізе. У нас так знайомий волонтерив, а потім почав гуманітаркою торгувати
автор Шкура Шуры • 07 ноября 2022
Ответ дляklaraneill
У 4 рази?
Схема сыра• 07 ноября 2022
Простой пример. Товар покупали у поставщика за 10 грн, продавали за 15 грн. Тут поставщик кидает прайс и говорит, что следующая поставка будет уже по 17 грн в закупке. Мы понимаем, что купить следующую партию по 17 грн мы не сможем и поднимаем цену на товар, который продавали по 15 - до 22 грн (это при том, что закупка то его была по 10).
ПотеряласЯ Я...• 07 ноября 2022
Автор, Вы как вчера родились. У моего ребёнка диабет и вначале войны в Харькове в первые дни сенсоры и полоски у посредников взлетели в разы, хотя купили они их по старому курсу и вроде как понимают ситуацию людей, ибо сами диабетики. Те же цены на жилье на ЗУ. Это Украина, снимите розовые очки, автор
4есотка• 07 ноября 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Такте не только в Украине происходит. Люди везде плюс-минус одинаковы, для многих свой карман важнее, альтруистов вообще мало, независимо от локации.
Море_море_я_скучаю• 07 ноября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Терпіть
Теж бачила ту тему, смішні люди) Або самі боти тільки наші. Українці тим і відрізняються від рашистів , що все з радістю не приймають і думають головою, а не те що по зомбоящику в голову залили.
Не обижаюсь• 07 ноября 2022
Читала на фейсбуке, был эксперимент в этими полосками светоотражающими. Ничего они не помогают, человека как не видно было в темноте так и не видно, так что можете не парится
Рву и мечу• 07 ноября 2022
На розетці повно 118 грн 10 штук. Закажіть там та не розводьте зраду
СкокоМнеДадите• 07 ноября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Терпіть
Ага, сидіти кайфувати від сьогодення?
Одні вбивають, а інші- добивають!!!
Зяблик протестант• 07 ноября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Я ці смужки добре бачу на одязі і рюкзаках дітей
Вони не мають світитися в темряві, вони мають відбивати світло фар
Настенные трусы.• 07 ноября 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Отож,наче уже наша ’методичка’ відпрацьовується,де людей змушують все приймати, терпіти, жити и без світла і в холоді, коли ціни ростуть, контролю за цим нема,а заробити практично нема можливості.
Не обижаюсь• 07 ноября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
На каком расстоянии вы их видите?
Слоник-тоник• 07 ноября 2022
Так же и свечи. Вчера на базаре видела 1шт 50 грн, правда свеча длинная.
В другом магазине, правда, видела свечи за 20 грн.
Говорят, и фанарики дорогие сейчас.

Правда, я слабо представляю, как можно не купить фанарик и хоть пару свечей заранее.
Попадалочка• 07 ноября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Терпіть
Та собрались там тетки жопы друг другу полизать - все зрадофилы, а они бусинки)))
Зяблик протестант• 07 ноября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
На каком расстоянии вы их видите?

Я бачу, що вони добре відбивають світло. У мене проблеми із зором, тому відстань вам нічого не дасть.
Домашка• 07 ноября 2022
Це називається ’риночна економіка’
Мааарковная• 07 ноября 2022
Ответ дляСхема сыра
та карамель, что была у нас по 97 грн, теперь по 197грн. потому что к закупке, к долларам и ценам, еще плюс доставка, бензин и окружными путями