Шкура Шуры• 07 ноября 2022
Як таких назвати? Наживатися на проблемах зі світлом
Не знаю,як в інших регіонах,а у київській області велика проблема з виникнення світла. І вуличного освітлення теж. Вирішила придбати наклейки світловідбиваючі на одяг і отримала шок. Купую їх періодично перед сезоном і клею на одяг дитині , інколи собі. Раніше вони коштували 2-7 грн ,в залежності від розміру. Звичайно усе дорожчає.
Днів 10 тому я кинула собі в обрані і мала замовити,ціна була 12-15 грн
Учора заходжу замовити .....40 грн малесенька неклейка. Пробігла по іншим продавцям ,усі +- так само. Аж неприємно стало від бажання нажитися на ситуації. Так тільки бариги чинять...
Настенные трусы.• 07 ноября 2022
Ответ дляСкокоМнеДадите
Ага, сидіти кайфувати від сьогодення?
Одні вбивають, а інші- добивають!!!
Ще бісить, що як людина жаліється,що на харчування нормальне не вистачає і одяг дітям купити - зразу це руснява методичка.
Була у сільпо ,яйця по 72 грн, дома нема світла,вода як нитка з крана- нема напруги, холодно,бо автономне опалення без світла не працює , з/ плата зменшли ,бо працюємо по пів дня...
Таке шось, позитиву мало
Не обижаюсь• 07 ноября 2022
Ответ дляЗяблик протестант
Я бачу, що вони добре відбивають світло. У мене проблеми із зором, тому відстань вам нічого не дасть.
Вот. Они отбивают когда рядом стоишь. А отойдите на расстояние 50 метров, вы ее уже не увидите или увидите темноту и маленькую точечку, самого человека на расстоянии 50ти метров видно не будет, ну а тормозной путь машины ясно, что не один метр. Если интересно, найдите этот эксперимент в ФБ, там хорошо показано, как их видно в темноте
Мааарковная• 07 ноября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Отож,наче уже наша ’методичка’ відпрацьовується,де людей змушують все приймати, терпіти, жити и без світла і в холоді, коли ціни ростуть, контролю за цим нема,а заробити практично нема можливості.
кто вас змушуэ прийматы та терпиты? это вынужденные обстоятельства, которые можно потерпеть, а можно и выехать. вас никто не премушуэ
Шкура Шуры
• 07 ноября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Таке шось, позитиву мало
Нам ще повідомили, що зарплата знов скорочуємо на 20%з січня. А її вже скоротили на 40%
Кошечка-муркошечка• 07 ноября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
Ну он в сусідній темі обговорюють,що як вас шось не влаштовує,то ви або порохобот,або методичку русні відпрацьовуєте.
Терпіть
Настенные трусы.• 07 ноября 2022
Ответ дляПопадалочка
Та собрались там тетки жопы друг другу полизать - все зрадофилы, а они бусинки)))
Да,тісний дружній колектив🐍
Вилавлюють порохоботів і зрадофілів, це типу як на наші бойових комарів шукали.
klaraneill• 07 ноября 2022
Ответ дляМааарковная
а выехать это сразу розовые пони вокруг и все вас кружат? да, взрывов там не будет (хотя полной безопасности нет нигде), но на этом все, в других странах тоже проблемы, особенно когда ты на птичьих правах, без жилья, работы и знакомых
Ядвига Юсьлегко• 07 ноября 2022
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Теж бачила ту тему, смішні люди) Або самі боти тільки наші. Українці тим і відрізняються від рашистів , що все з радістю не приймають і думають головою, а не те що по зомбоящику в голову залили.
а як по іншому, це якийсь сюр дбати про комфорт під час війни
Настенные трусы.• 07 ноября 2022
Ответ дляМааарковная
У мене є обставини, в силу яких виїзд не можливий.
Ідіть в сусідню тему, там Вам краще буде
Мааарковная• 07 ноября 2022
Ответ дляklaraneill
ну зато ж со светом. а то, что там холодина, по их законам не выше 19 градусов, и все всю жизнь живут, экономят и не ноют. тут война, и надо же, вот заставляют их так жить, примушують.
Мааарковная• 07 ноября 2022
Ответ дляНастенные трусы.
я сама знаю, де мени краще. дякую.
Слоник-тоник• 07 ноября 2022
Автор, не обязательно наклейки искать. В магазинах ’Все для шиття’ продается тесьма светоотражающая.
Я такую покупала еще до войны, пришивала на куртки сыну-подростку (на рукав, на карманы, даже сзади).
Вы тоже попробуйте купить.
А наклейки еще и отклеиваются со временем. Я такие круглые тоже брала, и еще и нитками прихватывала, чтоб не отвалились после стирки.
Вы тоже попробуйте купить.
Пошаманю• 07 ноября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Где то 100-120 метров видно светоотражатели. Но наклейка или брелок должен быть не 1, и не на жопе
У меня и у ребенка на рюкзаке по 4 висюльки брелка. Хорошо видны
Ну как бы все подорожало. Вы же в магазины ходите, видите, как цены выросли. Или продавцы этих наклеек какие-то особенные и им еду по довоенным ценам продают? То просто наклейки, которые и сейчас стоят копейки. Вы посмотрите, как в один момент подорожали генераторы, туристические плиты и фонари.
Юпитерная• 07 ноября 2022
Так мені оце подобається, коли апелюють війною і згуртуванням, а самі хочуть жити в комфорті як до війни. Ціни піднялися на усе, логістика дорога, далеко не всім платять простій, ВПО та решта, в багатьох заробіток або зменшився, або втратили роботу, але альтруїстами бути зобов´язані.
Мальчун-задирун• 07 ноября 2022
Ответ дляШкура Шуры
Зима закінчиться поки прийде. Треба було мені влітку подумати (((
как маски .
Море_море_я_скучаю• 07 ноября 2022
Ответ дляЯдвига Юсьлегко
Хай про відсутність комфорту нам розкажуть депутати. Думаєте в них теж світло на 12 і більше годин вимикають? Люди дуже добре знають, що в країні війна і терплять, але ж не потрібно зовсім звичайним людям на голову залазити. Самі попереджали про те, що будуть бити ТЕц і нічого для їх захисту не зробили. І чому тільки певний перелік областей вже місяць в темряві сидить, і без змін. Дивно якщо б у людей не виникало б ніяких запитань взагалі.
Зяблик протестант• 07 ноября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Так як раз сенс в тому, що ця крапка буде рухатися і приверне увагу водія.
НаливайКа• 07 ноября 2022
Та вспомните соль, соду, канистры, газовые горелки, генераторы, поурбанки, фонарики. Поверьте, если будет спрос и батон по 500 грн продавать будут. Не питайте иллюзий о сплоченности во время войны. Просто бизнес.
P.S. Знакомые уже три фуры генераторов пригнали… у них всё зашибись. Но и дом свой в Буче они потеряли. Продали всё с чем смогли выехать и погнали снова восстанавливаться. Но без их генераторов многим пришлось бы сильно туго… так что вроде и барыжат, но как бы и негде больше генератор с уверенностью взять…всё так скользко и двояко.
4есотка• 07 ноября 2022
Ответ дляНе обижаюсь
Вы не правы. На дороге реально иногда пешеходов видно только благодаря светоотражайкам на одежде. Возможно, не все они хорошие, но многие - помогают увидеть человека вовремя.