Мандолина Бу• 07 ноября 2022

Ситуація з орендодавцем

Знімали квартиру в прифронтовому місті, прильоти постійно, води немає і тд, спросу на оренду там немає. Виїхала звідти ще 25 лютого до батьків, багато речей залишились там, так як не знала на початку наскільки взагалі їду. Господар сказав поки війна нічого брати не буде, в нього залишались гроші за оренду так як я заплатила за місяць і почалась війна і ще залог. Через кілька місяців він подзвонив сказав що залог забирає за комуналку, хоча робив лише один холодильник і все, ну ок квартира стоїть тим паче з моїми речами то сказала йому добре без ніяких дорікань. Потім ще через кілька місяців дзвоне, каже що йому не вигідно, що квартира простоює, і щоби я оплатила йому за серпень/вересень/ жовтень і подальші місяця, бо там мої речі весь цей час. Коли я відмовила- сказав, що поміняв замок і речі віддасть, тільки коли оплачу ці місяці
Майже пів року він нічого не говорив за оплату, тим паче в такій сттуації яка постійно у місті за що платити?
Дівчата, він правий, як мені поступити? Таких коштів в мене немає, щоби зараз віддати за місяця квартири, де просто лежали мої речі
Ручки-Крючки• 07 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
Вимагати, звичайно права не має, так щоб заплати, а потім отримаєш речі. А от спакувати і вислати вам Новою Поштою - чому б ні? І буде потім здавати. Ваша вина в цьому теж є. Ви на що розраховували влітку, наприклад? Він мовчить і ви мовчите? Чому питання квартири весь час вас не хвилювало? Ви ж скоріше за все нікуди зараз їхати з нового місця не будете? Так що йому тепер робити?
он может упаковать только на мусорник.
с чего вы взяли ,что арендодатель обязан паковать и отсылать вещи квартирантки?
пусть она ищет и платит тому кто выполнит эту работу и сделать должна была это без пинков.

Деловитая• 07 ноября 2022
Ответ дляШиворот Навыворот
от в тому ж Миколаєві дуже багато людей виїхало, але знайомі пару місяців назад здали квартиру. на жаль, є регіони, де ще гірше, і декому в прифронтових містах порівняно з домівкою терпимо(
От в тому то й річ, та навіть безкоштовно господар міг би допомоги комусь. Але авторка впевнена, що допомагати, входити в положення мають тільки щодо неї.
Ручки-Крючки• 07 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Так, а за що на суд подати?
за неуплату по договору аренды.
а живёте вы там или кур разводие,то суд не касается.
если есть договор с пролонгацией,то арендодатель прав.
вы сами должны решать что делать с вещами и арендованной вами квартирой.
пока что вы должник,а уехали или жили рядом в соседнем доме никого не волнует.
Бритоножка• 07 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Та я ж не проти, просто я як виїхали виходить залишила йому 12 тисяч, за комуналку ніяких долгів і тп. А платити за ті місяці що я там не жила не має такої змоги, а він поміняв замок і речі взамін га гроші, все
Та не факт, что поменял, попробуйте открыть и забрать вещи, можете срезать замки, но вам должен кто то помочь и быстро все это сделатть
автор Мандолина Бу • 07 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
за неуплату по договору аренды.
Договор закінчився більше року тому ніхто не продовжував
Бармалеина• 07 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Договоры аренды зачастую с автоматической пролонгацией. Ваш точно нет?
Помеха справа• 07 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
он может упаковать только на мусорник.
Ціни немає вашому коментарю. Завжди потрібно залишатися людиною, тим більш, що нічого такого кримінального ніхто не зробив, звичайні непорозуміння між арендарем і арендодавцем. А за вашою логікою дай Боже, щоб не на ешафот. Автор неправа, потрібно було не чекати, але і хазяїн теж неправий.
автор Мандолина Бу • 07 ноября 2022
Ответ дляБармалеина
Ні, він ще питав чи будемо продовжувати чи на добром слові
Помеха справа• 07 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Ну, скажу так. Ви обоє дров наломали. Намагайтеся вирішити полюбовно. Згадайте 12 тис, знайдіть скрін вашого листування в в нормальному тоні без наїздів попросіть забрати речі. Домовтеся з довіреною людиною. Якщо будуть якісь питання за комуналку, компенсуйте та і все.

НЛОша• 07 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Ну то значить що ви там не живете і речей ваших там нема.
oboeva• 07 ноября 2022
Ответ дляКрасота неземная
Він правий, що він не має сторожити ваші речі
А язык у него есть спросить,или предупредить,что хранение вещей уже не бесплатно? Они там все волшебные,просто у автора прав никаких нет и забрать вещи может только с доброй воли хозяина.
СМСница• 07 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Хочете, щоб аатора поліція загребла?)))
oboeva• 07 ноября 2022
Ответ дляБритоножка
Вы советуете автору ограбить чужую квартиру?)) И как это срезать,чем?
Красота неземная• 07 ноября 2022
Ответ дляoboeva
В інтересах автора забрати свої речі, а не орендодавця.
oboeva• 07 ноября 2022
Ответ дляКрасота неземная
Это понятно,но мы же люди
Ручки-Крючки• 07 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
хазяїн неправий в тому,що не кружляв автора?
місяць-два,але не 9.
якщо майже рік не потрібні речі, то вони непотрібні . і орендодавцю більше ніж квартирантці.
це не камера схову.
треба наймати приміщення і платити за зберігання,вивозити і т.д.
Помеха справа• 07 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
місяць-два,але не 9.
це не камера схову.
Всім і так ясно, що автор неправа, але демонстративно на смітник викинути, то це занадто, тим більше, що квартира на території бойових дій фактично. Не облізе хазяїн, якщо віддасть речі. Автор неправа в тому, що не підняла питання вчасно. Хазяїн неправий, що дав нечіткі інструкції. У мене схожа ситуація була, квартирантка вирішила, що поки війна, то можна просто речі залишити. На початку червня я написала, що мені так вже не ок, вона вивезла речі. Це треба взагалі скотинякою бути, щоб все на смітник викинути, якщо орендатор фактично на зв’язку постійно.
Ручки-Крючки• 07 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
ще і не таким викидали.
були тут довоєнні теми.
виїхать, сидіть і робить нетямущий вигляд ’ашотакоя’...
все треба робити по-людськи і тоді з обох сторін не буде невдоволення і скарг.
якщо речі габаритні,то автор сама повинна була піклуватися про їх долю,а не чекати пропозицій.
Помеха справа• 07 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
ще і не таким викидали.
були тут довоєнні теми.
До чого тут довоєнні теми? Аби що приплести. Квартира в зоні бойових дій. Чи навіть війна людяності таким як ви не добавляє? Я вже писала, автор неправа, але з поправкою на війну обом потрібно було думати. Ще скажіть, що автор по 6 тис в міс і досі винна. У Миколаєві, ага…

Ручки-Крючки• 07 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
ага,у Миколаєві …
там вже могло не бути ні речей,ні самого будинку.
чи власник повинен був захищати речі виїхавшої в безпечне місце квартирантки?
хай подякує власнику і якщо хоче повернути речі,то домовлятися.
Ручки-Крючки• 07 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
До чого тут довоєнні теми?
до того,що в мирний час орендо наймачі вели себе як свині,а тепер і поготів.
Помеха справа• 07 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
До чого тут довоєнні теми?
Як свині могли себе вести і ті, і інші. І так було завжди.
Ручки-Крючки• 07 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
так чому у вас таке неприємне здивування,що я згадала довоєнні теми,якщо так було завжди?
зараз людяності чекати не доводиться.
коли людям надають прихисток,а вони лазять по горищам і речам власників,беруть що захочуть, просто свинячать і т.д.
Помеха справа• 07 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
зараз людяності чекати не доводиться.
Ваша рекомендація була - смітник.
Я запропонувала бути більш людяною. У мене все. Далі відповідати не маю бажання. Людина, яка під час війни робить таке, для мене не людина. Автор цього посту не привід, з яким немає зв’язку, хазяїн завжди міг і може зв’язатися, як і вона з ним. То ж видно, що на різних етапах часу таке положення було вигідно всім. Нехай і далі шукають разом вихід. На все добре.
Ручки-Крючки• 07 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
Ваша рекомендація була - смітник.
Мені гидко вам відповідати ,але де ви бачили щоб я рекомендувала смітник?
Помеха справа• 07 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
Ой да, точно. Було написано МУСОРНІК
(он может упаковать только на мусорник.)
(ще і не таким викидали.)
Ручки-Крючки• 07 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
Ой да, точно. Було написано МУСОРНІК
(ще і не таким викидали.)
так з якого дива це моя рекомендація?
це один із варіантів розвитку подій.

власник віддає речі при умові сплати автором.
замок він уже замінив, тобто налаштований отримати гроші або автор попрощається зі своїми речами.
я навела приклад як в довоєнний час викинули речі на смітник за несвоєчасну сплату орендної плати.
ви вважаєте,що зараз люди стали добріші?
автор Мандолина Бу • 07 ноября 2022
Ответ дляРучки-Крючки
так з якого дива це моя рекомендація?
це один із варіантів розвитку подій.

Вибачте, а де я своєчасно не сплатила? Я заплатила навіть за той місяць що там не жила(березень) і ще залог віддала. Він сказав поки війна хай лежать все одна квартира буде пустувати! Ви так пишите наче я там жила і не платила пів року
Ручки-Крючки• 07 ноября 2022
Ответ дляМандолина Бу
там ’жили’ ваші речі.
моя порада домовлятися і забирати речі,або про них забути.
що він там казав -то вже було давно і не факт,що ви вірно зрозуміли.
на пару місяців може і була дійсна пропозиція власника,але ніхто вам не казав,що хай речі знаходяться до кінця війни.

я б не погодилась зберігати чужі речі в такий час.