Ёшки_Матрёшки• 07 ноября 2022

Хтось зараз роздумує, чи виїжджати? До якої країни схиляєтеся

Зовсім не збиралася нікуди їхати. Але ми майже постійно без світла, зарплатня дуже і так впала і ще знизиться. Підробітка " оклт дихає" бо теж дуже залежить від світла і інтернету. А у коли немає світла, то і мобільного зв´язку і мобільного інтернету немає.
Почала думати в бік Норвегії,чому саме туди, а не у Німеччину чи Ірландію... здається, що там наших біженців уже так багато, що все зайнято ´. Але самій з дитиною дуже страшно. Я ще і мову англійську знаю на двійку.
Дама с заначкой• 08 ноября 2022
Ответ дляЩа как дам
За такими жінками як Ви ,наше майбутнє вільної сильної незламної України !
Я не засуджую тих хто тікає ,але я і моя дитина на своїй землі ,мої предки не втікали і я нікуди не поїду ! Бабуся розказувала про війну , як голодували , як в однокімнатній хатині мазанці жили по 3-4 сім´ї з дітьми і без світла ,вижили ,і цінувала кожну крихітку хліба , і виховували любов до своєї землі ...
У них не было выбора тогда. А сейчас этот выбор есть - весь мир открыт.
автор Ёшки_Матрёшки • 08 ноября 2022
Ответ дляСарафанное радио
Автор, вибачте, але дивуюсь таким, як Ви. Все, шо відбувається сьогодні, було передбачувано, адже у країні ВІЙНА. Чи Ви надіялись пересидіти у Лайт режимі, поки хтось інший виборює перемогу, а Вас це не торкнеться?
Щодо виїзду: я виізжала на початку березня, коли ще було не відомо, що до чого. Повернулись влітку. Якщо виїзжати - тільки на роботу. Ніяких соціалів. 9 місяців йде війна. Як Ви думаєте, чи актуальний зараз Ваш виїзд, бо Вам «вимикають світло»? Європейці запитають, де Ви були всі ці дев’ять місяців. І будуть праві
Ви виїжджали,а я- ні. І у підвалі і у погребі сиділа.
А тепер вигоріла, чому ви мене засуджуєте,а себе ні?
Рябушка Ку• 08 ноября 2022
Ответ дляЩа как дам
Верно подмечено, и зачем она так старается со всех аккаунтов - непонятно)
Рябушка Ку• 08 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Есть. Единоразово 3к на взрослого и 1,5 на ребёнка.
Перелёт за свои, но можно попытаться выиграть бесплатные.
А можно получить 3к и уехать обратно?😆
Мама Чели• 08 ноября 2022
Ответ дляМать драконов
Это не я нацепляла-это мне в другой теме рассказали, да и в этой пытаются рассказать, что и кому я должна
всіх шліть лісом.
СhanelKa• 08 ноября 2022
Ответ дляРябушка Ку
А можно получить 3к и уехать обратно?😆
Спробуйте, а толку?
Це сумма квитків по суті
Рябушка Ку• 08 ноября 2022
Ответ дляСhanelKa
Спробуйте, а толку?
Це сумма квитків по суті
А что, на автобусе уже нельзя добраться в Германию? Или с волонтёрами?
Я не собираюсь, но просто реально стало интересно
СhanelKa• 08 ноября 2022
Ответ дляРябушка Ку
Питання було про 3 к на людину
Це Канада, в Канаду на автобусі?
Ні, так не буває
черная мамба• 08 ноября 2022
Ответ дляНа границе
Удалено администрацией...
Моєму ніку більше 10 років.
Якщо смердить-дивіться на себе в першу чергу
Быстровочка• 08 ноября 2022
Ответ длямладокошкина
лагерь - в тепле?... там и летов у людей вечные простуды изза сквозняков т к двери нельхя закрывать
Да, в тепле.
И лагерь лучше, чем сидеть без света, в холоде под обстрелами. И ничего страшного нет в том, чтобы уехать
черная мамба• 08 ноября 2022
Ответ дляНа границе
вона в парі з Чорною мамбою, вірніш, 2в1
Не треба свої домисли і фантазії на інших транслювати
Быстровочка• 08 ноября 2022
Кошмар, сколько злости …
Автор, поезжайте и меньше слушайте советчиц, Домой всегда сможете вернуться.
черная мамба• 08 ноября 2022
Ответ дляСмурфик
Ок. А есть у нас, где работать? Государство даёт рабочие места? А люди не хотят работать, крутят носом, спят и видят на шею сесть европейцам?
Я впевнена, що більшістт навіть не намагались.
Краще на соціалі у европейців ж
Смурфик• 08 ноября 2022
Ответ длячерная мамба
Краще на соціалі у европейців ж
Вы не правы
Марс атакует• 08 ноября 2022
індонезія
Белочкой зови• 08 ноября 2022
Ответ дляРябушка Ку
А можно получить 3к и уехать обратно?😆
Дорога обратно +/- от 1к дол.
Теоретически можно. Выплаты приходят на канадскую карту от пары дней до 2х недель.
Белочкой зови• 08 ноября 2022
Ответ дляРябушка Ку
Нить потеряли.
Это выплаты в Канаде.
Авиаперелёт туда 600-800 дол, обратно от 1к.
Вплавь дешевле)
Рябушка Ку• 08 ноября 2022
Ответ дляБелочкой зови
Нить потеряли.
Это выплаты в Канаде.
Вплавь дешевле)
Нить действительно потеряла, такая сумма затмила разум😂
Моя знакомая мне рассказывала, что в Канаде получила 3000 долларов единоразово, а сейчас получает только пенсию 100 долларов, жалуется, что очень мало, но ей дети помогают. Даже точно не знаю, кто ей эти 100 долларов платит, Канада или Украина, ей 69 лет.
Плавать не умею, к сожалению)
Так что я лучше в теплую страну, Грецию или Турцию поеду)
Затишне кубло• 08 ноября 2022
Ответ дляЯкаКраля
Их перевели в город Нойхкринкен. Не уверенна что правильно пишу название. В лагере они пробыли несколько дней.
Це маленьке містечко, комфортне для пожилих людей.
Белочкой зови• 08 ноября 2022
Ответ дляРябушка Ку
Плавать не умею, к сожалению)
Скорее всего Украина.
Т.к. в некоторых провинциях платят помощь до 6мес, если не можешь найти работу(в 69 вряд ли пойдёт работать). И сумма там побольше(точно не помню, что-то около 600дол/мес).
Если в Украине 3к.дол - это деньги, то в Канаде это копейки(месяц съёма и еда).
Гладиолус• 09 ноября 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Зрадництво це , тікати коли всім тяжко . Як сидіти , то всім разом . Чи ви згодні мити фріцам задниці. Схаменіться ! Дівчата , не можна кидати країну , єдиний шлях може бути - або дома сидите як тил, або на фронт!
Ну так сидите, раз вам хочется или на фронт идите. А мы не сидим и не хотим жить в тяжёлых условиях и в опасности. Уехали и не жалеем. Каждый сам делает свой выбор.
Гладиолус• 09 ноября 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Винна! Винна баттківщині ! Всі так сидять , і вона не особлива , хай сидить з усіма! Вона винна країні , вона громадянка , чи якщо тяжко - тікати? Вона ловець пособій , хоче сидіти в теплі , поки інші страждають . Якщо таке трапилось - то всі разом повинні пройти через це, чи вона якась особлива?
Ничего она стране не должна. И да, если дома плохо, если война, опасность, нет электричества надо уезжать туда , где лучше. А вы можете спокойно сидеть дальше и страдать, раз вам так процесс нравится. Никто не обязан сидеть рядом с вами и страдать за компанию.
Берюковна• 11 ноября 2022
Ответ дляДобрая свекровь
Дуже тупе відношення. Як мінімум, менше людей в країні. меше споживання єлектроенергії, якої критично не вистачає. Влада закликає виїзджати. Києву погрожують частковою евакуацією і тут ви така вся в білому з дивним розумінням патріотизму
Tatyana-coffee• 23 ноября 2022
Автор, напишіть мені в приват. Можливо я Вам допоможу.