Да_Я_ТакаЯ_• 07 ноября 2022
Відливанти скажіть провіреного продавця чи сайт
Питання до тих хто купував парфуми відливантами ,при цьому вже мав такий же оригінал парфумів і аромати були ідентичними.Не радьте будь ласка ті хто не мав раніше оригіналу і не знав який справжній запах парфуму .
Помогалочка• 07 ноября 2022
Я могу только написать сайт где точно подделки: 1001aromat
Оригинал точно в инсте: odor_parfums
Последние разы брала на Кремчике тоже оригинал, но продавца не знаю как посмотреть
Оригинал точно в инсте: odor_parfums
Дежурняшная• 07 ноября 2022
Идите на Кремчик, там оригиналы распивают, проверено
Ищите через название аромата, вам на странице аромата покажет или по списку распивающих или по фото флаконов с именами продавцов
Стриптизерка• 07 ноября 2022
Ответ дляДежурняшная
Нафіг автору алкашів радити...
kristi_ana• 07 ноября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Нафіг автору алкашів радити...
Послушаю, потому что нарывалась там на подделки.
ИНЬэтовамниЯНЬ• 07 ноября 2022
Ответ дляkristi_ana
Я тоже за много лет раз попала на Кремчике, но приняли возврат
Дежурняшная• 07 ноября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Нафіг автору алкашів радити...
Шо за муть ви несете? Я покупець (не продавець) купую там відливанти ароматів, які добре знаю, вже більше 8 років. Ні разу на підробку не попадала. Більше того, деякі зрівнювала із залишками у своїх флаконах - ідентичні.
Стриптизерка• 07 ноября 2022
Ответ дляДежурняшная
Так ви замі написали що там тільки оригіналку пють!
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 ноября 2022
Кремчик мені не вселяє довіри ,дуже багато там різних продавців хто знає звідки вони ті парфуми наливають ,може то копії що по 600 грн за 100 мл продається в ларьках ?В мене є Том Форд Табак Ваніль,хочу купити на розлив пару мл ,порівняти чи оригінал ,тому порібен саме провірений магазин ,чи може в інстаграм є хто продає ?
Дежурняшная• 07 ноября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Так, і підтверджую, що оригінали - двічі вам вже про це написала ). А ви написали, що я раджу алкашів із крему
Да_Я_ТакаЯ_
• 07 ноября 2022
Я вже на шафа купувала мініатюту Бакари ,то діфсно фу як воняє бинтами ,просто гидота,але потім купила оригінал в Парижі і то дійсно дуже гарний запах ,нічого схожого з тим що на шафа ,навіть не знаю де вони беруть ті пробники ,що видають за оригінал (
Стриптизерка• 07 ноября 2022
Ответ дляДежурняшная
Ну раз вони на роботі оригіналку хляють то значить алкаші...

Дежурняшная• 07 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Там перевіряють флакони на оригінальність у всіх і по штрих кодам і самим флаконам і тд. Копії/ліцензії там не продають. Продають таке г.. на шафі, олх, тут і інших площадках з підписом оригінал.
Хоча, купуйте де хочете - воно мені не треба щоб перейматись ))). Відкланююсь
Слухи-руки не распускаю• 07 ноября 2022
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Напишіть продавців які перевірені вами будь ласка на кремчику
Lissi. У неї прекрасний асортимент,ще жодного разу не підвела, а я вже в неї купувала не раз і не два. Єдине, у неї не найдешевше( але багато староділів,тому може така ціна. Але люблю цю дівчину, дуже приємна. Ще і кожного разу презенти додає до посилочки. Дрібниця,а приємно.
Ушла и Пришла• 07 ноября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Нафіг автору алкашів радити...
Я теж кремчиком не дуже задоволена
Ушла и Пришла• 07 ноября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Ви знаєте, я там брала у супер продавця залишок у флаконі, там навіть 1/3 від заявленого не було😂
Стриптизерка• 07 ноября 2022
Ответ дляУшла и Пришла
О то там сінявки... понадпивали і продають... навіть на точках собі такого не дозволяють
Ушла и Пришла• 07 ноября 2022
Ответ дляСтриптизерка
Та да, я заріклася зв’язуватися