бювет_в_обед• 07 ноября 2022
Дитинка майже рік не ходить
Синочку без 6 днів один рік. Біля опори впевнено ходить місяці 2-3 але все ніяк не наважиться. Це дуже погано?
Лиса Патрикевна• 07 ноября 2022
Ні. Це варіант норми.
Племінниця моя в 1.3 пішла. Все індивідуально
Коник-стрибунець• 07 ноября 2022
Це нормально, не хвилюйтесь, усі дітки різні, мій наприклад пішов у рік і місяць
Прыг-скок• 07 ноября 2022
Наберитесь терпения, это в пределах нормы
У меня один ребёнок в 10 мес пошёл, второй в 1.2
На все свій час
Летчица• 07 ноября 2022
Всі діти різні, моя старша дочка почала ходити в 1 рік, а говорити в 1,6.
Мій молодший син почав ходити в 8 місяців, а зараз йому 3,5 роки і він дуже погано розмовляє.
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 07 ноября 2022
У меня сын пошел ровно в год,а потом несколько недель просто ползал,а потом снова пошел)Все хорошо,когда придет время пойдет.
Федорино Горе• 07 ноября 2022
Сын пошел с 1,4. Был гипотонус, делали массажи, консультировались у невролога. До 1,4, а по-моему уже и до 1,5 считается норма.
Докладная• 07 ноября 2022
У меня ребенок в 1 год и не пробовал сам ходить а в 1 год и 2 недели резко пошёл причём резко и сразу хорошо не падая
Стеклянная мышь• 07 ноября 2022
Варіант норми. У мене старша пішла у 10 міс, а молодша у рік і чотири місяці.
Каркуша Клара• 07 ноября 2022
Ответ длябювет_в_обед
Так
А кто вам сказал, что ребенок обязан в год ходить, бабушки настаивают?)) У меня сыновья пошли в 1,2 и 1,3
Виниловая пластинка• 07 ноября 2022
То нормально. Мої пішли після року. Донька в 1,3, син в 1,2. Почекайте ще трохи, недогоните потім.
No problems• 07 ноября 2022
Якщо біля опори ходить то це вже дуже добре
В мене дочка пішла в один рік і 2 тижні.сама ж я в один рік і 2 місяці
Говорящая галограмма Чингисхана.• 07 ноября 2022
Це дуже НОРМАЛЬНО. Моя дитина пішла у рік, місяць і 10 днів, пізніше за всях своїх друзів, зате у 3 роки усі звуки вимовляла і тараторила без зупину та вірші на 3 сторінки розповідала раніше за всіх друзів. зараз в 9 років спортсменка з дуже непоганими успіхами. Не панікуйте. Ось, якщо в рік і 3 м не буде ходити, тоді вже слід почати замислюватись. Але і тоді лікарі скажуть чекати півтора рочки )
ЛеньГуглить_правда• 07 ноября 2022
Мой младший тоже у опоры ходил, а в год и 2 дня сам пошёл))) может и у вас так через неделю все поменяется резко. А может нет, может через месяц другой - это в сё нормально. Не переживайте
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 07 ноября 2022
син пішов в 1.2 як я, але ми не пришвидшували, хірург казав чим пізніше піде тим краще
Бойцовская• 07 ноября 2022
Дочка ходила возле опоры с 7,5 месяцев.
В год и 10 дней сама встала и пошла.