АдеКВАтная• 07 ноября 2022

В´язання, як дохід

Чи це вигідно? Чи варто спробувати?
Щоб ви могли купити з в´язаних речей ручної роботи?
Сам себе Петросян• 07 ноября 2022
Тут трохи краще видно

Svitlo_• 07 ноября 2022
знайома в´яже ляльки. замовлень багато.
julia-678c• 07 ноября 2022
Я в´яжу гачком іграшки, сумки, одяг для тварин, аксесуари. Якщо комусь щось потрібно - звертайтесь) Мої вироби є на шафі та є сторінка в інстаграм, можу дати посилання.
А по темі - в´язати вигідно, якщо є постійний потік клієнтів і є замовлення. А сформувати клієнтську базу це та ще задача.
Запретный фрукт• 07 ноября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
А есть примеры более современных и стильных.
Сейчас такие вяжу.
Аноним Секретарь• 07 ноября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Сейчас такие вяжу.
О эти уже посимпатичнее выглядят. Вы молодец. Тяжело научиться на машинке вязать? Я только спицами умею
Запретный фрукт• 07 ноября 2022
Ответ дляАноним Секретарь
Да обычно) на спицах же Вы тоже не с рождения умеете) как и на велосипеде ездить.
Я могу всякие)) а вяжу те, за которые мне платят 🤭
Как-то так.
Кукарачка• 08 ноября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Как-то так.
А у вас есть страница в инсте?
Чуть позже бы заказала, отличные вещи базовые у вас

Сам себе Петросян• 08 ноября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Сейчас такие вяжу.
Гарно! У вас двухфонтурна машина?
Запретный фрукт• 08 ноября 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Гарно! У вас двухфонтурна машина?
Дякую. Так, Сільвер.
Ухтышка_малышка• 08 ноября 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Не знаю чи ви там щось побачите. Ось такий, тільки колір ще вибираю. Просто лицьова гладь, реглан
Спасибо большое
Очень нежный
Сам себе Петросян• 08 ноября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Дякую. Так, Сільвер.
Теж на неї дивлюся. Ск 280.
Сам себе Петросян• 08 ноября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Спасибо большое
Очень нежный
Замовила нитки. Попробую що вийде. Якщо осилю, то похвалюся тут
волосатое стекло• 08 ноября 2022
Ответ дляalisarich
Почему?
В чому прикол прицювати в нуль? Робота повинна оплачуватись.
волосатое стекло• 08 ноября 2022
Ответ дляЗапретный фрукт
Сейчас такие вяжу.
Яка вартість светра з високим воротом? Дуже гарний
волосатое стекло• 08 ноября 2022
Автор, треба визначити нішу, там де буде попит, в тому напрямку й розвиватись. Зараз можна продавата навіть на Амазон хендмейд, можете самі зареєструватись, головне запропонувати потрібний покупцю товар. Подивіться etsy - там багато варіантів хендмейду, якщо бачите popular right now, bestseller- значить цюріч купляють часто. Якщо буде персоналізований товар, то ще більше шансів знайти покупця. Хай щастить, дуже багато українок продає свій хендмейд на західних маркетплейсах.
Запретный фрукт• 08 ноября 2022
Ответ дляволосатое стекло
З мериноса 100% 2100 грн
Ухтышка_малышка• 08 ноября 2022
Ответ дляСам себе Петросян
А какой их состав?
Это мохер?
Сам себе Петросян• 08 ноября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
А какой их состав?
Это мохер?
70% альпака, 30% шовк. Це drops alpaka silk. Надивилася відгуків на ютюб. Побачимо що воно таке
Ухтышка_малышка• 08 ноября 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Спасибо
Отличный состав
Когда свяжете одну половинку,сбросьте,пожалуйста фото

Сам себе Петросян• 08 ноября 2022
Ответ дляУхтышка_малышка
Спасибо
Отличный состав
Гаразд. Пряжа не та, що в мк, але я люблю ускладнювати собі задачу. 😄 горловину вив´яжу і вже буде видно як далі піде
автор АдеКВАтная • 08 ноября 2022
Ответ дляволосатое стекло
Дякую за підказку 🤗
волосатое стекло• 10 ноября 2022
Сам себе Петросян• 10 ноября 2022
Ну що, джемпер я ще не почала. Спочатку розрахую петлі. Зв´язала зразок. Пряжа просто шикарна! Колір спокійний морський дуже мені подобається. Я спочатку довго дивилася і не могла второпати що ж можна зв´язати з такої тонкої нитки. Рекомендовані спиці #5!. Я зв´язала зразок на 4,5. Ось тут 34 петлі. Рядів близько 20 Для наглядності сфотографуала нитку поряд зі звичайним сірником. Вже чешуться руки почати джемпер🙂
сама себе прекрасная• 11 ноября 2022
Ответ дляРезвая лошадка
Теплые носки, тапки. Кружевные салфетки. Мягкие игрушки детям.
Есть игрушка вязаная и не нужна никому.
Ухтышка_малышка• 11 ноября 2022
Ответ дляСам себе Петросян
Спасибо
Интересно посмотреть Как изделие будет на человеке смотреться....