Яичница с беконом• 08 ноября 2022
Яку краще лампу купити на акумуляторі? Щоб дитині зручно було робити уроки
Дружная семейка• 08 ноября 2022
Морковна• 08 ноября 2022
Автор, вы по наличию смотрите, сейчас на той же Розетке их нет практически или дорогущие
Наездница• 08 ноября 2022
Ответ дляДружная семейка
В нас така, але білого кольору. Нарікань не маю. Три режими освітлення.
Скільки така коштує і скільки вона тримає заряд, скажіть будь-ласка?
Пффф 100%• 08 ноября 2022
Ответ дляНаездница
На самому яскравому режимі десь 2 години, я купляла за 1150
Дружная семейка• 08 ноября 2022
Ответ дляНаездница
Я купувала ще до війни. Заряд тримає години дві-три, напевно. Не було необхідності випробовувати. Коштувала тоді щось +|- тисячу