Неллі Артурівна• 08 ноября 2022

Суд из за ошибки в трудовой

Доброго вечора! Чи мав хтось проблему в помилці в трудовій ( в мене помилка в 1 літері в записі по батькові) як шо так, поділіться будь ласка досвідом. Чи виправили, чи суд і як довго це вирішується. Буду дуже вдячна за інформацію.
KateFrosty• 08 ноября 2022
Мне все равно на мою трудовою (ту, которая бумажная). Главное, чтобы при приеме на работу инн правильно вписали и все будет ок. Или вашей трудовой очень много лет и вы хотите возобновить стаж?

Voblochka-26• 08 ноября 2022
хто вам порадив з цього приводу суд?
автор natadr • 08 ноября 2022
Ответ дляKateFrosty
Зараз в процессі оформлення пенсії
автор natadr • 08 ноября 2022
Ответ дляVoblochka-26
хто вам порадив з цього приводу суд?
Начиталась в інеті :(
Voblochka-26• 08 ноября 2022
Ответ дляnatadr
Зараз в процессі оформлення пенсії
ошибка в трудовой влияет на оформление пенсии? как именно?
KaterionOK• 08 ноября 2022
Інститут мовознавства ім. Потебні може дати довідку, що два варіанти можливі. Наприклад, Євгенович і Євгенійович
S-lana• 08 ноября 2022
Ответ дляVoblochka-26
Увы, влияет.Сейчас же надо трудовые отсканировать и отправить в налоговую, перед началом войны дали на переход 5 лет.Если нечеткая копия или неразборчиво - могут этот период не защитать в стаж.
junel• 08 ноября 2022
Помилку виправляє власник або уповноваж орган
автор natadr • 08 ноября 2022
Ответ дляVoblochka-26
Треба довести що трудова таки моя

автор natadr • 08 ноября 2022
Ответ дляKaterionOK
Читала відгук що в пенсійному це не діє
yasochca• 08 ноября 2022
Це встановлення факту належності правовстановлюючого документу
Справа нескладна, але необхідно вірно скласти заяву і підготувати і подати докази
Voblochka-26• 08 ноября 2022
Ответ дляnatadr
Треба довести що трудова таки моя
підприємтсво, що видало трудову (внесло перший запис), існує?
KaterionOK• 08 ноября 2022
Ответ дляnatadr
Читала відгук що в пенсійному це не діє
Нещодавно мій клієнт отримував таку довідку (пенсійний фонд в Оболонському р-ні міста Києва її прийняв). Займаюся адвокатською діяльністю. Можу, звісно, за гроші написати вам заяву до суду, але простіше буде взяти довідку в інституті.
Voblochka-26• 08 ноября 2022
Ответ дляKaterionOK
а типу лист від підприємства, що видало трудому, що зробили помилку, не канає?
KaterionOK• 08 ноября 2022
Ответ дляVoblochka-26
Клієнт 1960 року народження. Перше місце роботи в москві…
25Lida• 08 ноября 2022
Ответ дляVoblochka-26
Влияет. Автоматом становится, что документ не твой. Вы еще не сталкивались. У меня в дипломе в отчестве отсутствовал апостроф, а в паспорте апостроф и оп ля, это не мой диплом(( т.е. стаж автоматом уменьшался, нервы потрепали.
Voblochka-26• 08 ноября 2022
Ответ дляKaterionOK
ну це якщо помилка така.. мені в ідент коді написали, що я ЄВЕНІЯ
KaterionOK• 08 ноября 2022
Ответ дляVoblochka-26
Тобто пропустили Г? Нічого собі і у вас цей код приймає нотаріус?
Voblochka-26• 08 ноября 2022
Ответ дляKaterionOK
довго цього ніхто не помічав, навіть я))) всі приймали, вже не памятаю хто помітив і відправив мене переробляти

KaterionOK• 08 ноября 2022
Ответ для25Lida
Бачила таке. Вячеслав і В*ячеслав - інститут дає довідку щодо такого запису.
25Lida• 08 ноября 2022
Ответ дляKaterionOK
Это именно мой случай.
junel• 08 ноября 2022
Ответ для25Lida
Это именно мой случай.
Підприємство , яке робило запис є? На підставі наказу виправляється і вносяться зміни в трудову
автор natadr • 08 ноября 2022
Ответ дляyasochca
Дякую!
автор natadr • 08 ноября 2022
Ответ дляVoblochka-26
Напевно є
автор natadr • 08 ноября 2022
Ответ дляKaterionOK
Дякую! Напишу в особисті пізніше Вам.
25Lida• 08 ноября 2022
Ответ дляjunel
Спасибо, я решила свою проблему гораздо проще.
автор natadr • 08 ноября 2022
Ответ дляjunel
Це в пенсійному пройде?
junel• 08 ноября 2022
Ответ дляnatadr
Це в пенсійному пройде?
Так. Є порядок як правильно робити виправлення. Головне правильно зробити( печатка, підпис, сам запис )Кадровик знає
автор natadr • 08 ноября 2022
Ответ дляjunel
Дякую!