Ответ дляИринаКа
Наливка? Я не наважилася. Цього року багато що вперше в житті робила. Може, і вина б не було, якби винограду так багато не вродило. Це з арки біля гаражу. До цього ледь на поїсти було.
Ага) цього року є вишнева, полунична, малинова, кизилова і трошки абрикосової. В березні дуууууже добре пішла минулорічна. Вирішили поповнити запаси))
frumoasa17• 08 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Но-но! Там ще не факт, що вийде, бо вперше)
Я думала, що ви вже досвідчена у цьому.
Пам’ятаю у дитинстві у бабусі і у дідуся був підвальчик, там було 5 чи 6 бочок по 200 літрів. Дуже багато робили вина
Ответ дляИринаКа
Я вже колись писала, що маю корешиху у пологовому, з якою майже щодня спілкуємось. То вона сьогодні розказала, що за її зміну народилося 1 хлопчик і 4 дівчинки. І всіх чотирьох назвали Вікторією на честь перемоги. Оце я розумію - віра в ЗСУ!
Круто! Круто, що дівчатка народжуються!