Tatka Kiev• 08 ноября 2022
Ответ дляРойЛеля
В мене на тривогу діарея!
Це також, коли почалась війна з унітазу не злазила
Зараз трохи легче, але живіт бурчить
LudaSHOPSale• 08 ноября 2022
Ответ дляVisnya
Ой, дівчата, дякую, що ви є, з вами і без світла добре, і спокійніше, скоріше б відбій
Скоро будут
50 мин уже
В течениии10 мин
50 мин уже
В течениии10 мин
boringmovie• 08 ноября 2022
Ответ длячаревна
Как в анекдоте, он вышел, она открыла шампанское, он полумал застрелилась
капєц ржу!!!
ksunuyabelaya• 08 ноября 2022
Ответ дляRe1ne
Я у Дніпрі зараз у нас цього тижня ще нічого не було, минулого була жесть трохи
Я за кривой рог спросила
Леди на мопеде• 08 ноября 2022
Ответ для crystal
щось схоже на те Мені вже три дні достають «ой, може повернутися треба буде», «ой, може не треба іхати»
Мороз -40 ввімкнула, бо я вже точно більше не витримаю
Это родственники?
Сестры Гримм• 08 ноября 2022
Ответ дляЛЮБА
Пион на меня не действует, только тошнит от него, пила курсом. А тут по 2-3 часа полной отключки ! Лампу ставлю , телефоном если надо рассматриваю номера )))
Молодець. В мене терпіння не вистачить. Я навпаки дратуюся.
freedom_2015• 08 ноября 2022
Ответ для crystal
А у мене завтра виізжають знайомі, що жили пів року з нами.
Як я чекаю цього часу… як втомилася від гуртожитку цього
Завтра буду пити щось, святкувати незалежність у власному домі
Вітаю