crystal• 08 ноября 2022

Хвилювалочки…

Я моя• 08 ноября 2022
Ответ дляЛЮБА
Та да , а в шубе вообще
гламурний який

ИринаКа• 08 ноября 2022
Ответ дляok1904
Я вчора ввімкнула детектив і... солодко заснула, чоловік займався своїм хоббі, вимкнув...
Другий день засинаю на першій серії турецького серіалу. Вирішила відпочити від трилерів, нетфліксів, бо щось не те останнім часом.
ЛЮБА• 08 ноября 2022
Ответ дляЯ моя
гламурний який
Вещи не любит , на дух не переносит , это был подкуплен говядиной )))
Zelenkа• 08 ноября 2022
Ответ дляRAVM
Нічого, зараз перезарядимо батарейки і вперед. Нам скоро перемогу святкувати
Полізла в пейсбук до себе, а там спогади вилізли. Притягла вам))
kirpichenko• 08 ноября 2022
Ответ дляЛЮБА
У неё разве не смеющийся сфинкс ?
Нашла ее авку,да у нее не такой котик.
Zelenkа• 08 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Т а що то вже за ті турецькі серіали, тут вічно про них всі балакають. Я після ’Клона’ нічого не дивилась вопше такого.
Привіт!
ЛЮБА• 08 ноября 2022
Ответ дляkirpichenko
Нашла ее авку,да у нее не такой котик.
Аватарки маленькие и сразу не понятно , где кто)))

Zelenkа• 08 ноября 2022
Ділюсь настроєм
ИринаКа• 08 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Привіт!
Доброї ночі!
Єдиний, який я дивилася, це Величне століття. Залипала до нестями. Нова серія на турецькому виходила в понеділок, то я її дивилася, а потім вже дубляж у четвер на г+г. домашні знали, що хто маму відволіче, той вмре.
Потім намагалася дивитися Кесем - дві серії через силу, не зайшло
Тут на днях радили Стужа. Ось почала. Поки нічого сказати не можу. Але коли чіпляє, як Гострі козирки, Абатство Даунтон, Велика маленька брехня, то дивлюсь до ранку.
ToPa07• 08 ноября 2022
Трошки для настрою) Всім привіттт
ok1904• 08 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Ділюсь настроєм
https://www.youtube.com/watch?v=C3lWwBslWqg
І приїзджав же в Київ!
Басина• 08 ноября 2022
Ответ дляksunuyabelaya
Нам будут помогать ?что слышно?
З ТГ:

Сьогодні в США проходять проміжні вибори до Конгресу та українців дуже хвилює, що ж буде далі з допомогою від Америки, тому розберемося у цій темі нижче

Занепокоєння результатами виборів почалося після того, як днями, представник республіканців Марджорі Тейлор Грін заявила, що у разі перемоги її партії, Україна більше не отримає ні копійки, бо її більше хвилює ситуація у своїй країні, а не в нашій.

Політологи зазначають, що ці слова були скоріше «медом у вуха» її виборцям, аніж реальною думкою більшості партійних діячів. Насамперед хотілося б позначити, що проблема не в самій Грін, а в тій частині партії, до якої вона належить. Ця група активно підтримує достатньо проросійського Трампа, і, зрозуміло, критикуватиме політику чинної влади і всіма силами намагатиметься повернути свого лідера до правління.

Однак тут варто відзначити, що партію республіканців можна умовно поділити на три групи і «трампістів» там буде не більше 25%, решта ж виступають «за» допомогу Україні, але пропонують її контролювати (тут додамо, що комісії контролю створені давно і не виявили жодних порушень щодо використання озброєння)

Проблема «трампістів» це лише їхня «хайповість» і «галасливість», вони можуть зайняти значну частину інформпростору, проте їхні голоси не настільки сильні, щоб визначити політику партії. Для класичних республіканців – росія ворог, а перемогти ворога може лише своєчасна та якісна допомога Україні.

Щодо настрою самих американців, то за результатами соцопитувань понад 80% виступають за всебічну підтримку України, проте декого лякає те, що якщо не буде переговорів між Україною та рф, весь світ накриє ядерна війна. Цим, до речі, вміло користується рашка – там сьогодні вже заявили, що готові на переговори з нами «без попередніх умов» (ні тобі «денацифікації», ні «демілітаризації», напевно, їх вкусив бойовий комар).

Але й тут немає приводів для занепокоєння, адже нинішнє скликання Конгресу заклало міцну основу у вигляді підписання ленд-лізу, який у разі чого стане додатковим запобіжником від «поганих сценаріїв», бо цей механізм дає можливість Байдену надавати військову допомогу своїми указами.

Так, не дивно, що після заяви деяких політиків про припинення допомоги, українці не на жарт злякалися, адже з початку війни, за оцінками незалежних аналітиків, найбільше допомоги, що включає наймасштабнішу військову, макрофінансову та гуманітарну підтримку, Україна отримує саме від США, до того ж, у порівнянні з іншими країнами, вона здебільшого є грантовою.

У Білому домі також вже запевнили, що підтримка України буде незламною і непохитною, а результати виборів ніяк на неї не вплинуть. Тому, друзі, не хвилюйтеся, всі цивілізовані країни продовжать співпрацювати з нами, незважаючи ні на що.

Разом до перемоги, слава Україні 🇺🇦
ok1904• 08 ноября 2022
Ответ дляToPa07
Трошки для настрою) Всім привіттт
Ото кришечка для вина саме краще, безпроблемне рішення, я з такою зараз капусту квашу
ИринаКа• 08 ноября 2022
Ответ дляToPa07
Трошки для настрою) Всім привіттт
Сестра
ToPa07• 08 ноября 2022
Ответ дляok1904
В мене була лише одна така , а рукавички були. Але виглядає прикольно з рукавичками
ИринаКа• 08 ноября 2022
ToPa07• 08 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Сестра
Страюсь
ok1904• 08 ноября 2022
Ответ дляToPa07
Ага, прикольно.
Басина• 08 ноября 2022
Ответ дляToPa07
Трошки для настрою) Всім привіттт
Ну і я для настрою)) але це десь десята частина...

Zelenkа• 08 ноября 2022
Ответ дляok1904
І приїзджав же в Київ!
І я дура провтикала
ЛЮБА• 08 ноября 2022
Я по скромному
Лимончело , очень его люблю, на данный момент , могу выпить только его.
ИринаКа• 08 ноября 2022
Ответ дляБасина
Наливка? Я не наважилася. Цього року багато що вперше в житті робила. Може, і вина б не було, якби винограду так багато не вродило. Це з арки біля гаражу. До цього ледь на поїсти було.
Леди на мопеде• 08 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
Ділюсь настроєм
Мммм обожаю
Я моя• 08 ноября 2022
Ответ дляToPa07
Трошки для настрою) Всім привіттт
Заспокійливе в промислових масштабах))
ИринаКа• 08 ноября 2022
Ответ дляЛЮБА
Я по скромному
На горілці робиться?
ok1904• 08 ноября 2022
Ответ дляZelenkа
І я дура провтикала
Ото ж. Добре, що чоловік хоч на Deeр purple мене регулярно водив. Мали на наст.концерт сина брати... Тіпа вже дорослий , пора І війна.
ИринаКа• 08 ноября 2022
Щось пішло не так....
Мали б на жратву перейти, а вийшло про синявки)
ЛЮБА• 08 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
На горілці робиться?
Так , водка Финляндия , шкурки , сок , вода и сахар .
Zelenkа• 08 ноября 2022
Ответ дляИринаКа
Доброї ночі!
То капєць, мене воно так дратувало, що жесть)))
Може, що я всяке про маньяків люблю. Я про чікатіло дивилась навіть італійську версію.
owl62• 08 ноября 2022
Ответ дляRe1ne
немає сечі вже терпіти ці пекельні борошна !!!
А електрохарчування у Вас є?