Ваша прЭлесть• 08 ноября 2022
Владелицы ароматов LANCOME
Какой у вас? Похвалите или поругайте свой аромат
Резвая лошадка• 08 ноября 2022
Ідол. Але останнім часом хочеться чогось легшого. Незважаючи на осінь. Хоча використовую один пшик завжди
Манка Я• 08 ноября 2022
Обожнюю La vie a bell
Для мене самі🥰
Хочя маю і інші аромати
Знаю що тут не люблять цей аромат але скількі компліментів я отримувала від чоловіків 🤗деякі записували назву щоб жінці або дівчині кохіній подарувати
Для мене самі🥰
Хочя маю і інші аромати
Любительшаурмы• 08 ноября 2022
А підкажіть назву,який малиной пахне?у мене колись був мінімайзер з make up,нашла його так пахне чудово,але на ньому нема назви
Гуру троллинга• 08 ноября 2022
Ответ дляЛюбительшаурмы
Часом не цей малий на увазі Givenchy Hot Couture ? Він малиновий, хоча є дуже багато малинових чи мався на увазі саме Ланком?
пионерка_маша• 08 ноября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Такий зараз. Стійкість хороша
І в мене такий
Мудробаба• 08 ноября 2022
Ответ дляМанка Я
Обожнюю La vie a bell
Для мене самі🥰
Хочя маю і інші аромати
Для мене самі🥰
Хочя маю і інші аромати
Термоядерные. Все ароматы Ланком сладкие, но La vie..., просто ту мач. У меня Idole, тоже удушающе сладкий.
Гуру троллинга• 08 ноября 2022
Ответ дляЛюбительшаурмы
А, дійшло до мене ))) це ви солодку Лябельку мали на увазі))) Lancome La vie est belle Intensément - цей?
Не будь КакСвета• 08 ноября 2022
Ответ дляМанка Я
Обожнюю La vie a bell
Для мене самі🥰
Хочя маю і інші аромати
Для мене самі🥰
Хочя маю і інші аромати
Плюсую.
І ще Miracle люблю.
Любительшаурмы• 08 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Назву не пам´ятаю,але запишу,що ви написали та попробую мініатюру знайти та порівняти.
Неместная Я• 08 ноября 2022
Ответ дляНе будь КакСвета
Плюсую.
І ще Miracle люблю.
Мне все время было интересно, как он по сравнению с классическим идолом? Слаже, легче, приторнее, цветочнее?
Любительшаурмы• 08 ноября 2022
Ответ дляГуру троллинга
Був точно Ланком, бо не могла тоді визначитись і мінімайзер купляла.но вашу назву теж собі зафіксувала, люблю такі аромати.
Кнопус• 08 ноября 2022
Ответ дляЯнка-угомонись
Такий зараз. Стійкість хороша
У ланком все стійке досить
Гуру троллинга• 09 ноября 2022
Ответ дляНеместная Я
Ідоль ПВ і Мірекл класичний - 2 різні аромати!
Ідоль про троянду з солодким грушевим підтоном і ваніллю. Пахне м’яко, жіночно, але солодко.
Мірекл - весняна свіжість і романтичність із букету квітів магнолії, півонії, трішки троянди і освіжаючі фруктові ноти лічі.