Белоснежко• 08 ноября 2022
Просування власного сайту. Де і як вчитись?
Дівчата, я трохи не в темі, підкажіть. Маю можливість виділити час і фінанси на певне навчання. Хочу просувати власний сайт, точніше не зовсім власний, скоріше спільний з чоловіком. Сайт на промі, але плануємо окремо створити. На які курси краще йти, щоб навчитись якісно наповнити його і зробити першим в пошуку нашого товару.
Белоснежко
• 08 ноября 2022
Ответ дляБорисфенка
СММ. А краще почитайте, хто такі інфлюенсери.
Дякую)))
Козяка-маляка• 08 ноября 2022
Ответ дляБорисфенка
А до чого просування сторінки в соцмережах до просування власного сайту? ))
Козяка-маляка• 08 ноября 2022
Конкретні курси не порекомендую, але вам потрібні e-commerce курсы, в яких буде SEO та контекстна реклама
Борисфенка• 08 ноября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
До того, що Пром справно бере гроші, а все інше - проблеми власника сайту. Соцмережі виручають.
Козяка-маляка• 09 ноября 2022
Ответ дляБорисфенка
Не порівнюйте продажі зі сторінки в соцмережах та просування сайту.
Просуванням сайту на платформі prom.ua я би нікому не радила займатись. Але автор хоче переходити на іншу CMS, от після переходу треба робити SEO і підключати контекстну рекламу.
Р. S. Я колишній seo-спеціаліст, зараз фронтенд розробниця
Борисфенка• 09 ноября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Тоді ви в курсі, що відбувається з сайтами.
Белоснежко
• 09 ноября 2022
Ответ дляБорисфенка
Ще один момент, що наш товар дуже вузьконаправлений. Тобто в соцмережах його навряд чи є сенс просувати
Белоснежко
• 09 ноября 2022
Ответ дляКозяка-маляка
Дякую, зараз почитаю . Тому що ці терміни для мене зовсім незнайомі
Сигарный шланг• 09 ноября 2022
Ответ дляБелоснежко
Вы для первого подхода сходите на genius, там временно бесплатный доступ. Послушайте комплексный интернет маркетинг
Белоснежко
• 09 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
Дякую!
Белоснежко
• 09 ноября 2022
Ответ дляСигарный шланг
З чогось буду починати