Помеха справа• 09 ноября 2022

Чоловік і його дружба з кумою

Дівчата, потрібен погляд зі сторони. Маємо з чоловіком суперечку про відносини з кумою. Наперед скажу, з чоловіком живемо дружньо, щасливі.
Маємо куму - хороша людина, хрестила нашу донечку, до дитини ставиться дуже добре. Вона самотня, живе поруч. З початку війни, коли ми виїхали з початком війни чоловік запросив її приїхати приїхати до нас, перечекати в безпечному місці. Ок. Після повернення почалася прямо дуже міцна дружба з їхнього боку - то щось привезти їй, то подзвонити пару раз на день. Постійно списуються у телеграмі - розмовляють на тему політики, економіки, але ж, блін, кожного дня. Мене починає це дратувати вже - кажу чоловіку, щоб зменшив обороти, він починає конфліктувати, що я його ревную. Пару раз дуже сильно посварились. Вчора ситуація - я близько 22.00 пішла мити донечку, він на вулицю - курити. Перед сном я побачила в його тел, що набирав - запитала "навіщо ?". Відповів, що хотів сказати, що повітряна тривога !!! Блін, я реально не розумію цієї дружби. Відчуваю велику лють і роздратування через це...Як на мене, це ненормально. Починаю докоряти йому, у відповідь чую, що йому це надоїло, давай розведемось... Яка була б ваша реакція на таку поведінку чоловіка ?
Crag_33• 09 ноября 2022
Кума ваша приятельница до крестин была или его? Может с ней в шуточной форме это обсудить?
Паспортный стол• 09 ноября 2022
Я однажды тайно вела переписки с кумом (муж кумы). Вылезло боком всем, когда она узнала) переписки были 18+. Так что на Вашем месте я была бы начеку. Не верю в такую тесную дружбу.
Хочу в БАНю• 09 ноября 2022
Влюбился он в неё
Задолбулька• 09 ноября 2022
Ответ дляПаспортный стол
да, это ненормально. тем более она свободна. С такой вот дружбы все и начинается, душевная привязанность, близость
Паспортный стол• 09 ноября 2022
Ответ дляЗадолбулька
100%
автор Помеха справа • 09 ноября 2022
Ответ дляCrag_33
Кума було просто знайомою для нас, я не відчуваю до неї ревнощів, мені неприємно, що чоловік стільки уваги приділяє їй. Вона цілком самодостатня, з роботою, машиною, але він прямо як шефство над нею взяв.
Хотіла б це якось владнати з чоловіком.
Реанимация• 09 ноября 2022
может к ней уйти. че то подумалось. прорпбатывайте вариант отхода. заначки, недвижимость и тп. Как сможете содержать. Ищите слабые места и давите на них. так рогом в лоб хуже сделаете
дамаБезСобачки• 09 ноября 2022
да, кислая ситуация.
Уточка• 09 ноября 2022
Живемо дружньо, щасливо — перше речення
І давай розведемося — останнє
…
Колупалочка• 09 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
Хотіла б це якось владнати з чоловіком.
А вас не пугает что он развод предлагает ?
бифидобактерияЖоржик• 09 ноября 2022
Ты гляди,ещё и вас виноватой делает.Конечно ситуация ненормальная
автор Помеха справа • 09 ноября 2022
Стала дуже нервовою останнім часом. Ніколи не перевіряла його телефон, тепер можу , але я сама собі не подобаюсь в ці моменти. Ну дуже дивні відносини. Не відчуваю зради, ні, але наполягає така увага з його боку.
Идеальная оптимистка• 09 ноября 2022
Я б обурювалася. Ці тісні дружби до добра не доводять. Я все розумію, можна спілкуватися, трохи дружити, але вибачте кожну хвилину або дію обговорювати, то це вже інше формат спілкування.
snejs• 09 ноября 2022
Мне кажется здесь все ясно понятно
Наездница• 09 ноября 2022
Ответ дляЗадолбулька
И душевная ещё хуже(
Пышечка• 09 ноября 2022
Очевидно, что у него к ней чувства. По-моему тут уже и обговаривать нечего.
автор Помеха справа • 09 ноября 2022
Ответ дляКолупалочка
В данному випадку ні, тому що наші сварки іноді закінчуються на такій ноті, але потім він завжди приходить миритися. Чоловік дуже запальний і швидко відходить, а я довго пам´ятаю і не можу швидко миритися. Іноді наполягала на розлученні, але завжди він зглажував.
ЛеньГуглить_правда• 09 ноября 2022
Злиться только хуже делать
Вы не можете оградить от общения взрослых людей
ОйЙой• 09 ноября 2022
Фраза ’давай разведёмся’ уже многое сказала. Переписки и созвоны(по пустякам) ночью - это не нормально, как для женатого.
Такое впечатление, что у него какие-то чувства наклёвываются, но ни сам себе признаться, ни первый шаг сделать не может. Ждёт решения от Вас(’развод, если не устраивает’) или громкого скандала(пинка).
Задолбулька• 09 ноября 2022
Ответ дляОйЙой
кстати да, переложить на нее. Типа - ты ж сама меня прогнала, удобно
ОйЙой• 09 ноября 2022
Ответ дляЗадолбулька
Так и делают. А потом всем громко рассказывают, какая жена плохая была ’сама всё разрушила’, на развод подала, ребёнка отца лишила. А не он любовницу завёл и из семьи ушёл.
Топтунша• 09 ноября 2022
Я не дуже зрозуміла - ви з дитиною виїжджали, а кума жила у вас з вашим чоловіком? Якщо так, то чого ви дивуєтеся, у них роман закрутився, як би ви на це не закривали очі. Чоловік ваш чекає, щоб від вас пішов скандал, а потім він зі спокійною душею піде до неї і скаже, що це ви його винудили. Така собі ситуація, неприємна((
автор Помеха справа • 09 ноября 2022
Дякую, дівчата, хотіла зрозуміти, можливо я просто істерична жінка... Розумію, що все це неправильно.
Вже подзвонив, сказав, що якщо мене це так дратує, то не буде спілкуватись. Чомусь легше не стало зовсім.
Він ніби тішиться моїми , як він каже, ревнощами, а у мене просто відчуття, що я щось втрачаю.
Флюорография гуся• 09 ноября 2022
Почніть так же тісно з кумом спілкуватися
КонФФетОшка• 09 ноября 2022
Ответ дляПомеха справа
Знаєте, напишу особисто свою думку, я б з кумою поговорила і розставила всі крапки над і, як то кажуть. Я теж була колись як ваша кума і ніколи собі не дозволяла флірт з чоловіками своїх подруг, для мене вони не існують як чоловіки. Що заважає вашій кумі сказати вашому чоловіку, мовляв Вася не дзвони мені, бо твоїй дружині це не подобається.
Мудробаба• 09 ноября 2022
Якщо кумі так сумно, то донечку до неї і романтик влаштовуєте. І так щоразу. Сама відвалиться або буде няня на пвдхваті. А взагалі кисла ситуація.
Уты-фрутик• 09 ноября 2022
Ответ дляТоптунша
Ні. Автор їхала з чоловіком в безпечне місце і куму запросили.
КучМала• 09 ноября 2022
Ответ дляУточка
Живемо дружньо, щасливо — перше речення
І давай розведемося — останнє
…
Точно. Кума - катализатор и не более. В остальном такие дружбы и заботы надо пресекать сразу!
Заставляличка• 09 ноября 2022
Ответ дляКонФФетОшка
Правильно пишете. Невже кума сама не розуміє, що вже ту мач?! Якби мені дзвонив чоловік куми з такою періодичністю, то я б таке спілкування завершила швидко. Звісно, якщо б хотіла його завершити 😈😈😈
КонФФетОшка• 09 ноября 2022
Ответ дляЗаставляличка
От і я про це кажу, я б сама кумі подзвонила і сказала, що твій Вася якось дуже часто почав мені дзвонити. В мене колишній чоловік колись напився і в ліфті поліз до моєї куми цілуватися, вона йому по морді дала, а мені одразу подзвонила і розказала.