Не хочу в це вірити, звичайно..
Но обставини складаються так, що ймовірність дуже велика.
Я по роду служби тривалий час був у відрядженнях. Але зв’язок тлф та відео з дружиною підтримувався, і усі побажання виконувались вчасно… (тобто вважаю, що окрім моєї фізичної присутності, більше проблем не було)..
По поверненні, нові звички, навіть дещо в ліжку… і решта супутніх прикмет ймовірної зради.
Розмови та спроби розібратись не діють.
Мовчить і завіряє що нічого «такого» собі не дозволяла… но на питання відповідає невпевнено і часто «забуває»…
Чи є шанс (як це зробити?) дізнатись правду?
Зараз наче все стабільно… я поряд і каже що щаслива…
Може у мене манія ревнощі, я готовий до професійного втручання, але не знаю з ким говорити і мені головне результат. Я маю знати на 100% правду… хто допоможе?
Розмови та спроби розібратись не діють.
Ответ дляСкокмоно - стокнуно
Щас на Таро разложим, не волнуйтесь
Звертався… відмовили… сказали питання неетичне…
Ответ дляШобВам_КакНам
Кошмар что тут делают мужчины, это какое-то дно
А де мені ще запитати думку жінки? Неупереджену…
Кучерявочка• 09 ноября 2022
Ще ніколи не бачила, щоб чоловіки так складно писали… з трикрапками навіть ))) Віриться з натяжкою
Поросенка• 09 ноября 2022
Ответ дляКучерявочка
Теж звернула увагу. Не підготувався тролик.
Кусачая Я• 09 ноября 2022
Ответ дляКучерявочка
Не бачила, щоб мужики взагалі писали такі проблеми на жіночому форумі.
ротцвеники• 09 ноября 2022
Ночью, схватите за большой палец ноги, но так, чтобы не разбудить. И задайте вопрос, так и признаются во сне.
Примара з Київа• 09 ноября 2022
По темі - ніяк не дізнаєтеся зараз, з часом, так, все таємне стане явним. На подальше раджу встановити відеоглазок у вхідних дверях з передачею зображення на телефон, імхо
Ответ дляКучерявочка
Ну чого б мені не написати?
Я не приховуюсь…
Як є думки по суті-буду вдячний!
Я не приховуюсь…
Як є думки по суті-буду вдячний!
PORKA• 09 ноября 2022
Ответ дляШобВам_КакНам
А я тут с мужчиной репетитором английского познакомились. Ему за 60))
Ответ дляротцвеники
) дякую) нажаль не допомагає такий спосіб…
Ответ дляtarveldy
Нові приколи у сексі можуть бути з порнушки
Я запитав… каже так, дивилась… але не каже що… разом дивитись не хоче, хоч я і пропонував в взагалі відкритий для такого…
СирОжино пирОжино• 09 ноября 2022
Якщо Вам поофесіонально скажуть, була зрада, що Ви з тією інформацією будете робити?
Якщо скажуть , на було, та Ви відчуваєте «шось не те», що далі?
Ставте питання професіоналам інакше.
Питайте про відношення до Вас, про почуття. Та про перспективи подальші.
Порада. Від практика.
Прислухатися чи ні то Ваша справа.
Ставте питання професіоналам інакше.
Порада. Від практика.
Прислухатися чи ні то Ваша справа.
Ответ дляПримара з Київа
Вдома камера є…не для стеження за нею, звісно, у нас собака…складна))
То я спостерігаю.
Та і вдома не займалась вона подібним… не така вона…
Но ймовірність якогось харизматичного чоловіка (є про одного думка) не залишає мене….
То я спостерігаю.
Ответ дляКусачая Я
Ну я першим буду…
Ответ дляПростоБатько
То й не треба, моєму зовсім не заходить те порно яке мені до вподоби, а мені його, але у сексі в нас ідилія
Не парьтесь, насолоджуйтесь
Тоскующая• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Своїми допитами і підозрами ви тільки зменшуєте свою значимість для жінки. Вона вас перестане поважати і з часом точно зрадить.
Те що стараться для вас і намагається балувати вас в ліжку, значить цінує. Жінка, зазвичай зраджує, коли закохується, і в цьому випадку уникає контанктів з чоловіком. Своїми ревнощами ви руйнуєте відносини.
Утка_в_тапках• 09 ноября 2022
Поки ви були у відрядженні дружина підівчила щось новеньке щоб вас потішити, а ви одразу - Зраджувала. От і роби сюрпризи чоловіку)
Ответ дляСирОжино пирОжино
Ставте питання професіоналам інакше.
Порада. Від практика.
Прислухатися чи ні то Ваша справа.
Ставте питання професіоналам інакше.
Порада. Від практика.
Прислухатися чи ні то Ваша справа.
Дякую…
Я таку відповідь і отримав.
Відношення «зараз» мене повністю задовольняють. Я впевнений в майбутньому і чітко знаю що і як робити.
Але події які були (ймовірно) зараз не дають спокою.
Я не можу розслабитись…
Це важко передати словами…
Я маю знати.
Як буду знати-буде подальший план виправлення та недопущення.
Я не хочу втрачати а ні її а ні родину.
Я таку відповідь і отримав.
Я не можу розслабитись…
Це важко передати словами…
Я маю знати.
Я не хочу втрачати а ні її а ні родину.
Ответ дляtarveldy
Не парьтесь, насолоджуйтесь
Хотів би але не можу…
Тоскующая• 09 ноября 2022
Оці підозри тільки прказують вашу невротичність, невпевненість в собі, як можна любити не впевненого в собі чоловіка?
ksusha1155• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
В психіатра. Патологічний ревнивець це діагноз.
ksusha1155• 09 ноября 2022
Ответ дляротцвеники
Я в таке перестала вірити десь у 9 рочків
СирОжино пирОжино• 09 ноября 2022
Ответ дляПростоБатько
Дякую…
Я таку відповідь і отримав.
Я не можу розслабитись…
Це важко передати словами…
Я маю знати.
Я не хочу втрачати а ні її а ні родину.
Я таку відповідь і отримав.
Я не можу розслабитись…
Це важко передати словами…
Я маю знати.
Я не хочу втрачати а ні її а ні родину.
Хибна думка, про недопущення і виправлення.
Жінка керується емоціями. Кохає - буде з Вами. Ні - що не робіть, марно.
Припустіть найгірший варіант. Було.
Що далі?
Припустіть найгірший варіант. Було.
Що далі?