Анонимчик• 09 ноября 2022
Подскажите по раскрутке инстаграма
Может кто-то посоветовать хорошего раскрутчика по инсте не за все деньги мира?
и может кто-то занимается инстаграмом, сколько по цене выходить?
Stepa_nida• 09 ноября 2022
Дивлячись що конкретно вам потрібно
Інколи ’розкручувати інсту’ немає потреби, якщо у вас там торгівельна сторінка і вам потрібні продажі, а не лайки
По темі, моя подружка смм-спеціаліст, крім основної роботи бере клієнтів на часткові запити
Її прайс:
Контент-зйомка від 700 гривень на годину (фото), відео дорожче
Всілякі креативні сторіз (або сторіз-прайси, описи послуг чи товарів) по 500 гривень штука
Підбір стрічки чи креативи зі стрічкою постів (6-9 постів) на базі наявного матеріалу теж 500
Налаштування реклами (таргетингу) від 500 доларів (без урахування рекламного бюджету)
Але в неї це доступні ціни, бо здебільшого вона це робить у вільний час для творчості
Більш-менш тямущі смм-ники, які можуть вам розробити маркетинг-стратегію коштують від 1200 у.е. на місяць плюс видатки на просування та залучення додаткових спеціалістів (контент-мейкерів різного плану)
Її прайс: