З Херсона відходять. Дивні відчуття і передчуття. Дай Бог помилятися
Ответ дляMozarella
или на волынь, чтоб поставки оружия и тд нарушить
Так. Доволі правдоподібно. Розділити фронт
БрЮнЕтОчКа77777• 09 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Ні, на Київ підуть. Через Харків
Не доведи Господи!
Вкусныйпончик• 09 ноября 2022
Путя ще пару днів назад сказав евакуювати населення. З якого дива він за людей турбується? Думаю це не те відведення, як було в Києві.
Ответ дляrybka21
Дівчата, включіть мізки.
Яка Волинь, який Київ?
Що хоч може бути
Ответ дляantoninalav
Тому, що Херсон супер важливий для росіі… або щось буде, або щось пообіцяли натомість
Нет у них ничего супер важного на Украинской Земле! Эти сказки про исконно русские земли про сакральность Крыма, Донецка, Луганска и тд все бред!
Отступают они, потому что знают что не смогут удержать и снабжение нарушено. Так будет ото всюду!
Україна перемогає!
дфтфсрлфлф• 09 ноября 2022
Ответ дляrybka21
Вибачте, не встигла смайликів наліпити
Не всі здається зрозуміли)
Ответ дляВкусныйпончик
Это разные ситуации, в Киеве они и месяца не продержались, а в Херосоне 8 месяцев, они там учебников навезли и администрации собрать успели. Вы думаете херсонцы сильно хотят эвакуироваться непонятно куда, коллаборанты - да, у них нет другого выхода.
НамСвоюРобити• 09 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
Репутаційно (політично) так.
У військовому плані давно вже валіза без ручки.
LudaSHOPSale• 09 ноября 2022
С правого точно уходят
Т к не могут там воевать, слава Всу! А с левым могут быть вопросы
LudaSHOPSale• 09 ноября 2022
Ответ дляZhukOlena
Багато разів чула думку, що в разі втрати Херсона кацапня спробує піти знову на Київ
Чем..Тем ,что останется?
Если патрушев сейчас хорошо полижет в тегеране? Он там
Ответ дляNatatashka
Я читаю цю тему. Всі такі сиратеги тут пособиралися
Залужний же і весь генштпб самі не долумаюттся про підступність рашки, обов´язков будуть порадниць читати, щоб все правильно організувати
Заспокойтесь вже) ця тема обговорюється, як і будь-яка інша. Тут хтось на ,,експертність,, претендує?)
LudaSHOPSale• 09 ноября 2022
Ответ дляsnejs
Читала, что битва в Херсоне будет решающая, а тут они сами уходять. Ну пусть уходят поскорее
Они уходят с правого берега
На левом будут бои
И все там только начнется
Но! Фронт отодвинется и николаевской , будет меньше прилетать с рсзо, например
На левом будут бои
И все там только начнется
Lampochka_05• 09 ноября 2022
Ответ дляantoninalav
Або вони просто вже не можуть його утримувати