Ищу-брожу• 09 ноября 2022
реально ли девушке с точно такой фигурой и внешностью выйти замуж за богатого?
ОченьПриятно-Царь• 09 ноября 2022
Ответ дляКудряшка Сью
с такими сисями?
Да, как у моего израильтянина, с которым я имел гарячий кекс
Алекс-1022• 09 ноября 2022
Нет. Единственный вариант если по молодости вышли, он стал богатым, А вы в такое превратились
Весотехник• 09 ноября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Автор невже ви думаєте що сімя може будуватися на фігурі і красі? Сімю будує розумна і сильна жінка, мама яка вміє планувати свій час, виховати дітей і тримати дім.
А красуня з пустою головою на таку гляне папік на деякий час поки не проїстся і поміняє на гарнішу і молодшу.
Я визнаю тільки шлюб по любові до людини, а не до зовнішності.
Скільки в мене було подруг які були як ляльки, а сімю не створили і тепер в Європі продають себе.
Чекають поки їх куплять на годину вимахають у всі дири і дадуть сотку.
Фу.
І були такі звичайні дівчата які успішні і в роботі і в сімї .
Тому зовнішність не показник
Фу.
Тому зовнішність не показник
А ви вийшли за 150-кілограмового чоловіка з негарною зовнішністю?
Крутышка-Пышка• 09 ноября 2022
Ответ дляАлекс-1022
Только бегать будет налево постоянно от такого.
Черепаха Тортила• 09 ноября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Это кто? Домомучительница Фрекен Бок?
Даа... Фрекен Бок уже не та
Дон Пэдро• 09 ноября 2022
Да, реально. За багатого еврея. Типичная еврейская девушка. Какая разница, какая у неё внешность? А может у неё багатый папа и хорошее наследство. Багатство всегда тянется к багатству, а вовсе не к красоте.
Беговая дорожка для носа• 09 ноября 2022
Ответ дляАлекс-1022
Так он сбежит просто и все ))
Ответ дляИщу-брожу
сама такая.
Реально.
Жена Лужкова.
Если внешность дамы лежит вне стандартеых каконов красоты - делу поможет ум, предприимчивость.
И автор, - крупные бизнесмены часто переписывают часть имущества, предприятий и компаний на супругу, так какой тип внешности лучше для этого? вертихвостка сольет все и свалит с тренером по фитнессу
Жена Лужкова.
Гжегож Бженчишчикевич• 09 ноября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Фу.
Тому зовнішність не показник
Фу.
Тому зовнішність не показник
Наче й правду пишете, але ж яка ви зла
Ангелочек с рожками• 09 ноября 2022
Ответ дляГжегож Бженчишчикевич
Наче й правду пишете, але ж яка ви зла
Не зла я. Коли я мала 17 років я думала як автор. Сміялася з тих бабів жирних, а роки і диття показали інше.
Розум і гроші це те що має бути в людини для того щоб жити. Подобатися собі і іншим.
Краса така швидкоминуча.
Ангелочек с рожками• 09 ноября 2022
Ответ дляВесотехник
Ні. Мій чоловік 100 кг рість 184
Але коли я виходила заміж я не дивилася на вагу, а на ставленя до мене.
І не на зовнішність.
Він мав красиве чорне волося, а тепер він полисів і ще почав сивіти.
Бо думає про сімю. Працює.
І не на зовнішність.
Бо думає про сімю. Працює.
Алекс-1022• 09 ноября 2022
Ответ дляБеговая дорожка для носа
Так он сбежит просто и все ))
Неа, У наших олигархов у многих такие жены. Но у сят они всё равно с эскортницами, это да
Престидижитатор• 09 ноября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
А це і є приблизно жінки багатих. Чому ні? Моя знайома така.
Велика голова, повна шия, фігура яблуко, а чоловік душу їй би дав
Це точно. Є така знайома, чоловік ще й молодший за неї. Як ідуть разом (вона завжди тримає цого під руку, бо тяжко йти), то всі думають, що це її син. Він худенький, спортивний. Вона ніколи не працювала. Контролює його постійно, їздить з ним цілими днями по роботі. Ще й на дзвінки відповідає

Чебураха с перцем• 09 ноября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Фу.
Тому зовнішність не показник
Фу.
Тому зовнішність не показник
Вот это у вас крайности. Прямо ненависть проскакивает к красивым девушкам. Почему нельзя быть умной и красивой или глупой и некрасивой? И обычные девушки могут зарабатывать таким способом в Европе. И красивые могут отлично с семьёй справляться и выглядеть шикарно.
Ангелочек с рожками• 09 ноября 2022
Ответ дляПрестидижитатор

В моїх знайомих їй 57 йому 53.
Точно така фігура. В мене навіть фото є. Простотне гарно ставити.
Він дуже любить її 21 рік вже разом
Ангелочек с рожками• 09 ноября 2022
Ответ дляЧебураха с перцем
В мене немає ненависті до красивих.
Я сама висока, фігурова і гарна.
Я просто роблю висновки в житті
Як воно є.
Розум номер один в людини
Якщо людина гарна і розумна це прекрасно.
Якщо тутпа і красива їй кінець.
А страшна і розумна проживе і то добре.
З роками я навчилася оцінювати людей тільки по розумових здібностях. По їх досягненях.
Я сама висока, фігурова і гарна.
Я просто роблю висновки в житті
Як воно є.
Розум номер один в людини
Якщо тутпа і красива їй кінець.
А страшна і розумна проживе і то добре.
Весотехник• 09 ноября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
Ні. Мій чоловік 100 кг рість 184
І не на зовнішність.
Бо думає про сімю. Працює.
І не на зовнішність.
Бо думає про сімю. Працює.
так ото і з жіночками так. Виходять за гарних, а в процесі вони стають товстими та старими. Але ж це зовсім не те, що вийти одразу за таку людину.
А за 150-кілограмових виходять або якщо вони багаті, або якщо це якась перверсія, або вже зовсім безвихідь.
Бо всі, хто за худих-тонких-звонких вискочив, і співають про душу і що люблять не за вроду, а за ставлення.
Весотехник• 09 ноября 2022
Ответ дляАлекс-1022
Ну просто секс з гарними молодими дівчатками, а нерухомість та бізнес записані на надійну жіночку-жабу. І всі задоволені
Ангелочек с рожками• 09 ноября 2022
Ответ дляВесотехник
Моя подружка найближча вийшла заміж за хлопця ростом 163 .
В мене 174.
Він ідеально ставився до неї.
До сімї її до мами.
І до сестри.
Сестрі тел, мамі зуби. І відкрив рахунок в банку де вона тратить на себе на їді у тд.
Він зовсім не красень.
Ті хто за красенів одружилися. Давно розвелися
В мене 174.
Він ідеально ставився до неї.
До сімї її до мами.
І до сестри.
Він зовсім не красень.
Весотехник• 10 ноября 2022
Ответ дляАнгелочек с рожками
В мене 174.
Він ідеально ставився до неї.
До сімї її до мами.
І до сестри.
Він зовсім не красень.
В мене 174.
Він ідеально ставився до неї.
До сімї її до мами.
І до сестри.
Він зовсім не красень.
Але ж зріст 163 - це не вага 163. Це взагалі поруч не стоїть. От зустріньте та вийдіть за такого мущінку, звісно що не за бізнесмена-депутата-мільйонера, а потім будете співати про любов до душі.