Ms. Dolly• 09 ноября 2022
А вы ездите сами куда- то на природу?
Вот так сами собрались и поехали, хотя бы на полдня?
Кактус из кожезаменителя• 10 ноября 2022
Ответ дляGvenna
Карпати - одна з найголовніших мрій в моєму житті)
Поки що не можу собі дозволити.
Нещодавно витягла себе подивитись Жовкву біля Львова. Крутезне місто!!!
Марила ним років 5, відколи прочитала про нього в книжці Наталі Гурницької, Мелодія кави у тональності кардамону. А, я ще й статтю про нього писала, коли співпрацювала з агенцією Відвідай, писала для їх блогу.
Але кави там не випила, непорядок, хотіла зайти в castle cafe, не встигла, бо автобус спішила.
Поки що не можу собі дозволити.
Боже! Карпати, Жовква... Це моє життя
Зайканалужайке• 10 ноября 2022
Разве что на пляж.
Я люблю погулять одна, но с возрастом стремно стало, а я еще на трукрайм одно время присела. По городу, и в парке гуляю, но так чтобы по лесам-полям, то нет.
Ответ дляGvenna
Якось так)
Люблю фотографувати, це свого роду терапія проти воєнного стресу.
Супер! Будете у Франківську -маякніть! Пригощу Вас кавою у гарній ростерії
Ну або як зберетесь в гори, масив Центральні Горгани - піднесу кавусю в термосі на полонину ;)
Єдине, що ось на вершинах не йде мені кава, кілька разів пила і голова боліла. Лише воду беру у походи.
А ми і в Польші були, також гірська місцевість, знімали там будиночок - то без остраху одразу полізли мандрувати (я і дочка), знайшли цікавинки місцеві, маршрути туристичні, навіть песика у супровід собі знайшли - прибився до нас, ногу оленя нам приніс 🤣🤣🤣
Нажаль, всі фотки на старому телефоні залишились, не перенесла їх на гугл диск. Телефон навернувся, руки не дійшли відновити. А може й не треба. Потім, як війна закінчиться. Зараз нова реальність. Також дуже люблю знімати на фоткати природу.
Ответ для4мама
Зігріли своїми словами, дякую
Це наші пагорби-гори в мініатюрі, на нашому сході.
Марина-af26• 12 ноября 2022
До войны : ДР Моё (лето),ДР мужа иногда в лесу (сентябрь), просто походить по лесу с бутербродами и водой (иногда салат), просто шашлык или колбаса на костре. Также с друзьями на пикник сходить.
У нас лес (а не лесопарк) прямо за окном через дорогу. Дом стоит над дорогой вдоль.
Фото называется: Вид из окна