СирОжино пирОжино• 10 ноября 2022
Чи мітять кішки територію?
Хочемо взяти кішку в дім (маленьке кошенятко дівчинку). Хочу знати з якими проблемами можу зіштовхнутися. В якому віці стерелізувати? Бачила багато відео, де коти ходять на унітаз, таке можливо?
СирОжино пирОжино
• 10 ноября 2022
Ответ дляОдни_мысли
конечно метят
Я чомусь завжди вважала, що мітять тільки коти хлопці.
бибизяна• 10 ноября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Правильно думали.
Кастрировать с 6 месяцев можно
Подставка для припева• 10 ноября 2022
Кішки теж мітять, якщо не стерелізувати.
Стерелізують до 1 тічки, але це треба вгадати. Вона може бути як в 7 місяців наприклад, так і в 9.
На унітаз ходять, але це треба спеціально вчити
Подставка для припева• 10 ноября 2022
Ответ длябибизяна
У вас явно нет кошки
В період тічки теж можуть мітити.
Так, це не як коти хлопчики, але таке теж існує
бибизяна• 10 ноября 2022
Ответ дляПодставка для припева
У меня не стерилозованные три кошки. У сестры питомник- 7 кошек не стерилизованных. Кошки не метят
Подставка для припева• 10 ноября 2022
Ответ дляЖдун с Нибиру
Не метят. Кастрированные коты тоже не метят.
Кастровані теж можуть мітити, просто немає в них чим. Але рефлекс присутній. В мене такий кіт був
постою_послушаю• 10 ноября 2022
Ответ длябибизяна
Кошки писают в лоток, они не метят как коты. У меня три кошки
Коты тоже писают в лоток. А метят мимо
постою_послушаю• 10 ноября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Правильно вважали. Але й стерилізувати хлопців легше, безболісніше.
СирОжино пирОжино
• 10 ноября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Про це я знаю, що операція складніша. Але дівчинка певно буде ніжніша.
бибизяна• 10 ноября 2022
Ответ дляпостою_послушаю
Коты тоже писают в лоток. А метят мимо
Да) согласна насчет Котов) писают в лоток
Я так понимаю у кого кошки метят- то они не метят, а писают мимо лотка.
Одни_мысли• 10 ноября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
не факт. зависит от животного вообще
постою_послушаю• 10 ноября 2022
Ответ длябибизяна
Наверное.
Но вообще это сложно перепутать- там такая стуя из-под хвоста параллельно полу
Фима Собак• 10 ноября 2022
Когда-то была кошка, и она рядом с лотком писала. Тут не угадаешь как будет. Это сильно надо любить, чтоб не замечать тех пакостей, которые они делают. У подруги в комнате дышать нечем. Живёт в общаге с кошкой.
СирОжино пирОжино
• 10 ноября 2022
Ответ дляФима Собак
Такого я боюсь найбільше!
постою_послушаю• 10 ноября 2022
Ответ дляФима Собак
Так это не метки. Кошачья моча тоже не фиалками, конечно, пахнет, но с запахом секрета кошачьих меток не сравнится, наверное, ничто
Фима Собак• 10 ноября 2022
Ответ дляСирОжино пирОжино
Такого я боюсь найбільше!
При том, что кошка ходит на лоток, но если вовремя не убрать, то и на кресло может надзюрить ((
постою_послушаю• 10 ноября 2022
Ответ дляФима Собак
Посоветуйте подруге наполнитель, который всегда будет оставаться сухим для лапок, типа силикагеля. На мокрое конечно кошке идти не хочется
Одни_мысли• 10 ноября 2022
Ответ дляФима Собак
ставьте два на всякий случай