из желе я• 10 ноября 2022

Переехала,ВПО заново регистрировать?

Переехала в др.территориальную громаду. Квартиру снимаю. Нужно менять адрес ВПО?в справке у меня указан старый адрес,я не смогу получить помощь.Слышала от знакомых,что просят телефон хозяина. А я не уверена,что мой хозяин будет за такую проверку. Как быть?
Я такая - жду трамвая• 10 ноября 2022
Я не снималась, так нет возможности потом 2 месяца без денег сидеть

Ду да ду да ду• 10 ноября 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Зараз ж перевірки.
Я також не знімалася.
Шукаю хто такий як і я, хочу їх відгуки і думку почитати.
автор из желе я • 10 ноября 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Но и гуманитарку вы не сможете получить
автор из желе я • 10 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Зараз ж перевірки.
Я також не знімалася.
А яка в вас ситуація?
Я такая - жду трамвая• 10 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Зараз ж перевірки.
Я також не знімалася.
Боюсь вдруг снимут как и вы.
ПростоБелка• 10 ноября 2022
Телефон хозяина не нужен, как и его согласие. Нужно переоформить, иначе можно лишится впо вообще
Да Щас же• 10 ноября 2022
Працюю в УСЗН, в т.ч. з ВПО. Змінювати обов´язково. Виплата допомоги, відповідно, буде проводитися іншим УСЗН,зроблять запит Вашої особової справи. Нещодавно внесено зміни у законодавство і Національна соціальна сервісна служба має право перевірити (чим і займається) чи проживає людина за вказаною адресою. Якщо ні-залишають повідомлення, і 10 днів на звернення до УСЗН щоб підтвердити що вона таки тут є, якщо і протягом 10 днів не підтвердили-припинення виплати. Нам сьогодні прислали близько 30 актів таких, з яких 6 чекатимемо людей, і як не прийдуть-маємо припинити допомогу.

Ду да ду да ду• 10 ноября 2022
Ответ дляиз желе я
А яка в вас ситуація?
Жила в Тернополі, переїхала в інше місто, не знялася, бо додому не повертаюся, але допомогу хотілося б і далі отримувати.
ПростоБелка• 10 ноября 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Так можно вообще их лишится насовсем. Я уже 3 жду…
Ду да ду да ду• 10 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
А поновити можна в іншому УПСЗН?
Леннон_Жив!• 10 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Так хоча б перед візитом передзовнюете,щоб люди були вдома,а не в магазині, наприклад?
Да Щас же• 10 ноября 2022
Щодо контактів власника житла-на статус ВПО (довідка) і на допомогу вони не потрібні. І це є незаконним якщо від Вас вимагають таку інформацію.
Я такая - жду трамвая• 10 ноября 2022
Интересно какая вероятность того что будут проверять глухомань?
Да Щас же• 10 ноября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Я не працівник Нацсоцслужби. І вони нас не інформують, коли, куди, до кого йдуть, і тим більше чи попередньо контактують з людьми.
Я такая - жду трамвая• 10 ноября 2022
Леннон_Жив!• 10 ноября 2022
Ответ дляЯ такая - жду трамвая
Мені цікавіше, як будуть перевіряти в обласному центрі, куди пересилилися кілька десятків тисяч людей? Звідки така кількість працівників, що будуть днями ходити когось вишукувати? Я розумію, з чим пов´язані перевірки,але теж цікаво, завжди довжелезні чергу в тих конторах, там працівників не вистачає на оформлення швидко,а тут їх вистачило
Да Щас же• 10 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
А поновити можна в іншому УПСЗН?
Так. Ви ’оновлюєте’ статус ВПО новими адресними даними, так би мовити. Пишете заяву на допомогу, банківський рахунок вказуєте, і отримуєте допомогу. Власне, саме нарахування і виплата буде проводитися новим УСЗН.
Ду да ду да ду• 10 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Тобто якщо і припинять, то можна поновитися?
Це вже добре.
Да Щас же• 10 ноября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Це інша організація абсолютно. Повірте-ходять достатньо. В нашому місті 2 райони. Щодня від початку перевірок обидва райони отримують від 20 до 50 актів перевірок.

Я такая - жду трамвая• 10 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Звиздец
Леннон_Жив!• 10 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Зрозуміло, дякую.
А ще підкажіть, коли виплати в цьому місяці будуть, бо всі впо порадниці в очікуванні
Да Щас же• 10 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Це вже добре.
Якщо ви маєте на увазі - поновитися там же, бо ви в гості до рідних у інше місто поїхали, і протягом 10 днів не прийшли, а прийшли пізніше, то так. Якщо ж -’поновитися’, це у разі припинення допомоги за попереднім місцем проживання отримувати за новим-то це буде розглядатися як первинне звернення, і не продовжується виплата (тобто безперервне нарахування допомоги), а призначатися з місяця звернення. Врахуйте це, аби не втратити.
МДТ• 10 ноября 2022
Я переїхала в межах громади і міняла адресу, вчора подали доки, сьогодні отримали нові довідки.
Ду да ду да ду• 11 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Тобто якщо що місяць можу втратити?
Да Щас же• 11 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
Цікаво, чому на наступний день? У нас людина не виходить з прийому без довідки). Хіба тільки як електроенергії немає, або сама база не працює.
Да Щас же• 11 ноября 2022
Ответ дляДу да ду да ду
Тобто якщо що місяць можу втратити?
Типу так
Ду да ду да ду• 11 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Типу так
Дякую. А в дії поки такої функції немає? А то взагалі не хочеться по чергам стояти.
МДТ• 11 ноября 2022
Ответ дляДа Щас же
Вчора вечором вже були, 4 довідки встигли ще вчора зробити, 3 сьогодні, забирали вже все разом. Програма закрилась і дооформити не встигли.
Да Щас же• 11 ноября 2022
Ответ дляЛеннон_Жив!
Зрозуміло, дякую.
І ми очікуємо. На жаль, нічим в цьому допомогти не можу. Самі отримуємо інформацію день-в-день. Бухгалтерія телефонує-кошти пішли, так і дізнаємось разом з вами)
Леннон_Жив!• 11 ноября 2022
Ответ дляМайстерня домашнього текстилю
А які документи подавали на нову адресу? Ну окрім своїх особистих чи потрібно було з нового місця реєстрації щось?