Докладная• 11 ноября 2022
Скільки стоїть ботокс?
Дівчата, робила 1 раз на 3 зони. Мені 38 років, довго настроювалась і наважилась. Окрім активної міміки маю мігрень і чула, що ботокс декому полегшує це захворювання. Дійсно, приступів мігрені майже не було, окрім того чоло рівнесеньке!
Але, Нейронокс стояв 2 місяці!!! Через 7 днів взялася тільки міжбровка і очі, горизонтальні зморшки лишились на місці. Була докорекція, горизонтальні пішли, але міміка збереглася.
Дівчата, що робити? Шукати інший препарат, іншого косметолога чи це така моя особливість? Раз на 2 місяці я не можу дозволити колоти ботокс(
Докладная
• 11 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
А у меня как раз Нейронокс хорошо взялся. Пробуйте диспорт, ксеомин
Скільки у вас ефект тримається?
Пенять на зеркало• 11 ноября 2022
Ботокс помогает расслабить мышцы, но он не творит чудеса... Он не разглаживает все морщины...
Докладная
• 11 ноября 2022
Ответ дляА я с косою
Поміняйте препарат. Я робила ботулакс, завтра йду на наботу.
Як довго ефект? Я розумію, що індівідуально, але хочу відгуків)
Докладная
• 11 ноября 2022
Ответ дляПенять на зеркало
Та мені більше треба від мігрені, рівне чоло приємний бонус.
Электричка• 11 ноября 2022
Ответ дляДокладная
Скільки у вас ефект тримається?
Первый раз месяца 4, а потом ч каждым разом все больше, сейчас раз в 8 месяцев примерно делаю
Докладная
• 11 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Автор, у меня с каждым разом эффект всё дольше, ибо отвыкаешь щуриться
У мене така активна міміка, що капець. Напевно відро того ботукса треба, щоб повністю її забрати
Тектоническая расческа.• 11 ноября 2022
Я за классику: ботокс, диспорт. Сама колю
Ботокс. Стоит отлично месяцев 4-5, потом начинает потихоньку отпускать, но еще хватает эффекта месяцев до 8.
Докладная
• 11 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
А мені косметолог навпаки казала, типу звикання з часом може бути. І там де було 4 місяця може стати 2.
От читаю відгуки і дивуюсь, дівчата пишуть, що по 7 місяців стоїть, а в мене 2((
Тектоническая расческа.• 11 ноября 2022
Ответ дляДокладная
Не надо ее полностью убирать.
Докладная
• 11 ноября 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Та то супер! Я згодна на таке)))
Докладная
• 11 ноября 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Не надо ее полностью убирать.
Я і не планувала, це я до того, що може мені більша доза потрібна, чи інше розведення, бо міміка дуже активна з дитинства
А я с косою• 11 ноября 2022
Ответ дляДокладная
3-4 місяці. От минулого разу чогось якось непевністю взялося, навіть після кореціі. Вирішили поміняти препарат
Электричка• 11 ноября 2022
Ответ дляДокладная
Это она свою профнепригодность оправдывает
Тектоническая расческа.• 11 ноября 2022
А что - такая большая разница в стоимости? Почему выбираете дженерики, а не зарекомендовавшие себя препараты?
Докладная
• 11 ноября 2022
Ответ дляЭлектричка
Я от думаю, можливо, що косметолог робить більше розведення, щоб частіше ходили? Чи то я вже придумала?)) Довго за нею спостерігала в інстаграмі, ціна середньоринкова по нашому місту, сертифікати має
Докладная
• 11 ноября 2022
Ответ дляТектоническая расческа.
Я не вибирала, це порадила косметолог, вона працює різними препаратами