ТрамвайGirl• 11 ноября 2022
Як круто переробили кухні, в кого обмежений бюджет беріть до уваги
Хочеться оновити ремонт/ інтер‘єр, дивіться як класно.
Редизайн це вихід
Вкаблучках• 11 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
А в чому шок?
Потому что она дешевая и некачественная, если б дерево, то это оправдано, а там дсп дешевое.
ТрамвайGirl
• 11 ноября 2022
Ответ дляВкаблучках
Це вас шокувало? Ви не знали що бувають не якісні речі? У вас в Букінгемському палаці таких немає?
Джавеліна• 11 ноября 2022
Ответ дляВкаблучках
Ого девочки этой кухне 40 лет, у мкея такая была в детсве, шоооок

А в чем шок? У меня такая стоит на даче. В идеальном состоянии. Качество отличное. Я её вижу 3 месяца в году, абсолютно функциональна. Нигде не вздулась, не отклеилась, ей тоже 40+ как и мне.
Кима_кепка• 11 ноября 2022
Я переробляла подібну кухню нещодавна. Фасади взагалі зняла, хоч вони і були в самому найкращому стані ніж все інше. Але вони і видавали цей совдеп, тай й функціонал страждав. Заказала майстру нові фасади з дсп, релінгові ручки, змінила розмір дверок, додатковий стіл під варочну панель з видвижною шухлядою знизу і місцем під мікру, викинула стару газову плиту. Верхні шафки теж по іншому переробив і навісив. Обійшлось в 7000 ця переробка, майстру рівно половину віддала. Це я не рахую саму варочну і столешню, бо то куплено було років 10 назад і чекало в гаражі. Якби мій чоловік сам приложив руки, а він це вміє, то була би сумма переробки 3500. А так не схотів. Може хоч електрику зробить, бо на тій кухні одна розетка.
Неуловимый Джо• 11 ноября 2022
Дякую , автор, пісоя вашої теми пригадала і я за свою кухню )) рівно рік назад хотіла поміняти фасади в кухні та передумала, вирішила що через кілька років буду робити капітальний ремонт. Але зараз призадумалась, може таки і змінити фасади, хочеться радості в житті )) і чогось новенького . Треба узнати ціни , на скільки все подорожчало . Тієї осені мені рахували до 15 тис, цікаво наскільки подорожчало зараз ((( ще мені дуже важко вибрати колір фасадів, хочу щось світле , не біле і щоб пасувало до стін і полу
Кима_кепка• 11 ноября 2022
Ответ дляМисисПропер
Плита справа я так розумію. Кусок видно. А витяжки не видно
Там справа кусок перекрашеного дерев´яного столика на ніжках. На першому фото на ньому щось стоїть, на другому він сам вже пофарбований. Мабуть кухня велика і плита в кадр не війшла.
МисисПропер• 11 ноября 2022
Ответ дляКима_кепка
А. Може.
Кима_кепка• 11 ноября 2022
Автор, передивилась знов і знов фото переробки. Не моє, не сподобалось. Хоч і сама теж люблю, коли люди шось перероблюють, і шафи радянські сама фарбувала на дачі. І взагалі тяне на раритет. Але шось в цій кухні не те.
Кима_кепка• 11 ноября 2022
Ответ дляЕвгения-8404
Автор вот наш
До и после. Правда шкаф большой, разбирали, красили каждую деталь и собирали
У Вас дуже класно вийшло.
Я тут с краю постою• 11 ноября 2022
Ответ дляКурс капусты
Це реально жах
зіпсувати колір дерева
Для мене колір дерева- це тільки ясень вибілений і аж ніяк не червоно-коричнево-руда гамма.
ТрамвайGirl
• 11 ноября 2022
Ответ дляЕвгения-8404
Автор вот наш
Шикарно, реально
Я тут с краю постою• 11 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Фарбований
кухня нормальна . якщо положите нову стільницю , то вона згрупує ансамбль тумбочок. Вибачте не бачу плити, то може вона ляже на весь простір . Все нормально.
Я б поміняла пол на сірий колір і буде чудовий ансамбль.
Нервогенератор• 11 ноября 2022
Ответ дляКрытыхРынков
У меня самой руки из опы но тоже всегда нравились такие фото/видео - восхищаюсь как люди могут сделать что то подобное своими руками
Я тоже люблю майстерковать. Но у меня однушка 40 м. Нас трое, вещей много.
Как начну что-то пилить, стругать - пыль летит древесная везде. На балконе тоже все заставлено: кресла мягкие и шторы в пол. Возьми это потом вытруси.
Надо иметь для таких грязных работ гараж или дачу, где можно развернуться и не бояться пылить и красить.
Пока идею с переделками отложила. Если честно, то занимают страшно много времени.
Сфера влияния• 11 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
А де по логіці повинна бути витяжка?
але по логіці у вас її там немає
Я тут с краю постою• 11 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Що саме в мене вийшло « плохо»?
В мене все в житті виходить чудово
Оце правильно.
Я тут с краю постою• 11 ноября 2022
Ответ дляЕвгения-8404
Автор вот наш
класно! а можна фото внутрі шкафа, якщо доречне моє прооханная.
ТрамвайGirl
• 11 ноября 2022
Ответ дляСфера влияния
але по логіці у вас її там немає
Де саме немає? Немає вмонтованої витяжки над столешнею?
А у вас є над столешнею кухні витяжка?
Вся в кредитах• 11 ноября 2022
Вибачте, взагалі добре, що модна так щось переробити, але дана кухня виглядає жахливо після переробки. Якась вона траурна стала. Зовсім не подобається. Було краще.
Солнечный зайчик• 11 ноября 2022
Ответ дляКима_кепка
а можна фото?
ТрамвайGirl
• 11 ноября 2022
Ответ дляВся в кредитах
Ок, ви так можете не робити
ТрамвайGirl
• 11 ноября 2022
Ответ дляГлаголица
У моєї бабусі ( а їй би виповнилось 87 років ) така сама кухня 😂
І що?
З чого вам смішно?
АсобеннАя• 11 ноября 2022
есть смысл только если 1. фасады поддаются покраске. 2. вы красите сами. Иначе это очень дорогое удовольствие и неизвестно, сколько продлиться эффект.
Губы рыбы• 11 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Не знаю. Я люблю ремонти, в мене є і гроші і сили, але от такі штучки теж полюбояю переробляти
Гроші і сили і ви робите отаке? Жесть
ТрамвайGirl
• 11 ноября 2022
Ответ дляГубы рыбы
Гроші і сили і ви робите отаке? Жесть
Яке таке?
Де ви бачите яке я роблю?
Губы рыбы• 11 ноября 2022
Ответ дляТрамвайGirl
Яке таке?
Де ви бачите яке я роблю?
По фото бачу, що ви додали. Кухня була до гармонійніша. А взагалі щось робити с дешевих меблів якщо є гроші, навіщо? З гімна цукерку не зліпиш